su sorunu bitmeden yeni tasınan ev sahibi apartmana 7 bin tl lik masraf

limoncu28

Guru
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2013
7.132
4.593
gercekten şaka gibi buraya gecen konu acmıstım işte sadece üst katlar merdivenlere su veriyolar diye daha onu halledemeden

apartmanada yeni tasınan evi satın alan dairelerden biri kafasına göre kimseye sormadan tüm giriş ve merdiven taslarını yaptırmıs

hemde en son model buyuk kare banyo tasları diyim baya kaliteli simdide

herkese demiş daire bası 500 versin delirdik tabi pandemi zamanı millet para bulmaıyo ben sana bi fatura parası hibe neden ediyim bana mı sordun yaptırırken

siz olsanız ne yaparsınız apartmanda bi kac kisi vermiş ama 12 dairelik yer

girişte fayanslar kırıldı 3 kisi yeni satın aldı üst üste tasınınca fayanslar kırılmıs hani dedik sade fayans olsa usta parası 6 fayans 300 tl tutar en fazla daire bası 25 tl öderdik biter sen 7 katı ne fayans dösüyosun kış günü kimseye sormadan

siz olsanız ne yapardınız

Son düzenleme:
Sinir bozucu bir durum. Kimseye sormadan gidip yaptırması hata. Diğerleri itiraz etmedi mi bize mi sordun neden verelim vs diye. Hemen ödediler mi

Sinir bozucu bir durum. Kimseye sormadan gidip yaptırması hata. Diğerleri itiraz etmedi mi bize mi sordun neden verelim vs diye. Hemen ödediler mi
2 kişi ödemiş sadece onlarda 65 yas üstü tipler bari yaptırcaksanda yazı bekle dimi sor asada pano var yaz yaptırdıgınıda yazmıyo sonra o samimi oldugu 2 kisiyi kapıları gezdirriken ögreniyoruz

gercekten şaka gibi buraya gecen konu acmıstım işte sadece üst katlar merdivenlere su veriyolar diye daha onu halledemeden

apartmanada yeni tasınan evi satın alan dairelerden biri kafasına göre kimseye sormadan tüm giriş ve merdiven taslarını yaptırmıs

hemde en son model buyuk kare banyo tasları diyim baya kaliteli simdide

herkese demiş daire bası 500 versin delirdik tabi pandemi zamanı millet para bulmaıyo ben sana bi fatura parası hibe neden ediyim bana mı sordun yaptırırken

siz olsanız ne yaparsınız apartmanda bi kac kisi vermiş ama 12 dairelik yer

girişte fayanslar kırıldı 3 kisi yeni satın aldı üst üste tasınınca fayanslar kırılmıs hani dedik sade fayans olsa usta parası 6 fayans 300 tl tutar en fazla daire bası 25 tl öderdik biter sen 7 katı ne fayans dösüyosun kış günü kimseye sormadan

siz olsanız ne yapardınız
Peki siz apartmana fayans döşenirken nerdeydiniz hiçmi görmediniz hiçmi sesi duymadınız ? Para istemeye gelince olay fark edip söylemenizde garip

Peki siz apartmana fayans döşenirken nerdeydiniz hiçmi görmediniz hiçmi sesi duymadınız ? Para istemeye gelince olay fark edip söylemenizde garip
diyorum ya 1 gecede yaptılar apartmanda 3 5 kisiye sorduk kimsenin haberi yok hatta millet zannettiki tasındı cok ses oldu evi bastan asaga kırıp döktüler 3 ay surdu diyim tadilatı hani siz cok sesimizi cektiniz vs diye düsündü millet zannetti kendi yaptırıyo kimsenin haberi yoktu yani

diyorum ya 1 gecede yaptılar apartmanda 3 5 kisiye sorduk kimsenin haberi yok hatta millet zannettiki tasındı cok ses oldu evi bastan asaga kırıp döktüler 3 ay surdu diyim tadilatı hani siz cok sesimizi cektiniz vs diye düsündü millet zannetti kendi yaptırıyo kimsenin haberi yoktu yani
Gerçekten çok saçma keşke o an inip engel olup hesap sorsaydınız artık yapılmış yapılcak birşey yok bu konuda ne yazıkki

Tüm apartman fayans döşenirken nerdeydiniz yahu.
Yönetici toplantı yapmadan, apartman sakinleri ortak karar vermeden nasil kafasına göre gidip fayans döşetebilir
diyorum ya herkes birbirine sordu kimse bilmiyo cumartesi basladı pazar bitti yapanda yazmayınca panoya millet hep yaptırıyo sevabına zannetti :)))

bide demiş 2000 ben kendimden verdim

banane be bana mı sordun yaptırırken o 2 yeni kankasıda pazartesi evleri gezip haber verirken aa ne güzel oldu nagraları atıyodu benden baska cingar cıkaran yok millette para cok heralde bosa sacıcak

diyorum ya herkes birbirine sordu kimse bilmiyo cumartesi basladı pazar bitti yapanda yazmayınca panoya millet hep yaptırıyo sevabına zannetti :)))

bide demiş 2000 ben kendimden verdim

banane be bana mı sordun yaptırırken o 2 yeni kankasıda pazartesi evleri gezip haber verirken aa ne güzel oldu nagraları atıyodu benden baska cingar cıkaran yok millette para cok heralde bosa sacıcak
Hayrına kim yaptırır şu devirde :) yönetim karar vermediyse, toplantı yapılmadan gidip birisi yaptırdıysa para falan vermem. O zaman herkes kafasına göre birşey yaptırsın apartmana olurmu hic oyle sey

Öyle bir niyeti olan kapı kapı gezer, şu ustayla şu paraya anlaştık, fayanslar şu dükkandan alınacak, daire başı şu kadar para düşüyor diye bilgilendirme yapar. Makbuzu gördünüz mü?

apartmanın parasıyla yapılmamış adam da yönetici değil.kanunen 5 kuruş isteyemez sizdennn
bende öyle düşünüyorum ama apartmandakiler sessiz galiba biraz

2 kankitosuna dedim pazartesi sabah bu daire bası 500 tl yi söylemeye geldiklerinde
bende sormadan asansör diktirsem vericeniz mi daire bası 5000 tl

eveledi geveledi dedim kimseye sormadan toplantı yapılmadan ki pandemi zamanı onlar toplandıda yaptı geri kafalılar dedim sizi ihpar ederim :))) 5 dakkada bitirmisler o zaman bile yaza yapılır diye konusulmız ki badana icin taslar yok piyasada adamda kafasına göre kendi ustalarını cagarmıs secmis 1 ci kalite tasları yapıyolardı cumartesi

X