Su pınarı kullanan kedili aileler var mı? Memnun musunuz?

womaninlove

Çok aşık bir kadın ❤️
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2021
281
470
Su pınarı/şelalesi kullanan kedi anneleri var mı? Memnun musunuz, su tüketimini arttırıyor mu? Maşallah üç kedimin de su tüketimi fena değil ama özellikle bu sıcaklarda iyice desteklemek lazım bu konuyu diye düşünüyorum. Su pınarı da bayadır aklımdaydı. Hangi marka kullanıyorsunuz?

Biz kullaniyoruz Drinkwell mini var 5 sene civari oldu alali. Benim kuzum daha çok sevdi şelaleyi, tabakta duran sudan daha iyi oluyor devamli filtreden gecip dönüyor diye sanirim.

Biz kullaniyoruz Drinkwell mini var 5 sene civari oldu alali. Benim kuzum daha çok sevdi şelaleyi, tabakta duran sudan daha iyi oluyor devamli filtreden gecip dönüyor diye sanirim.

Teşekkür ederim, inceleyeyim dediğiniz markayı ☺️
Evet ben her gün kedilerimin suyunu tazelesem de akan su daha çok seviyorlar sanırım. Temizlik konusunda dikkat ettiğiniz noktalar var mı?
Tüyü kadar ömrü olsun minnoşunuzun🧿

Teşekkür ederim, inceleyeyim dediğiniz markayı ☺️
Evet ben her gün kedilerimin suyunu tazelesem de akan su daha çok seviyorlar sanırım. Temizlik konusunda dikkat ettiğiniz noktalar var mı?
Tüyü kadar ömrü olsun minnoşunuzun🧿

Ben direkt bulaşik makinasina atarak yikiyorum. Sadece motor kismini elde yikiyorum kulak pamugu yardimiyla. Onun disinda özel dikkat ettigim bir şey yok.
Tesekkur ederim. :)

Su pınarı/şelalesi kullanan kedi anneleri var mı? Memnun musunuz, su tüketimini arttırıyor mu? Maşallah üç kedimin de su tüketimi fena değil ama özellikle bu sıcaklarda iyice desteklemek lazım bu konuyu diye düşünüyorum. Su pınarı da bayadır aklımdaydı. Hangi marka kullanıyorsunuz?
rahmetli kedim kaptan su içmezdi, catit marka su pınarı almıştım taze taze içerdi. biz memnunduk bu üründen

Dayımlarda var. Önce bir plastik almışlar ama bir süre sonra salyalanma problemi çok olmaya başlamış. Yedek filtre pahalıymış Plastiğin kenarını falan da ısırmış onların cadısı. Değiştirip seramik almışlar. Çok memnunuz seramikten dedi ama, tabi ucuz ya 50 euroya aldık deyince ben bir gıcık olmadım değil 🤭

X