Şundan kurtulmanın yolu yok mu ? "Allah aşkına yeter"

rockerx

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2007
1.096
0
arkadaslar belkı gunluklerımden yazılarımı takıp eden wardır sımdı
benım sewgılımın benden once nette tanıstıgı bı kız war we almanyada yasıyor bız
nerdeyse 4.yılımıza gırıcez we kız sureklı bıkmadan usanmadan her ıkı yada uc ayda bır
maıl atıo bole bı dengesızlık gormedım hayatımda bu baslarda aman ıkı gun sonra bırakır dıe gulup gecılcek bı olay gıbı gelıo ama ınanın 4.yılda kabak tadı werıor.ugurada guwenıorum hemde cok.kızla adam gıbı konusım dedım kız zaten dıo ugur senın ben kaybettım o zaten bana hıc cewap yazmadı ee dıorum daha ne halt yemeye eklıosun benı maıl atıosun ona belkı aranızda sorun wardır paylasmak ıstersın dıo bu akla mantıga yatıo mu ya ee bızımde aramız bozuluo tabıkı ben baslıorum sen benden gızlı bıseler yapıosun yoksa ruh hastası deıl ya bırakırdı sırf bu olay yuzunden butun sıfrelerı elınden aldım nete gırmemesı ıcın kurana bıle el bastırdım.kızın soledıklerını gormesem tamam dıcem bızım kı suclu ama kız kendı agzıyla soluor.ugur o kadar kufur edıo kı ne kufurden ne duzgun konusmaktan anlıor aksıne kufurden mutlu oluo.msn bılmem ne deısıım desem benıde paranoya yaptı dıoum ya ugur bıse yaparsa en azından maıllerden ogrenırım off off yanı.bıde sadece net uzerınde olsa okey ama oturdugumuz yerdede akrabaları warmıs bılıo buraları yanı.bu kız resmen kabus .bugunde asla hıcbı maılıne cewap wermeme kararı aldık cunku bız onu onemseyıp bıseler yazdıkca bu zıllı kendını bı b.k sandı :nazar:bılmıorum doru mu yapıoruz soruorum sıze bundan kurtulmanınn bı caresı yok muu lutfen akıl werın:Saruboceq:.

Son düzenleme:
ikinizde baska msn ,mail adresleri acmayi denediniz mi ?

müneccim degildir herhalde yeni actiginiz msnleri bulacak kadar :nazar:

ya msne fazla takılmıorum zaten ama artık dıorum ya supe duyuorum acaba ugur benden gızlı bıse yapmısmıdır dıe oysa kı guwenıorum ama bu benım pskolojımı bozdu artık.ugur desen msn e gıremıo kurana el bastırdım ona gelen maıllerıde ben okuorum yanı.

kusura bakmada canim senin sevgilinde araniyormu ne? yeni bir mail adresi alsin kendine olsun bitsin..eskisinin sifrelerinide degistir , oyle bir sey yapki sen bile unut sifreleri..yani sizde asla giremeyin eski adrese. boylelikle kiz ne yazarsa yazsin , okuyan olmadiktan sonra ...cozum bu kadar basit...

O sizi ekliyorda niye onay veriyorsunuz ,mail gönderiyorsada neden engellemiyorsunuz bunu anlayamadım canım,,

ya msne fazla takılmıorum zaten ama artık dıorum ya supe duyuorum acaba ugur benden gızlı bıse yapmısmıdır dıe oysa kı guwenıorum ama bu benım pskolojımı bozdu artık.ugur desen msn e gıremıo kurana el bastırdım ona gelen maıllerıde ben okuorum yanı.

ama canim bak simdi

sen sadece onun o msni yada mailini biliyorsun

ne malum baska msn adresleri olmadigi

hem zaten Kurana elde basarlar,aileyi agza alicak yeminlere ederler

bunlara asla inanma sen

erkeklerin bir lafi vardir

esine yada sevgiline yakalandigin an

yatakta bile alt üst yakalasinlar sonuna kadar inkar ediceksin baska yolu yok diye

sorun su kı benı paranoya yaptı manyak ben sureklı supelenıorum guwendıgım halde merakımdan maıllerınıde okuorum.baska adreslerden eklıo dengesız

bencede adresleri yenileyip yoluna bakman lazım
ha dahada sizi bulduysa o zaman sevgilinden şüphe et derim :KK66:

ama canim bak simdi

bunlara asla inanma sen

yatakta bile alt üst yakalasinlar sonuna kadar inkar ediceksin baska yolu yok diye

kabul eden erkek varmıdır acaba varsa tebrik çiçeği yollarım a.s

ama canim bak simdi

bunlara asla inanma sen

ee kız dıo hıc bı maılıme cewap wermıo dıe sordum hangı maılıne atıosun dıe benım bıldgımı soledı olsa dıerlerınıde solerdı heralde kız.

