Gelin Makyajı Süper Makyajlar ve Saclar bakmadan gecmeyin....

bence gelin saflığın doğallığın simgesidir.. onun için gelinlik beyazdır ve içindekini peri gibi gösterir.. kadınsılığı, seksiliği ifade etmemeli..makyajı da abartılı değil doğal fakat güzel gösterecek görünümde olmalıdır..gelinde çok makyaj güzelleştirmez palyaçoya benzetir..bence tabi:1rolleyes:

anam bu modeller 80 li yıllarda kaldı :hulya:

bence gelin saflığın doğallığın simgesidir.. onun için gelinlik beyazdır ve içindekini peri gibi gösterir.. kadınsılığı, seksiliği ifade etmemeli..makyajı da abartılı değil doğal fakat güzel gösterecek görünümde olmalıdır..gelinde çok makyaj güzelleştirmez palyaçoya benzetir..bence tabi:1rolleyes:

Taman katılıyorum...alkisalkisalkis

paylaşım için teşekürler ama benim tipim minyon bana yakışmaz ben daha çok açık tonlarda doğal makyajı seviyorum gelinlik zaten beyaz olucak bende sade bir makyaj istiyorum...

Süper makyaj gelin başı dediğin bu muydu ayol Allah iyiliğini versin emi :hulya:

zevkler ve renkler tartışılmaz mı? burda tartışılır işte ne bunlar be

berbat çok kötü.aşırı abartı. ne buldularsa sürmüşler.

makyajlar ıçok ağır geldi bana

türk filminde gibiler :)

süper diyince bende bişey sandım gerçekten çok kötüler
ama herkesin zevki farklı tabiki

bende hiç beğenmedim başlığı görünce heveslendim ama karşıma bunlar çıktı :umursamaz:

:roflol:
attachment.php
tipe bak anneee yer bu beni

bakmadan geçseydim keşke sempatiksalakcinni

biraz abartilli ya bence bukadar abartili istemiyorum sade bise olsa daha guzel bence

X