ŞUBAT-MART 2022 İSTANBULDA MEME BÜYÜTME AMELİYATI OLANLAR

Night34

Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2022
45
19
Merhaba, nihayet ben de buraya kayıt oldum ve ciddi anlamda senelerdir istediğim meme büyütme ameliyatına yönelik araştırmalara başladım. Maksimum 1 haftam var. Çünkü ameliyat tarihi ve ödeneği konusunda kısıtlı bir alanım var. İstanbuldaki operatör doktorları araştırmaya başladığımdan beri çok fazla isim ve iyi-kötü yorum alanlar olduğunu gördüm. Kan aldırmaktan bile çoğu zaman çekiniyorum ve haliyle hatalı bir işlem neticesinde bir de revizyon vb olmak da istemiyorum ki şu dönemde gerek ekonomik süreç gerekse de fiziksel ve ruhsal çöküntü istenecek son şey olur. O sebeple tüm içtenliği ile bu başlık altına yorumlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum. Devlet hastahaneleri ve özel hastahaneler arasında ameliyat sonrası süreç ve fiyat anlamında ciddi farklar var. Hepimizin canı tatlı ve en az acı ve zahmetle bu süreçleri atlatmak istiyoruz.

Bu ameliyatı yeni olanlardan ricam;

1.) Ameliyatı kime oldunuz? Estetik anlamda ve fiziksel anlamda süreciniz nasıl oldu?
2.) Fiyat olarak toplam ne kadar ödeme yaptınız ?
3.) Ameliyat sonrası hasta takibi ve ilgisi nasıldı ?

Doların ve Euronun arttığı şu günlerde yurtdışında savaş olduğu için büyük bir karmaşa ve endişe de var implantlar dolar üzerinden geliyor sanırım bunu da fiyatlara yansıtıyorlar ve çoğu doktor da anlamadığım şekilde fiyatı Euro üzerinden veriyor. Bu durum çok anlamsız ve Türkiyede yaşadıklarını unutup böyle fiyat vermeleri de oldukça bencilce ve para odaklı bir yaklaşım gibi geliyor. Fiyat aralığım maksimum 25.000 TL diyordum ama çok fahiş fiyatlar görüyorum. Şimdi ise 35.000 TL için kendimi zorlayayım diyorum ama para da kolay kazanılmıyor ve neticesini tek seferde almak istiyorum. 14 Mart haftası kararımı verip ameliyat gününü almak istiyorum. Nisan ilk haftaları ameliyat olmam gerekiyor sonrası iş takvimime uymayacağı için yine ertelenmiş ve ötelenmiş olacak.

İyi niyet ve samimiyetle söylüyorum ki, ameliyat olmak için randevu aldığım gün itibariyle ameliyat süreci ve sonrasını ayrıntısı ile paylaşacağım ve empatinin ne kadar önemli bir kavram olduğunu buraya da aktaracağım. Bu kararı verdikten sonra kimin gerçekten yardımcı olmak için gerçekleri söylediğini kimin reklam amacıyla doktor övdüğünü anlayabilmek gerçekten oldukça zor oluyor ve o sebeple önemli olan yaşayıp deneyimleyenlerin yorumları gibi geliyor. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Merhaba. 16 Mart günü benim devlet hastanesinde bir doktorla görüşmem olacak. Ondan öğrendiklerimi yazarım buraya
Teşekkür ederim ben 2 doktor ile görüştüm bir tanesinden ise fiyat almış oldum. Bilginiz olması açısından ben de özelden yazayım size. Sizin de geri dönüşlerinizi bekliyorum. Gerçekten trenyol ürün yorumları gibi birinin iyi harika dediğine diğeri berbat çok kötü diyor. Şaştım kaldım. Çok fazla isim var.

Merhaba ben 3 hafta once

Öncelikle hayırlı olsun diyelim Mevcut durumunuz nasıl? Doktorunuz kimdi, tutar neydi ve dilediğiniz gibi mi oldu mevcut görüntü ve boy

Öncelikle hayırlı olsun diyelim Mevcut durumunuz nasıl? Doktorunuz kimdi, tutar neydi ve dilediğiniz gibi mi oldu mevcut görüntü ve boyut ?
Çok teşekkür ederim ben bu konuyu senelerce araştırıp yaptıranların yorumlarını okuduğum için bende deneyimlerimi aktarıp birilerine cesaret vermesi adına üye olup sorularınızı cevaplandırmak istedim benim Doktorum İhsan Türkmen di Bağdat Caddesi'nde kendi muayenehanesi var anlaşmalı hastanelerde ameliyat yapıyor 375 CC implant takıldı implantın büyüklüğüne Ameliyat sırasında Sizer la sizin cebinize göre karar veriyorlar cep dedikleri kesi yapıldıktan sonra kas altındaki boş alan doktorumdan çok memnun kaldım Ameliyat öncesi açıklamaları Güler yüzü bayağı insana güven veriyordu çizimlerimi yaptı fotoğrafları çekti ameliyata girip çıktıktan sonra nefes aldıkça hissettiren yoğun bir ağrım vardı serumla ve ağrı kesicilerle biraz rahatladım sırt üstü yatılıyor zaten hareket etmediğim sürece gecem rahat geçti Ağrı baş gösterdiği sırada Ağrı kesicinin saati geliyordu zaten O yüzden gecem iyiydi sabah uyandığımda da kollarımı hareket ettirmezsem hiç ağrım yoktu kollarımı hareket ettirince de hamlamış gibi bir kas ağrısı hissediyordum Hastaneden çıkınca kahvaltıya gittim alışverişe gittim çok hafif ağrılarım oldu Yalnız benim Ağrı eşiğim yüksek ve çocuklarımı emzirdiğim için bu şekilde olmuş olabilir ancak doktorumdan çok memnun kaldım burun estetiği olan Arkadaşlarımdan da biliyorum Çok ağrısız ve sorunsuz ameliyat sonrası süreçleri geçirdiler fiyat konusunda bilgi vermek istemiyorum çünkü her geçen gün değişiyor biliyorsunuz ama doktorumun fiyatları bayağı uygun kendiniz görüşüp almanız en doğrusu olacaktır yaptığı işi de çok beğendim gösterdiğim fotoğraftakinin aynısı oldu Başka Sormak istediğiniz soru olursa cevaplandırırım

