ŞUBAT-MART 2022 İSTANBULDA MEME BÜYÜTME AMELİYATI OLANLAR

Merhaba geçmiş olsun öncelikle banada ortalama fiyat verebilirmisiniz ? görüştüğünüz doktorlar ile ilgili özelden de yazabilirsiniz??

Canım uygun yazmışsın fiyatı.. bende karın germe ve meme dikleştirme büyütme istiyorum da ne kadar ödediniz ve kendi muayenesinde mi yoksa anlaştığı hastanede mi ameliyat oldun.. ?
merhaba bende karın germe ve meme büyütme düşünüyorum hiç fiyat aldığınız doktor oldumu ? özelden de yazabilirsiniz ?

Merhabalar ben çok istiyorum ve çokda ihtiyacım var gerçekten 90 kilo iken oldukça büyük ve dolgun göğüslerim 50kiloya düşünce sarkık buruşuk et parçası gibi kaldı gerçekten çok mutsuzum ve psikolojimi çok etkiliyor. daha önce doğumda yaptığım için karnımda çatlaklar vardı şimdi sarkma ile buruş buruş bir görüntü aldı daha yaşım 24 ne hale geldi vücudum 5 sene de çok mutsuzum bana fiyat doktor konusunda yardımcı olur musunuz?? özeldenn de yazabilrisiniz??

Canım uygun yazmışsın fiyatı.. bende karın germe ve meme dikleştirme büyütme istiyorum da ne kadar ödediniz ve kendi muayenesinde mi yoksa anlaştığı hastanede mi ameliyat oldun.. ?
Cidden bilmeden mi sordunuz bu soruyu? Yaklaşık beş saatlik operasyon planlıyorsunuz üstelik. Ciddi ciddi sorduysan ki inanamıyorum ama kulagına küpe olsun, muayanehanede ameliyat ederim diyen doktor olmaz olursa dr degildir imdat adam kesiyorlar diye polisi ara. Genel anestezi yapılacak hasta yogun bakım ünitesi olmayan klinikte dahi ameliyat edilmez ameliyatta kalp durabilir, komaya girilebilir, allerji gelişebilir komplikasyon yaşanınca ne olacak diye biraz olsun düşün. Üstelik kombin ve kapsamlı bir ameliyat planlıyorsun! Konuya cok hakim olmadan ne doktor sec ne ameliyat ol benden söylemesi

Merhaba benim boy 1.68 kilo 58 adiniza sevindim umarim cok memnun kalirsiniz bide psikoloji cok onemli agrimayacak diyerek girerseniz minimum agriyla cikacaginizi dusunuyorum sureci atlattiktan sonra yorumlarinizi merakla bekliyor olacagim

Merhaba benim boy 1.68 kilo 58 adiniza sevindim umarim cok memnun kalirsiniz bide psikoloji cok onemli agrimayacak diyerek girerseniz minimum agriyla cikacaginizi dusunuyorum sureci atlattiktan sonra yorumlarinizi merakla bekliyor olacagim
Teşekkür ederim çok heyecanlıyım süreci yazacağım

Merhaba nasıl geçti kaç cc takıldı

Ameliyat oldunuz mu? Doktorunuz kim? Kas altı mı kas üstü mü?

Ameliyat oldum. İnanın sayfaya girmek ameliyat ve narkoz ağrıları ile akla bile gelmiyor.

Doktorum Ayaz Aslan'dı. 355 cc oldu. Görüntüden şu an aşırı memnunum. Ama İlk gece kalkıp yürümek bile bir eziyet oluyor. Narkoz nedeniyle baş dönmesi ve mide bulantısı oluyor. Burada yazanlar oluyordu anlamak yaşamadan pek mümkün değilmiş. Ama şunu biliyorum ağrıyı hissettiğiniz ilk yer sırtınız. Ciddi anlamda sırtınız ağrıyor tamamen düz yatmaya izin vermiyorlar zaten vücudunuz da ağrı olduğu için o pozisyona gelemiyor ve dur diyor. Ben narkozu kusunca ancak ahatladım. İlk gece uykuyu unutun çünkü tetikte yatıyorsunuz ve dalmak pek mümkün olmuyor. Açıkçası ben odadaki ve koridordaki koltuklara dik oturunca daha rahat ettim. Yürümek bile nasıl bir lütuf o zaman anlıyorsunuz ve her şey gerçekten göğüsten güç alıyor. Spor yapan biri olduğum için yatıp kalkmak oldukça zor oldu istemsiz bilen bilir mekik pozisyonu almak geliyor. Ama o da acı veriyor ve yapmamak için ayrıca bir çaba sarf ediliyor.