sorun su kı benı paranoya yaptı manyak ben sureklı supelenıorum guwendıgım halde merakımdan maıllerınıde okuorum.baska adreslerden eklıo dengesız

o zaman sorun sende arkadasim

sende yer ariyorsun sanirim

birak hesabi kapattan iptal et tum hesabi

istedigi kadar yazsin dursun kiz

sayet sevgiline cok guveniyorsan diye diyorum bunlari

artık baska care kalmadı galıba ole yapcam yoksa delırcem bukadarda olamaz bı ınsan 4 yıl boyunca bıkmadan usanmadan yapamaz yanı

bu kadar kafana takacak ne var şikerim sizde başka bi adres alın ,mailleri açmayıverin alla alla

eglence 6 ay olur 1 yıl olur 3 yıl olur bukadarda olmaz ya kız tam asık yada tam delı bılemıorum.
msn de sorun deıl kı kız her yaz burdaymıs nebılım aklını falan celer kı erkek bu napcagı hıc bellı olmaz.
ben ugur sadıktır asla yapmaz bendn baskasıyla olamaz ws dıorum guwenıorum ama o kasar sonucta.ufffffffffff

arkadaslar belkı gunluklerımden yazılarımı takıp eden wardır sımdı
benım sewgılımın benden once nette tanıstıgı bı kız war we almanyada yasıyor bız
nerdeyse 4.yılımıza gırıcez we kız sureklı bıkmadan usanmadan her ıkı yada uc ayda bır
maıl atıo bole bı dengesızlık gormedım hayatımda bu baslarda aman ıkı gun sonra bırakır dıe gulup gecılcek bı olay gıbı gelıo ama ınanın 4.yılda kabak tadı werıor.ugurada guwenıorum hemde cok.kızla adam gıbı konusım dedım kız zaten dıo ugur senın ben kaybettım o zaten bana hıc cewap yazmadı ee dıorum daha ne halt yemeye eklıosun benı maıl atıosun ona belkı aranızda sorun wardır paylasmak ıstersın dıo bu akla mantıga yatıo mu ya ee bızımde aramız bozuluo tabıkı ben baslıorum sen benden gızlı bıseler yapıosun yoksa ruh hastası deıl ya bırakırdı sırf bu olay yuzunden butun sıfrelerı elınden aldım nete gırmemesı ıcın kurana bıle el bastırdım.kızın soledıklerını gormesem tamam dıcem bızım kı suclu ama kız kendı agzıyla soluor.ugur o kadar kufur edıo kı ne kufurden ne duzgun konusmaktan anlıor aksıne kufurden mutlu oluo.msn bılmem ne deısıım desem benıde paranoya yaptı dıoum ya ugur bıse yaparsa en azından maıllerden ogrenırım off off yanı.bıde sadece net uzerınde olsa okey ama oturdugumuz yerdede akrabaları warmıs bılıo buraları yanı.bu kız resmen kabus .bugunde asla hıcbı maılıne cewap wermeme kararı aldık cunku bız onu onemseyıp bıseler yazdıkca bu zıllı kendını bı b.k sandı :nazar:bılmıorum doru mu yapıoruz soruorum sıze bundan kurtulmanınn bı caresı yok muu lutfen akıl werın:Saruboceq:.

Almanyadaki kizdan kurtulmaya nevarki tatlim hemen yeni bir msn adresi acarsiniz sevgiline cok onem verdigi arkadaslarini oraya yonlendirir, kiz sevgiliyin cep nosunu biliyorsa numarasinida degisirsiniz! hasi simdi arasinda bulsun :umursamaz:bundan kolay ne varki zemuszemus

Şu an kullandığınız msn adreslerinin şifresi sende olur, yeni adresler alır onları kullanırsınız.
Tabi bu sırada kontrol edersin eski adreslerinizi, ve hiç cevap vermezsin.
Hatta ben biliyorumki göndereni engelleme şikayet etme diye seçeneklerde var, bunları kullan.

eglence 6 ay olur 1 yıl olur 3 yıl olur bukadarda olmaz ya kız tam asık yada tam delı bılemıorum.
msn de sorun deıl kı kız her yaz burdaymıs nebılım aklını falan celer kı erkek bu napcagı hıc bellı olmaz.
ben ugur sadıktır asla yapmaz bendn baskasıyla olamaz ws dıorum guwenıorum ama o kasar sonucta.ufffffffffff

oooo sen pskopata baglamisin be guzelimmm:eek:lmaz:

Aklın yolu birmiş, alacaksınız yeni bir adres bitecek. Sizi bulamaz artık, böylece kurtulmuş olursunuz. Kurtuluşunuz bu kadar basitken neden kendi kendinize sorun yaratıyorsunuz ki. Bırakın konuşmayın kızla msn de, başka adresleri kullanın olsun bitsin.

X