Şuan O Kadar Sinirliyim Ki

ulasimiz

Hızır Senin Kalbindedir Be Güzelim..
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
4 Mart 2012
10.057
20.016
Tabiri caiz ise Dağdan gelip bağdakini kovmaya çalışmış.. Abileriniz cevabını vermiş..
Herhalde, bundan sonra nerde ne konuşacağını öğrenir taze gelin..

Bundan böyle abla olarak, görmeyi bırakıp tatlı bir mesafe koymalısınız.

agatha christie

Popüler Üye
Pro Üye
31 Temmuz 2011
1.963
4.941
Buna benzer bir diyalog bende yaşamıştım yengemle. Burada yenge hanımın savunuldugu gibi safça bir muhabbet olmuyor açıkçası. Yengenizin tavrından anlıyorsunuz ne niyetle söylediğini. Hiç fırsat verme herkes kendi ailesinin mal varlığına karışsın bı zahmet

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 83 gün geçti.

Muhtelif Evhamli Hatun

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2015
5.670
17.611
Buna benzer bir diyalog bende yaşamıştım yengemle. Burada yenge hanımın savunuldugu gibi safça bir muhabbet olmuyor açıkçası. Yengenizin tavrından anlıyorsunuz ne niyetle söylediğini. Hiç fırsat verme herkes kendi ailesinin mal varlığına karışsın bı zahmet

Buradaki kadınlar görümcelere antipati duyduğu için aşırı bir empati yapma eğiliminde yenge hanımla.
İyi niyeyli olsa zaten ortamda herkes varken en son gelen yeni gelin olarak kp nin malını mülkünü açmaz.
Ne alaka yani?

Bu konuyu yengenin açtığını düşünsenize. Taşlarlardı burada sanane kp nin malından diye

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının aldında.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 53 Kg. ile 72 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 170 cm. Başlangıç Kilom :65 Kg. Şimdiki Kilom :48 Kg.

giggles

Shady's back.🥴
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2020
4.736
20.914
Ben size hak verdim
Babamın malında hiç katkısı söz hakkı olmayan biri gelip de hepsini kendi kazanmış gibi hangi katı vereyim dese ben de sinir olurdum
Yengeniz o ortamdaki miras konusunda en son söz sahibi kişi
Kendini biraz fazla kaptırmış
Yengenizden daha uzun süre evliyim
Şakasına bazen miras tarla konuları açılınca benim hiç bahçem yok valla hepsi kayınpederimin nasıl isterse öyle yapar deyip çekiliyorum

Diğer bir taraftan da siz de ailece hep bu anı bekliyor gibi herkes bi laf saymış
Sanırım sizin de alıngan veya nazlı bir yönünüz var ki herkes hemen sizi yükseltmeye çalışmış
Siz de ailece çok uzatmışsınız gibi geldi
Hadi siz cevap verdiniz abinizden biri verdi tamamdır yani
Tüm aile tek tek niye replik hazırlamış şaşırdım
Belki diğerleri de yengeye gıcık oluyordur
Fırsat bu fırsat dediler 🤷‍♀️

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-12-2021

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 223 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün sonunda bebeğinizin diz ve ayak bileklerin yerleşeceği noktalar şekillenmiş olacak. Önümüzdeki hafta civarında bebeğinizin gonadları (eşey bezleri) leğen kemiği içinde oluşcak ve bebeğinizin cinsiyetine göre testis veya yumurtalık olacaktır. Bebeğinizin göz kapakları şekillenmeye başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Kingdom9821

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2019
417
1.444
19
Bence yengeniz konuşmaması gereken birşeyi konuşmuş fakat sizde bu kat benim bu ev benim falan gibi konuşarak bence gereksiz bir konuşma yapmışsınız.. Yani sorduğunuz için cevap veriyorum mesela ona, yengecim ben kimseye sormuyorum ki nereye ne zaman gelip nereden ne zaman gideceğimi falan şeklinde bir cevap verip susturabilirdiniz.. Hem daha sinir bozucu 😁
Onu dememin sebebi hep bizim kati çok begenmesi açık açık soylemesede bu kati icten içe istedigini biliyorum ondan oyle dedim

Kingdom9821

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2019
417
1.444
19
Ben size hak verdim
Babamın malında hiç katkısı söz hakkı olmayan biri gelip de hepsini kendi kazanmış gibi hangi katı vereyim dese ben de sinir olurdum
Yengeniz o ortamdaki miras konusunda en son söz sahibi kişi
Kendini biraz fazla kaptırmış
Yengenizden daha uzun süre evliyim
Şakasına bazen miras tarla konuları açılınca benim hiç bahçem yok valla hepsi kayınpederimin nasıl isterse öyle yapar deyip çekiliyorum

Diğer bir taraftan da siz de ailece hep bu anı bekliyor gibi herkes bi laf saymış
Sanırım sizin de alıngan veya nazlı bir yönünüz var ki herkes hemen sizi yükseltmeye çalışmış
Siz de ailece çok uzatmışsınız gibi geldi
Hadi siz cevap verdiniz abinizden biri verdi tamamdır yani
Tüm aile tek tek niye replik hazırlamış şaşırdım
Belki diğerleri de yengeye gıcık oluyordur
Fırsat bu fırsat dediler 🤷‍♀️
Çünkü bu ilk patavatsızlığı değil nerede ne konuşacağını bilmiyor onun için herkes cevap verdi

Kingdom9821

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2019
417
1.444
19
Zaten artik mesafemi korucam bu böyle bir değil iki değil

Mavidenya

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2012
1.335
3.467
Aile apartmanı terörü bu nerede gorsem tanirim. Uzak uzak, ozerk ozerk olmak lazim. Sen de evlen geç bir kata yerles. Ziyan zebil zehir zıkkım olsun ömrünüz.

Ben hic görmedim boyle tek cati altında gelin gorumce elti huzurlu yasayan. Insanın dogasina aykırı.

Truman Show

Guru
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2016
5.322
21.059
Valla çok iyi cevap vermişsin yaşına göre.
Burada yengen sana takılmıştır diyenler olmuş hiç aldırma, yengenin söylediklerinin altında açgözlü pis zihniyeti yatıyor. İç güveysi demesinden bile belli. Kendi de oraya gelin gelmiş damat niye gelemiyor?
Böylelerinin ağzının payını vereceksin çok güzel almış cevabını.

agatha christie

Popüler Üye
Pro Üye
31 Temmuz 2011
1.963
4.941
Buradaki kadınlar görümcelere antipati duyduğu için aşırı bir empati yapma eğiliminde yenge hanımla.
İyi niyeyli olsa zaten ortamda herkes varken en son gelen yeni gelin olarak kp nin malını mülkünü açmaz.
Ne alaka yani?

Bu konuyu yengenin açtığını düşünsenize. Taşlarlardı burada sanane kp nin malından diye
Ben hem gorumceyim hemde görümcem var. Benim yengelerimde ailemin bana ev vermesinden rahatsız ve bunu defalarca dile getirdiler aynı zamanda eltimde görümceme babasının mal vermesinden rahatsız. Ben bu kafayı anlamıyorum kız çocuk evlat değil mi?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 83 gün geçti.