Şu hediye takıntısı

Düşündüğün gibi değil, dilencilik te yapmiyorum caiz değil zaten alirmisin dedim tamam dedi karşılık beklemiyor .sadece seviyor

Düşündüğün gibi değil, dilencilik te yapmiyorum caiz değil zaten alirmisin dedim tamam dedi karşılık beklemiyor .sadece seviyor
diğer yazdıklarını da okudum. siz 49-42-63 yaşında erkekleri hiç tanımadınız sanırım. gayet de dilencilik. istedim aldı takıntı yaptım istedim vs. hiç hoş değil bir çeyrek altın için. yaşıt da değilsiniz çocuğun yaşında

diğer yazdıklarını da okudum. siz 49-42-63 yaşında erkekleri hiç tanımadınız sanırım. gayet de dilencilik. istedim aldı takıntı yaptım istedim vs. hiç hoş değil bir çeyrek altın için. yaşıt da değilsiniz çocuğun yaşında
Aynen öyle

ne aynen öyle? hadi diyelim ki adam karşılıksız seviyor ona kalkıp enayi diyorsun öyle böyle. kim bilir nasıl istedin. birbirimizi kandırmaya gerek yok. hiç ben ne yapıyorum diyor musun
Canım benim sağol destegin icin yaşım 42 ya da diyelim 60 ne desen dogrusun dedim sorguladim.alma gerek yok dedim ama biraz o da takıntılı gurur yaptı belkide alcam diyor illaki ilk defa bı adamdan hediye istedim pişman oldum

Bu şahıs insan sevmiyor ama hediye seviyor 😂😂insanların sevmeyen bir insan hediyesini ne yapacak pes vallahi

Canım benim sağol destegin icin yaşım 42 ya da diyelim 60 ne desen dogrusun dedim sorguladim.alma gerek yok dedim ama biraz o da takıntılı gurur yaptı belkide alcam diyor illaki ilk defa bı adamdan hediye istedim pişman oldum
42 yaşında biri olacak 20 yaşında adamla da işin olmamalı bence.... yani o çocuk seks beklentisi içinde olmasa yapmaz bunu. benim fikrimce.

Bazi kadinlari anlamiyorum. Bence sen 40 li yaslarda degilsin. Olsan olsan 20 bile yaşammasinndr.

X