Şu an ameliyattan çıkalı 28 saat oldu. Ama her geçen süre ağrı azalıyor. Ağrı kesici önemli gerçekten. Yemeğimi ve suyumu dirseğimden güç alarak kendim alabiliyorum. Ama örneğin tuvalete yek başınıza gitmek şu an zor destek gerekiyor.

Bir de direnler hastaneden çıkmadan önce çıkarılıyor. Ama direnler çıkarılırken ki acıyı asla unutamam. Konuşurken ve nefes alirken bile zorlanıyorken diren çıkarılırken acıdan çok fena bağırdım tansiyonum düştü acıdan. 24 saat sonunda ancak 1 saat uyuyabildim. Yürümek çokkkk iyi geliyor çokkk. Asla yatakta fazla süre kalmayın. Merak ediyordum nasıl oluyor süreç vb ama bünye meselesi de etken sürece. Henüz çok taze ama her güzel şeyin bir bedeli var. Daha iyi günlerim olmuştu ama şu an soranlara şimdi sormayın diyorum

Çok geçmiş olsun Görüntü tatmin ediyorsa geçici olarak bunları yaşamak değer diye düşünüyorum hiç bir ameliyat süreci sancısız geçmez zaten en azıyla bi an önce atlatmanı temenni ederim Bir an yaşıyor gibi okudum yazdıklarını bu ayın 19unda olucam bende

Çok teşekkür ederim. Görüntü tatmin ediyor. Ama şu an korseden dolayı sanki hiçbir şey yaptırmamış gibiyim. İnsan bir an önce o da çıksın rahat nefes alayım baskı azalsın istiyor. Ama 1 ay benimle Günde 2 kere falan 15 dk açıyorum o zaman da aynada hiç bakmadım. Yatar pozisyonda sırf rahatlamak için açıyorum.
19 nisanda size de büyük kolaylık dilerim. Tavsiye olarak hastaneye ayrıca bir pijama takımı götürmeye gerek yok bence çünkü ameliyat sonrası zaten ameliyatta giyilen kıyafet kalıyor. Bol bir fermuarlı hırka ya da gömlek götürün altta zaten sorun olmuyor. Terlik vb hastanede vardı benim. Özelde olacaksa terlik vardır. 3 gün olacak ve göğsümdeki sıkışma ve sırtımdaki ağrı devam ediyor. Uyumak çok zor oluyor. Ben sağa ya da sola dönüp yatmaya çok alışkınım inanılmaz zorluyor. Kollarımı hala kaldıramıyorum pek. Saçımı alttan bile toplayamıyorum ve hala tuvalet için destek gerekiyor. 1 hafta olunca iyice rahatlanacak deniyor yaptıran yakınlarım bakalım. Süreçleri kendi yönümden ayrıntılı yazmaya çalıştım umarım aydınlatıcı olur

Op. Dr. Mehmet gencer başarılı bi doktor .. tavsiye ederim.. rakamlarda düşündüğünüz aralıkta

Ay olmuşsunuz bile geçmiş olsunnnn :) evet benimde 11. Günüm bayagı rahatladım zamanla baskıda azalıcak şişler indikce.. ama benim direnler cikarken hic acimadi sadece icimden kayan bişeyin garip hissi oldu ama bi anlık.. cok canım tatlıdır ama direnlerde öyle acım olmadı .. üzüldüm canınızın yanmasın.. ama inş sonu güzel oldu geçmiş olsun tekrar :)

Keşke benim de öyle olsaydı ama gerçekten çok acıdı Sonuç güzel olsun inşallah hepimizin. Kasaltı mi sizinki de. Bir de medikal sütyenin ağır baskısı ve kolların kullanılma durumu ne zaman tam düzeldi. Ben sırt üstü yatma olayını hala ağrılı geçiriyorum. Duş alma ve saç yıkama toplama durumunuz düzeldi mi

kas altı 400 cc hp takıldı bana.. ilk 7 gün faciaydı :) ama sonrası anormal hızlı iyileşiyo.. bi sabah kalkıyosunuz ki hersey normal.. o baskı azalmıs vesaire.. ama bol su icmenizi öneririm .. ben her 15 dk da bi tuvalet modundayım cok su istigim icin.. acayip ödem atiyorum.. ödemde inanılmaz hareket kısıtlıgı ve agrı yapıyo.

Ay süper o zaman inşallah benim de öyle olur. Kapı kolu bile açamıyorum şu an saçımı bile toplayamıyorum sinirimi bozuyor kısıtlanmak İşe dönmek istiyorum bir an önce ama anormal hızda her şeyim biraz tez canlıyım ondan oluyor sanırım

10 günde rahatlarsın .. ben su an sac yıkama tarama toplama araba sürme herşeyi yapiyorum :) sadece zorlamiyorum ve agır kaldırmıyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…