Şüphe duydum

liriarwa

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2020
652
1.440
Evet evet ayrılıklar terk etmeler ihanetler çoçuklar rezillik diz boyu bizim evde 🤣
Ay annende ne hikayeler vardır otur dinle 😂 bizde de babam 3.evlliligini yaptı ama başka çocuk yok allahtan. Hoş gerçi söz konusu babam olunca bir yerden bir kardeşim çıkarsa ben de şaşırmam yani :KK45:

Bonibonlukek

💕
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2017
908
976
Canım benim Allah kolaylık versin. Ben son noktayi koyuyorum baban annenin 3. Kocasi, annen 2. Kocada iken kacamak olmuş, muhtemelen adam bosamayinca eziyet etmis adama, sonuc baban 3 numaralı adam 🤣
Vayy be net cvp valla çok tatmin edici oldu ztn uğraşmam kim kimin anası danası bnm aile huxurum var çoçuklarımla ağzımın tadını bozamam 🙈🤣 çokk teşekkür ederim bu arada ❤️

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 139 gün geçti.

Bonibonlukek

💕
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2017
908
976
Ay annende ne hikayeler vardır otur dinle 😂 bizde de babam 3.evlliligini yaptı ama başka çocuk yok allahtan. Hoş gerçi söz konusu babam olunca bir yerden bir kardeşim çıkarsa ben de şaşırmam yani :KK45:
Ahahaha bu erkekler nie böyle ya ama anama bakınca kadınlarda az değilmiş demessem olmaz 🤣

Bonibonlukek

💕
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2017
908
976

Bonibonlukek

💕
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2017
908
976
Yok bn evin erkeği gibiyim bna çok anlatamaz öyle şeyleri 🤣 çekinir bnden brzcık tersim bn o konularda

liriarwa

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2020
652
1.440
Ahahaha bu erkekler nie böyle ya ama anama bakınca kadınlarda az değilmiş demessem olmaz 🤣
Amannn hep erkekler mi 2 şer 3er kez evlenecek. Kadın doğruyu aramış ne yapsın. Seda Sayan 8 kere mi ne evlenmiş mesela. Gerçi annenden bir 4.hamle gelirse şaşırmam 😂

Bonibonlukek

💕
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2017
908
976
Amannn hep erkekler mi 2 şer 3er kez evlenecek. Kadın doğruyu aramış ne yapsın. Seda Sayan 8 kere mi ne evlenmiş mesela. Gerçi annenden bir 4.hamle gelirse şaşırmam 😂
Yaptı onu 4 5 6 güzel kadın brzcık ta paralı 🤣şu saatten snra kimseye hsp vermem bn diyip duruyo evin kabadayısı bn azarşıyom kızıyom anca öyle brzcık duruyo buda çapkın kadın 🤣

liriarwa

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2020
652
1.440
Yaptı onu 4 5 6 güzel kadın brzcık ta paralı 🤣şu saatten snra kimseye hsp vermem bn diyip duruyo evin kabadayısı bn azarşıyom kızıyom anca öyle brzcık duruyo buda çapkın kadın 🤣
Ay annen mi yaptı 4 5 6? Konudan çıkıcam çıkamıyorum dizi gibi ahhsjsjd

Bonibonlukek

💕
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2017
908
976
B Bonibonlukek nolur elcevab gülüm msjim arada kaynadi 😃
Memem şişecek uyuyamam şimdi🤣
Evli değil babamdan snra bir kere denedi getirdiği adamı restoran camından içeri soktum vazgeçti daha doğrusu adam korktu kaçtı çnkü bnm küçük bekar kız kardeşim var ne olursa olsun istemem aşk hayatı yaşayabişir ama evlilik en küçük kardeşim kndine bir düzen kurup hayatını kendi idam ettirene kdr mümkün değil

NilMeSeKer

Rüzgar Saçlı Kız
Pro Üye
30 Kasım 2010
6.838
8.123
Evli değil babamdan snra bir kere denedi getirdiği adamı restoran camından içeri soktum vazgeçti daha doğrusu adam korktu kaçtı çnkü bnm küçük bekar kız kardeşim var ne olursa olsun istemem aşk hayatı yaşayabişir ama evlilik en küçük kardeşim kndine bir düzen kurup hayatını kendi idam ettirene kdr mümkün değil
Annen bencede yapmasin yaşasın aşkı sevdayı...

Düzgün bir hayati olsaydi evlensin derdim. Ama adamlar adam degil sanki..

Gülseren Buğdaycıoglu' nu buraya davet ediyorum🤣🤣🤣

Bonibonlukek

💕
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2017
908
976
Annen bencede yapmasin yaşasın aşkı sevdayı...

Düzgün bir hayati olsaydi evlensin derdim. Ama adamlar adam degil sanki..
Aynn öyle 2 tatlı söze kdr akılkıda bir kadın ama aşk meşk işi olunca 20 yaşında ergen 🤣

NilMeSeKer

Rüzgar Saçlı Kız
Pro Üye
30 Kasım 2010
6.838
8.123
Aynn öyle 2 tatlı söze kdr akılkıda bir kadın ama aşk meşk işi olunca 20 yaşında ergen 🤣
Bazi insanlar 60 yasina da gelse basinda hep kavak yelleri esermiş...
Annen o hesap...
Allah sana eşine çocuklarına mutluluk ve huzur versin.
24 yasindasin B Bonibonlukek ama annenden cok daha olgun ve akilli bir kadinsin.
Tebrik ediyorum seni. Hep mutlu ol emi 😃