Şüphe duydum

İyi de evli bir kadının kocası çocuğu reddetmeden, onunla evliliği içerisinde olan dönemde kadının doğurduğu çocuğu başka bir adam üzerine kaydetmezler ki? Hata ile böyle bir şey yapılsa dahi nüfus hemen ihbarda bulunur mahkemeye dava açar.

Bence takılma buna eskiden okul yaşı geldiğinde kimlik çıkartıyorlardı genelde benimde 7 yaşında çıkarttılar hatta tüm kardeşlerimle birlikte birdaha uğraşmamak için.

Annendekı cesarete hayran kalmamak elde degıl. Bız bırını bosadık dıye yerı opup yalıyoruz kadın 3.ye nasıl cesaret edıp hepsınden de evlat sahıbı olmus valla takdıre sayan.

E
Evliyim bn tam olarak baba olarak bakıyorum olaya baba aslında 🙄

Çok fazla açmak istememiştim ama

"sadece baba meselesi olarak bakmamak lazım" derken;
değildir ama varsayalım babanız annenizin eski eşi ve siz bekarsınız,
adamın başka bir kadından oğlu olsa ve siz bunu bilmeden o oğulla tanışmış olsanız ve aranızda duygusal birşeyler oluşmuş olsaydı?
Olmaz mıydı? Olabilirdi.

Valla açıkcası öyle olmuş galiba 🤣 ağlanacak halime gülüyorum şuan
Öyle olmuşsa eski eşin üstüne yazilmasin diye yapmış olabilirler. Başkasının da olsa kiminle nikah varsa ona geçiyor çocuk öyle biliyorum.

Valla açıkcası öyle olmuş galiba 🤣 ağlanacak halime gülüyorum şuan

Aynen öyle olmuş

Boşanmadan önce ve kesinleşmeden 300 gün içinde doğan çocuklar resmî evli olduğu eş üzerine kayıt olması gerektiği için de kimlik çıkarmamış

Sonra süreler dolmuş evlenmiş ve kardeşine kimlik çıkmış

Sana da mecburen daha küçükmüşsün gibi çıkmış kimlik

Bu durumdaki ne ilk ne son kişisin

Baban bildiğin kişi baban olmasa ne değişir sadece sperm veren değil kızım diyen önemlidir

Çok fazla açmak istememiştim ama

"sadece baba meselesi olarak bakmamak lazım" derken;
değildir ama varsayalım babanız annenizin eski eşi ve siz bekarsınız,
adamın başka bir kadından oğlu olsa ve siz bunu bilmeden o oğulla tanışmış olsanız ve aranızda duygusal birşeyler oluşmuş olsaydı?
Olmaz mıydı? Olabilirdi.
Öyle değil aslında onun benim biyolojik babam olması bni yıkar ama ne okursa oksun iyiki var

Hyr hiç görmedim bilmiyorum
Size benziyor olabilir mi acaba diye merak ettim. Sizi büyüten babanız biyolojik babanız değilse aranızdaki bağda eksilme olmaz tabii ki ama ben şahsen o eşini de görmek isterdim şüpheyi gidermek icin. Sosyal medyaya falan bakmadiniz mi hiç

Size benziyor olabilir mi acaba diye merak ettim. Sizi büyüten babanız biyolojik babanız değilse aranızdaki bağda eksilme olmaz tabii ki ama ben şahsen o eşini de görmek isterdim şüpheyi gidermek icin. Sosyal medyaya falan bakmadiniz mi hiç
Adını bile bilmiyorum babam zamanında çok eziyet etmiş o adama anneminde ondan bir kızı var onunla bile annem tanıştırmadı bizi ben seneler önce buldum sosyal medya üzerinden bir kaç kez görüştük o kdr o da babasıyla ilgili hiç nir konuyu dile getirmedi sadece babamın onun babasına çok esiyet ettiği söyledi

Adını bile bilmiyorum babam zamanında çok eziyet etmiş o adama anneminde ondan bir kızı var onunla bile annem tanıştırmadı bizi ben seneler önce buldum sosyal medya üzerinden bir kaç kez görüştük o kdr o da babasıyla ilgili hiç nir konuyu dile getirmedi sadece babamın onun babasına çok esiyet ettiği söyledi
Gorusmediginiz bir kız kardeşiniz var yani? Anneniz de mi görüşmüyor o kızıyla? Çok karışık gerçekten. Kızın hesabından babasına bakardım ben olsam aşırı merak ederdim ya

X