Şuanda elimde sihirli bir değnek olsaydı....

Eğer şu anda elimde sihirli bir değnek olsaydı Canım Nişanlımı yanıma alıverirdim.. bi dilek daha şansım olursa şu 1 yıl bitsin okulunu bitirsin isterdim askerlik kısmını ben hallederim beklerim 5 ay yeter ki şu okul bitsinn...

omur boyu genc ve seksı bır kadın yapardm vede benı hıccccc aldatmıcak yakısıklı bır koca ısterdmmm :KK70:D:KK70::KK70:

ben haywanları barınaklara göndermek yerine (barınaklar dışarıdan daha kötu bence ) onların daha huzurlu ve mutlu özgürce yaşamaları için güzel bi yer olmasını isterdim. yda insanların hayvanlara zarar vermemelerini..

suankı yazacagıma bence butun kızlar katılacak :))) eger sıhırlı bır deyngım olsaydı oyle bır krem hazırlardımkı bır kere vucudunuza surdugunuz an hem zayıflatacak hem catlakları selulıtlerı sıvılce lekelerını varıslerı kırısıklıkları cıltle ılgılı ne sorun varsa anında sanıyede duzelteck ve cok seksı yapcak 90 60 90 :KK70::KK70::KK70: ıkıncı yapacagım sey de ıc hastalıkları ıcınde seker gıbı emerek yutulan bı happ oda vucudunuzdakı tum rahatsızlıkları yok edecek ve taamen saglıklı bır ınsan yapcak :KK70::KK70:: ahhh keske bole bıse olsaaaaaaaaaa

sihirlı deynegım olsaa suu 1 sene 3 ay askerlıgın hızlı gecıp gıtmesını ve yenı evımın ıcınde olmayı ısterdım bırde tatlı bır melekkk isterdım melegı bastata alabılrım tabıı:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Neleeer neleeer yapmazdım destan olur ama ufak bikaç tanesini yazayım

Öncelikle sokağa bırakılan aç kalan çocuklar için elimden ne kadarı geliyorsa ondan fazlasını yapmaya çalışırdım
Fakir mahallere her gece kapılarına kumpanya bırakırdım
Sokak hayvanları için daha güzel yerler ''DAHA TEMİZ'' barınaklar yapardım
Savaş çıkmamasını sağlar müslüman kardeşlerimizin ölmesini engellerdim

şimdilk bu kadar aklıma geldi

En son da kendim için sevdiğimle mutluu mesut yaşayabileceğim bir ülkeye taşınırdım
Sadece o,ben ve bebişlerimiz:KK16::KK16:

çoçukların ölmelerine izin vermezdim
az olan insnalara yardım ederdim
çok para yapar evlenmek isteyenleri evlendirirdim
çocuk sahıbı olmka isteyenlere çocuk verırdım
okuyamayan çocukları okula yazdırırdım
çok olandan alıp az olana verirdim

kendim ve sevdiklerimle güzel ne varsa yaparım iyi anılar bırakırım.

Sevgilimi alıp kimsenin bizi üzemiceği bi yerde yaşamak isterdim

Borcu olan herkesin borcunu öderdim. başta ailemin ve benim evimize sonra hak eden herkesin evine sonsuz huzur ve sağlık verirdim :)

savaşları durdurur,ezilen mağdur kadın ve cocukların mutluluğunu sağlardım

şu saat oldu hala kk'dayım elimde sihirli değnek olsa uyku saçardım kendime

insanların barış ve beraberlik içinde yaşamasını sağlardım.

X