Şu hediye takıntısı

Böyle birinden niye hediye talep ediyorsunuz ki?Samimi görüş talep etmişsiniz,o halde çok saçma bir durum içersindesiniz.Hangi sıfatla size hediye, hatta pahalı bir hediye alacak bu adam?
Bilemiyorum cnm , inan kafam karışık

Senin zorlamanla mı alacak? Zorlamak ne oluyor anlamadım çok gereksiz bir hareket siz kendinize alamıyor musunuz istediğinizi de başkasını enayi yerine koyup aldırmaya çalışıyorsunuz?

Pahalı hediye şu durumda garip kaçmaz mı?
Güzel bir buket çiçek en mantıklısı

Ben zengin değilim adama alamam bı enayi ortalıkta dolanıp dururken alsa fena olmaz mı
Abla bari alırsa geçenki konu sahibi kız gibi pandora,kiko falan aldırma dişe dokunur bir şeyler aldır ( bence konu sahibi bizle dalga geçiyor)

Alsami diyorum takıntı yaptim durumu iyi karşılıksız bı hediye takıntisi benim sorunum

Boyle takinti da ilk defa duyuyorum. Biri size karsiliksiz iyi bir hediye alsin istiyorsanizzz size deger veren birileri olmali hayatinizda.
Boyle selam verdiginiz adamin tekine zorla aldirilan hediyenin sizin icin anlami ne yani? Kim niye size para saçsin durduk yere akilsiz olmasi lazim

Önünüze denk gelen adamdan karsiliksiz hediye olmaz, istedigi olmadiginda türlü hakaretler duyabilirsiniz bence.

Bilemiyorum cnm , inan kafam karışık
Vallahi kusura bakmayın,burada kendinden 20 küsür yaş büyük erkeklerle birlikte olan kızları eleştiriyoruz, yani ben eleştiriyorum diyelim.Sizi de eleştiriyorum,22 yaş çok fazla.3, 5 yaş olur göze gözükmez ama bu çok fazla, kaldı ki ortada ilişki falan da yok.Olsa olsa çıkar üzerine kurulmuş bir şey olur bu.

Evet sevgili değil aslında haftada bı gün görüştüğümüz bı saatlik uzak mesafe den selam kelam olayi genellikle WhatsApp ta her gün konuşuyoruz
Hicbir erkek iletişimi şu dedikleriniz için sürdürmez be ablam. Dahası olmadığına emin misiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…