stresten uzaklaşmaya ne dersiniz

ahanda vallah topiği bulamıyordum nerdesiniz kıslar yaaa size bişi dicem

aslında kesin bişi yok ortadada bi belirti felanda yok aslında yarın söylicektim ama dayanamadım paylaşmak istedim.dün akıntımda bi pembelik hissettim yani sanki pembeleşiyodu gibi geldi aha dedim yine erken mi adet oluyorum.sonra geçti akşam bi ara yine geldi bu sefer emindim lekeydi.ve gece ayıptır demesi eimle birlikte olduk.tabi yatmadım ben hemen kalktım tuvalete koştum bu kez akıntıla beraber çizgi şeklinde pembelik vardı yine ve tamam dedim kesin adet olacam heralde sabah olurum dedim sabahta aynıydı hep pembe leke geliyo sabahtan beri oda damla damla.ha olacam ha olacam diyorum hala adet olmadım.belki aklınıza hemen implantasyon gelebilir ama ben kafamda öyle bişi düşünmek istemiyorum kesin adetim bana oyun oynuyo tepkimi deniyo snki.bilmiyorum kıslar aslında merak etmiyoda değilim hatta eşimden test almasını istedim çünkü çarşambaya kadar ilçeye gidemicem 2 3 gün daha beklemek istiyorum belki adet olurum çünkü bebeğe yormk istemiyorum sonra ne kadar azda olsa insanın içi bi burkuluyo.siz olsaydınız napardınız tesler evde dururken öyle yapmadan durabilirmiydiniz.ben sabrımı denemek istiyorum.

vallaha bravo bedef..nasılda sabredip şu testi yapmıyorsunuz hayret .....sabah ilk işin eğer adet olmazsa testi yapmak olsun..bizede haber ver...

yok canım ya sabah yapmam biraz geçsin istiyorum ya aslında düşünüyorum ki acaba yani eğer şimdi implantasyon olsa hemen idrarda çıkarmı ki onu merak ediyorum açıkçası.o yüzden beklemek istiyorum yoksa yarın yapardım da bilmiyorum yaa zeynepçim hemen çıkacağını bilsem hemen yaparımda işte.

hayatım denemekten ne zarar gelir..bakarsın çok güzel netice alırsın yaşadığın stres mutluluğa dönüşür..gerçi yinede sen bilirsin etkilemek istemem...

günaydın kıslaaaarrrrr.artık kimse yazmıyo buraya zeynepçimden başka.

günaydıııın...kız bende stres kalmadıda ondan ortalıkta sakin sakin dolaşıyorum..biliyorumki en az 3 ay daha hamiş kalamıycam...inş..ondan sonra kalırım..yani bende no stressss...

lkelenmemde bitti caba implantasyonmuydu biraz araştırayım idrar testinde hemen çıkıyomu diye bakalım...

canım o yerleşmişse bile adet günüde kan gelebilir ..yani varsa testte çıkar....

kanda çıkar o kesinde idrarda çıkacağını sanmıyorum canom zaten eğer yarında adet olmazsam pazartesi giderim dr direkt ultrasona girerimbelki varsada kese gözükmeyebilir bende kan tahlili yaptırırım...bilmiyorum zeynepçim sanki hamiş değilim ve sanki daha hamiş kalmayacağım igibi geliyo yani şöyle 1 yıl kadar daha bekleyeceğim gibi geliyo ne bilim ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…