Şu mübarek ay'da dualarınıza talibim 🤲🌸

Sevm57

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2020
502
258
Kıymetli dostlarım Enbiya suresinin son sayfasını Ramazan-ı Şerifte 70 kişi 1 defa olmak suretiyle okursa çoçuk isteyen kişinin çocuğu olurmuş ve benim yarın aşılamam var sizden ricam şudur ki benim ismim ile niyet edip 1 defa okuyabilir misiz ? 🤲🏼😍

- "Başta bu duayı isteyen Sevim Semra Kav kardeşimiz ve bütün evlat isteyen kardeşlerimiz için" diye niyet edebilirsiniz 🌸🥰

Şimdiden Allah razı olsun hepinizden benimde bütün dualarım sizinledir okuyan kişiler haklarini helal etsin 🥰

Eklentiler

• Screenshot_20210425-040331_Gallery.jpg
    Screenshot_20210425-040331_Gallery.jpg
    95,5 KB · Görüntüleme: 10

Oriana

Ve gün gelecek "Bu da geçti Hamd olsun"diyeceğiz🧡🧡
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
14 Haziran 2019
9.995
37.229
Ben 1 tane okudum 🤲🏻

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 13-02-2022

Hamileliğimin 31. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 66 gün kaldı.

Geçen ay itibariyle, rahminizin içindeki bebeğiniz cenin pozisyonundadır. Bazen bebeğinizin geceleri diğer zamanlara göre daha aktif olduğunu düşünebilirsiniz. Bu gerçekte böyle olabileceği gibi, aslında bu hareketlenmeyi daha fazla hissetmenizin nedeni o sıralarda sizin başka şeylerle ilgilenmemeniz ve dinlenme durumunda olmanız olabilir. Bebeğiniz zamanının büyük bölümünü uyuyarak geçiriyor. Ve REM denilen uyku dönemi bebeğinizde gözlenebilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1650 gr. - Yaklaşık boyu : 41.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

H M

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Pro Üye
22 Ağustos 2015
28.955
86.764
Ben müsait değilim ama bı arkadaşa okutayim isminemi edilsin?

Ssevincli

Rabbi Hebli Mines Salihin ❤
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2009
4.782
5.512
31

Zerre

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2020
3.086
6.116
Kıymetli dostlarım Enbiya suresinin son sayfasını Ramazan-ı Şerifte 70 kişi 1 defa olmak suretiyle okursa çoçuk isteyen kişinin çocuğu olurmuş ve benim yarın aşılamam var sizden ricam şudur ki benim ismim ile niyet edip 1 defa okuyabilir misiz ? 🤲🏼😍

- "Başta bu duayı isteyen Sevim Semra Kav kardeşimiz ve bütün evlat isteyen kardeşlerimiz için" diye niyet edebilirsiniz 🌸🥰

Şimdiden Allah razı olsun hepinizden benimde bütün dualarım sizinledir okuyan kişiler haklarini helal etsin 🥰
Şuan müsait değilim ama akşam okurum inşallah 🤲

Asiltutku

O Benim 🌍mm 💙
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2017
2.968
5.929

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 43 gün geçti.