Şubat - mart ayı gebelik planlayanlar toplanalım

Arkadaşlar ayın 22 sinde çatlatma iğnesi oldum 36 saat sonra ilişki yaptım 35. Saat karın ağrısı yaşadım ve 36. Saatte ki ilişkide ağrım oldu şimdi yumurtlama dönemini ayın 23 ya da 24 ünü baz alacağım değil mi ? Yani 23 ve 24 de ilişki yaşamıştım 24 ünü baz alırsam 9 u regl tarihim çatlatma iğnesinden sonra kaçıncı gün pozitif gördünüz ya da kaçıncı gün regl oldun yardım eder misiniz teşekkürler

Eşim bugün geç gelicek askeri personel o yüzden zor bugün pozitif de çıksa negatif de çıksa dua edicem sizin için en kısa zamanda bebeğiniz olur inşallah
Hepimizin insallah sizi umutlandırmak istemiyorum ama nedense yazınızı okuyunca bile kıpır kıpır oluyorum insallah bu ay tutmuştur amin amin amiiiin

Bu belirtilerin hepsi bu ay bende de var sadece çatlatmadan önce ve sonra ilişki olabildi sadece o yüzden biraz umutsuzum ya kaçırdıysam doğru zamanı diye. Senin bat ne zaman?
reglime 4 5 gün var az önce lavaboya gittim böyle adet öncesindeki kahverengi lekeye benzemeyen böyle değişik bi kahve sarı leke geldi ay hadi inşAllah hamileyizdir canım benim dua edelim bol bol

Ay insallah yerleşmedir test yaptınız mı acaba
elimde hiç test yok yarın sabah alacağım yerleşme kanamasıysa pozitif çıkar mı erken mi reglime var daha çünkü Ay inşAllah rabbim isteyen herkese nasip etsin hergün beraat kandilinde kendime isteyen herkese dua edip durdum Rabbim inşAllah kabul etmiştir

mesela ilişkiden sonra 12. Gün çıkıyormuş ama 14. Gün kesin diyorlar insallah vardır rabbim yüzümüze güler

Yerleşme kanamasıysa hemen idrarda çıkmayabilir canım. Bende hiç kahverengi gelmedi ama akıntım bu ay hep oldu. Önce beyaz sonra sarı şimdi karışık. Bende perşembe günü kesin yapıcam artık doktorum 3 mart demişti ama dayanamicam

ay benimde öyle başladı beyaz sarı karışık oldu sonra bugünde bi miktar dediğim gibi bi akıntı durdu şimdi Allahım inşAllah mutlu haberi alırız ikimizde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…