Süpheli ilişki ella

merlanli

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2023
4
0
25
Merhabalar,
Ben sözlümle ilişkiye girdim ilişki esnasında boşalacağını anladığı an içimden çıktı ve dışarıya boşaldı bende gördüm o da neler olduğunu anlattı zaten neyse sonra prezervatif benim oramın dışında kalmıştı onu da düzgünce aldı zaten prezervatife boşalmamıştı dışarıya boşalmıştı fakat ben çok takıntılı biri olduğum için 1 saat içinde ella hapı içtim birde benim polikistik overım var sizce hamile kalma olasılığım var mı yoksa teste bile mi gerek yok

Yani prezervatifle korunduğunuzda bile Ella gibi hormonların ağzına eden hapı alacaksanız başka bi korunma yöntemi kullanın bari, yazık değil mi?

Gerek bile yok teste bence

Yani prezervatifle korunduğunuzda bile Ella gibi hormonların ağzına eden hapı alacaksanız başka bi korunma yöntemi kullanın bari, yazık değil mi?

Gerek bile yok teste bence
Bilgisizdim ben yıllardır beraberdik ama ilk defa beraberlik yaşadık birkaç defa sonrasında böyle bir şey oldu bende içtim korktuğum için :KK43:

Bilgisizdim ben yıllardır beraberdik ama ilk defa beraberlik yaşadık birkaç defa sonrasında böyle bir şey oldu bende içtim korktuğum için :KK43:
Korunmuşsunuz, dışarı da boşalmış prezervatif olmasına rağmen. Gerek yok hap içmeye hele ki pcosluysanız iyice hormonları bozmayın. Bi daha içmeyin diye diyorum yani şimdi içmişsiniz :)

X