Şüphe duydum

Bonibonlukek

💕
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2017
908
976
Gorusmediginiz bir kız kardeşiniz var yani? Anneniz de mi görüşmüyor o kızıyla? Çok karışık gerçekten. Kızın hesabından babasına bakardım ben olsam aşırı merak ederdim ya
Evet annem 3 evli ilk eşimden bir oğlu 2 eşinden bir kızı var babamdan da 5 kardeşiz yani inanın hemde çok karışık kızın hesabı yok evlenince kapatmış 😏

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 139 gün geçti.

liriarwa

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2020
652
1.440
Evet annem 3 evli ilk eşimden bir oğlu 2 eşinden bir kızı var babamdan da 5 kardeşiz yani inanın hemde çok karışık kızın hesabı yok evlenince kapatmış 😏
Eski eşlerden 3 babanızdan 5 kardeş. Toplamda 8 kardeş misiniz ay kafam karıştı kusura bakmayın :) o kız dışında diğer tüm kardeşlerle görüşüyor musunuz peki?

Bonibonlukek

💕
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2017
908
976
Eski eşlerden 3 babanızdan 5 kardeş. Toplamda 8 kardeş misiniz ay kafam karıştı kusura bakmayın :) o kız dışında diğer tüm kardeşlerle görüşüyor musunuz peki?
5 kardeş görüşürüz ilk eşten olan oğlunu hiç sevmem görüşmekte bn istemiyorum kendisiyle kızıylada iletişim evlenince o koptu o da birazcık annesiz büyümenin vermiş olduğu bir sinirle birzcık bize düşman biz anneli büyüdük o annesiz büyümüş psikolojisi baskı yapıyor zamanında babam onu almış yanımıza tabi o bni çok dövermiş annemde geri babasına vermiş o yüzden o ayrı kalmış yani bu arada toplam 7 kardeşiz 🤣

Bonibonlukek

💕
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2017
908
976
5 kardeş görüşürüz ilk eşten olan oğlunu hiç sevmem görüşmekte bn istemiyorum kendisiyle kızıylada iletişim evlenince o koptu o da birazcık annesiz büyümenin vermiş olduğu bir sinirle birzcık bize düşman biz anneli büyüdük o annesiz büyümüş psikolojisi baskı yapıyor zamanında babam onu almış yanımıza tabi o bni çok dövermiş annemde geri babasına vermiş o yüzden o ayrı kalmış yani bu arada toplam 7 kardeşiz 🤣
Babamında 3 çoçuğu var il eşinden onlarlada görüşmüyoruz 🤣 ve en küçük oğluylada aramızda 3 ay var bn ondan 3 ay büyüğüm 🙄🙈🤣

liriarwa

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2020
652
1.440
Ay çok zor ya valla olan çocuklara oluyor arada kalıyorlar en şanslı grup son eşten olan kardeşler olarak sizsiniz o zaman anne baba birlikte :) ama babanız öz babanız olmasa belli ederdi bence ya da bri şekilde söylerlerdi size, ayrı olan başka kardeşler de var çünkü

liriarwa

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2020
652
1.440
Babamında 3 çoçuğu var il eşinden onlarlada görüşmüyoruz 🤣 ve en küçük oğluylada aramızda 3 ay var bn ondan 3 ay büyüğüm 🙄🙈🤣
Ay beynim yandı beynim 🤣 konudaki ilk mesajı bile anlamak için 3 4 kez okudum😂 3 ay nasıl büyük oluyorsunuz saat geç diye anlamıyorum galiba 😑

Bonibonlukek

💕
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2017
908
976
Ay beynim yandı beynim 🤣 konudaki ilk mesajı bile anlamak için 3 4 kez okudum😂 3 ay nasıl büyük oluyorsunuz saat geç diye anlamıyorum galiba 😑
Babam kaçamak yapmış 🤣 ilk ben olmuşum karısına annemi açıklayamamış bide ondan yapmış 🤣

Bonibonlukek

💕
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2017
908
976

Bonibonlukek

💕
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2017
908
976
He anneler farklı yani aynı anneden 3 ay arayla zannettim. Sizin aileden uzun soluklu bir dizi çıkar yeminle 😂😂
Evet evet ayrılıklar terk etmeler ihanetler çoçuklar rezillik diz boyu bizim evde 🤣

Bonibonlukek

💕
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2017
908
976
Ay çok zor ya valla olan çocuklara oluyor arada kalıyorlar en şanslı grup son eşten olan kardeşler olarak sizsiniz o zaman anne baba birlikte :) ama babanız öz babanız olmasa belli ederdi bence ya da bri şekilde söylerlerdi size, ayrı olan başka kardeşler de var çünkü
Yok be annem babam ayrılalı 10 sene oldu 🤣 ama kardeşlerimle görüşüyoruz evlenen var okuyan var biz iyiz yani