Sülfatsız Şampuandan memnun musunuz? Hangi Marka?

Kasandra

Guru
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2012
92
20
Sülfatsız Şampuan deneyip memnun kalan var mı? Denedikleriniz içinden beğendiğiniz ve beğenmediğiniz markalar neler ve niye?

Henüz hiç yazan olmamış ama ben Pantene Biyotin Gül Sülfatsız Şampuan ve Silikonsuz Saç Kremini ikinciye denedim. Pantene'in şampuanı aşırı çok olmasa da köpürüyor, diğer sülfatsız şampuanlar gibi köpürmeme sorunu yaşamadım. Saç Kremini sekillendirici niyetine ilk kullandığımda biraz fazla kullanmışım buklelerimi güzel belirginleştirse de saçın birbirine yapışıp biraz ağırlaştırma yapmasına sebep oldu ama ikinciye içinde silikon olmadığını yada az olduğunu umduğum Restorex'in 9 yağlı Hair Butter ile beraber kullandım ağırlaştırma yapmadı. Ve sanırım SAÇ DÖKÜLMEMİ BİRAZ AZALTTI. Bitene kadar saçıma sülfatlı şampuan sürmeden bunları kullanmayı düşünüyorum. Bakalım uzun vadede etkisi nasıl olacak? Saçım daha az dökülüp, daha sağlıklı olacak mı? Kutularını bitirdiğimde tekrar yazarım. Çünkü gerçek sonuç ve toparlanma bir süre kullandıktan sonra anlaşılacak sanırım? Siz de eğer kullanıyorsanız bu ve diğer sülfatsız şampuanlarla tecrübelerinizi yazmanızı beklerim.

yves rocher jojoba yağlı şampuanı(sülfatsız, prabensiz ve tuzsuz) çok iyi

X