stresten uzaklaşmaya ne dersiniz

bende sarışınım niye doğuramıyom anam..(laf aramızda suni sarışınımda biraz)

Anam Onlar Domuz Eti Yiyolar Ondanmi Acep. :sm_confused:

Ya Bende Kocişimin Yanina Gitcem şimdi Onöbetçi

:sm_confused:Kiz Ben Küçükken Sariymiş Saçlarim Sonra Koyulaşti.ç Yine De Doğurgan Olmam Gerekmiyomuydu

stres atmak isteyen gacılar nerdesiniz ben çok gerginim çabuk biriniz cevap verin banaKötü Kazen

:sm_confused:ya caım yarn klomene başlıom düşük olayından ara verdikten sonra yine maraton başlıo ben hem heycanlıyım . hemde bi korku var içimde

canımcım sakın olmaya calıs bıraz..ınsallah hersey yolunda gıder..
heyecanını anlıyorum heray yenı bır umut ve heyecanla baslıyoruz yenı aya...ınsallah sonunda hayırlı haberler verırsın bıze..:dance:

inşallah biliyorum ama yinede insanın elnde olmuyo kafamı dağıtmak için her yolu deniyom şu anda eşimin işyerindeyim yine düşünüom yine kk ya giriom girmesemde varketmez beynim burda oluyo. inşallah hayırlısıyla geçecek bu günler .

canım kafanı dagıtmak ıcın gebelık bolumune degılde mızah bolumune bakmanı tavsıye ederım..cok eglenecegını sanıyorum..cok komık seyler var cunku..sırnaşık şey

canım kafanı dagıtmak ıcın gebelık bolumune degılde mızah bolumune bakmanı tavsıye ederım..cok eglenecegını sanıyorum..cok komık seyler var cunku..sırnaşık şey

kız rosem bu sayfa eve geldim işlerimi bitirdim hala aynı kalmış kimsecikler yok herkes stres mi yapıo yoksa stres mi atıo anlamadım .:sm_confused:

kızlae benim sters biraz azaldı buügün adetimin gelmesine hiç bu kadar sevineceğimi bilmezdim..kaç gündür gelsin diye gözüne bakıyodum ..saolsun bu sabah geldi..

hani bir söz vardır umutlar başka bahara kaldı diye benim umutlarda bidahaki aya kaldı..allahım inş.bidahaki ay yüzüme güler..tabi sizinde...

sen kaç aydır deniyosun canım..aslında kafamıza bu kadar takıp üzülmezsek belki olucakta ama pek başaramıyom ben..

:stres yapınca beyin bunu yumurta yumuttlama olarak algılıo. çünkü yumurtalıklar mutkuluk hormonu ile salgılanıyomuş . gelde sen bunu beynimre anlat ......................:sm_confused:..

desene hep mutlu olmamız lazım..o zaman ben hergün alışverişe çıkıyım çok mutlu olurum valla..

STRES ATMA LİSTESİ

kibela.............................25 nisan
Bedef.............................26 nisan
mehay.............................7 MAYIS
Elif26...............................7 MAYIS
istiridyeyim_incimsin........9 MAYIS
dıptısdıptıs......................13 MAYIS

zeynepçim giznurcum haklı adet olduğun için açıkçası sevindim neden dersen rahatladın o yüzden keşke hamiş olsaydın ama biliyosun ki hayatta hep her istediğimiz hemen olmuyo beklicez bakarsın bu yeni ayda hamiş adayı olarak sırada sen varsındır kimse bilemez

bu arada balsuratçığımı listeden sildim çünkü kendisi istemişti

şimdi sıra kibele arkadaşımızda.bakalım stresten biraz daha uzak olan kibele arkadaşımız ilk hamişimiz çıkacakmı.

İNŞALLAH ÇIKARRR..

kızlar yaa bişi soracam size belirti olarak değil haa yanlış anlaşılmasınbirkaç gündür belim acayip ağrıyordu dün akşamda deli gibi kasıklarım ağrı böyle kasıktan aşağıya bacaklarım felan ağrıdı acaba benim yumurtlama gene gerimi attı hala belim ağrıyo duramıyorum oturduğum zaman bile çok ağrıyo...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…