Su gibi akıntı

_Paris0_

Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2022
744
207
Merhaba bazı günlerde çok fazla idrar gibi akıntı geliyor. Uzayan tarzda bir akıntı değil, berrak su gibi ama rahatsız edici seviyede. Böyle bir durum yaşayan var mı ? Geçmesi için ne yapmam gerekir ? Sanırım bu akıntı gebeliği de engelliyor.

Bendede oluyor gayet normal bence de hatta bazen iç çamaşırım ıpıslak oluyor ama renksiz kokusuz sıvı olarak geliyor gayet nırmal

yok değil. adetim bittikten 1 hafta sonra başlayıp bikaç gün bebek beziyle gezme durumuna geliyorum :) bu günler geçtikten sonra normal kuru hale geçiyor.
Peki maydanoz suyu limonlu su gibi içecekler tüketiyor musunuz. Ben limonlu su içince çok oluyordu enfeksiyona çok yatkınım o sebeple söküyordu sanırım

Peki maydanoz suyu limonlu su gibi içecekler tüketiyor musunuz. Ben limonlu su içince çok oluyordu enfeksiyona çok yatkınım o sebeple söküyordu sanırım
çok tüketmiyorum. yani bu durum sanırım bebek olmasını da etkiliyor diye düşünüyorum çünkü baya yıkama oluyo o dönem. ben de bilemedim nedenini :KK43:

tüplerde sorun var iltihaptan dolayı şişme varmış sanırım ondan. yani doktor bununla ilgili bişey de demedi ama ben ondan dolayı olduğunu düşünüyorum
Olabilir hsg çektirmek çözüm olur mu acaba ya da sanırım önce antibiyotik ve fitil tedavisi de görmeniz gerekebilir . Bence doktorunuzu değiştirin

Merhaba rahim ağzında yara olabilir ya da miyom dejenerasyonundan kaynaklı bir akıntı olabilir detaylı muayene yaptırın mutlaka

X