Merhaba karar verebildiniz mi verdigim bilgiler aydinlatici oldu mu

Ne kadar güzel ayrıntılı yazmışsınız. Ben de olunca bu iyiliği gerçekten yapacağım merakı olanlara. Fiyat konusunda daha 1 ay olmamış yaklaşık olur diye düşündüğüm için sordum açıkçası. Pek çok kişi ile görüşüyorum.

Benim sadece büyütme olacak şu ana kadar görüştüklerim bu konuda hem fikir. Ancak bazı konular kafamda soru işareti oluşturuyor. Örneğin benim neredeyse hiç meme dokum yok. Kas altı ancak olur deniyor. Sizin hangisi oldu ve markası ne idi ? Dahası dren koyuyor mu ? Bu dren konusunda da uygulama farklılığı var doktorlar arasında hangisi daha sağlıklı bilemedim. Sizde örneğin dren var mıydı ve varsa ne zaman çıkarıldı?
Ameliyat sonrasinda 1 hafta sonra araba surmeye basladim 3 gunlukken normal yasantima geri dondum agir isler haric su anda sporcu sutyeni kullanmaktan baska bir ameliyat belirtim yok

Merhaba karar verebildiniz mi verdigim bilgiler aydinlatici oldu mu
Henüz değil. Ama bilgileriniz için çok teşekkür ederim elbette aydınlatıcı oldu

Polytech yuvarlak kas altina koyuldu dren takmadi sporcu sutyenini kendileri takiyorlar ameliyat sonrasi onlarla cikiyosunuz

Canım uygun yazmışsın fiyatı.. bende karın germe ve meme dikleştirme büyütme istiyorum da ne kadar ödediniz ve kendi muayenesinde mi yoksa anlaştığı hastanede mi ameliyat oldun.. ?

Merhaba, durumunuz nedir bir karar verebilirsiniz mi? Bende istiyorum ve kafam çok karıştı. Lütfen bizi aydınlatın. Sevgiler

Merhaba, durumunuz nedir bir karar verebilirsiniz mi? Bende istiyorum ve kafam çok karıştı. Lütfen bizi aydınlatın. Sevgiler
Merhaba
Bir aksilik olmazsa inşallah 31 Mart 09.00 da ameliyatım var. 30 Martta kan tahlilleri ile covid testi yaptıracağım. Çok zor karar verdim ama belirsizlikten iyidir diye umuyorum. Yaşayıp göreceğiz. İnşallah güzel, sağlıklı ve sorunsuz olur. Korkuyorum ama senelerdir istediğim bir şey olduğu için de heyecanlı ve mutluyum.

Ne yaptıracaksın nekadar ücret ödeyeceksin kac cc takılacak biraz anlatıemısın benim ameliyatımda 1 nisanda önceleri bende korktum ama şimdi sadece merak var nasıl olacak güzel duracakmı merakı

Ne yaptıracaksın nekadar ücret ödeyeceksin kac cc takılacak biraz anlatıemısın benim ameliyatımda 1 nisanda önceleri bende korktum ama şimdi sadece merak var nasıl olacak güzel duracakmı merakı
Motiva ergonomix yüksek profil olacak. Ama cc konusunda karar benim istediğime göre olmuyor ki ama yaptırdığıma değsin de istiyorum ama aşırı müstehcen olsun da istemiyorum. Ameliyatta ben bakacağım dedi. Ücret konusunda bana özel verdi kuzenlerimin de doktoru olduğu için. Normali 40 45 bin skalasında. Keşke önceden görebilsem. 2 haftayı gözden çıkardım gibi düşünüyorum ki en sıkıntılı süreç o süreç gibi geliyor

Bana 450 cc takılacak yani benim pek secenegim yok doktor toparlamam lazım biraz desi bende dikiş izlerinden dolayı ve bazı özel durumlardan dolayı istemedim anlatım doktora kac cc kurtarır beni dedim ölcüm yaptı 450cc kurtarır dedi bende cok büyük olmasında korkuyorum evet yaptırdıgıma degsin ama cok fazlada abartı olsun istemiyorum ama başkada secenegim yok 450 takılacak

Merhabalar bende dün dr ihsan türkmen ile görüştüm tek görüştüğüm doktordu kendisi ve nisana ameliyat tarihi aldım kendisinden çok memnun kaldım gerçekten çok ilgiliydi güven verdi ve sabırla dinledi 315 ya da 325 cc takılıcak ben çok büyük olsun istemiyorum zaten zayıfım ama olmuşkende küçük de olmasın istiyorum 170 boy 46 kiloyum sizin boy ve kilonuz nedir acaba :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…