Süreçten bahseder misiniz ? Yardımınıza ihtiyacım var

Mucizesinibekliyor

Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2021
421
277
Hanımlar merhaba rabbim hiç kimseye aratmasın çok zor gerçekten tecrübeli olan hanımlar nolur bildiklerinizi yazın bana yardımcı olun benim herşeyim normal fakat eşimde sperm kalitesi düşüklüğü var yani morfoloji bir ileri hareket sıfır ama sperm sayısı falan gayet iyi hsg çekildim üçüncü aydayim regle 15 gün var bu ayda olmazsa yine doktora gitcez muhtemelen aşılama diycek özele gidiyorum bu arada bir şekilde denkliyordum muayene ücretini falan ama aşılama vs hep okuduğum kadarıyla pahalı direk düğünde takılan bir bileziğim var kenara ayırdığımız onun dışında hiç bir birikim yok malesef aşılama bu değerle tutan oldumu yok ise gerçekten elimdeki son parayı da kaybetmek istemiyorum veya bu değerle tüp bebek yaptırsam hangi aşamalardan geçmiş olcam neler bekliyor beni süreçten bahseder misiniz ve tüp bebek ilaçlarla vs ne kadar tutuyor özelde yaptıran oldu mu veya devlette tüp bebek için neler gerekli ne kadar sürüyor

Eşimin ileri hareketi 5in altında olduğu için üniversite hastanesinde rapor çıkardık. İlk tüp bebeği orda denedik ama tutmadı. Sonra özel bir klinikte yaptırdık. İleri hareket sıkıntılı olduğu için, sizin yerinizde olsam ben aşılamaya hiç uğraşmazdım

Eşimin ileri hareketi 5in altında olduğu için üniversite hastanesinde rapor çıkardık. İlk tüp bebeği orda denedik ama tutmadı. Sonra özel bir klinikte yaptırdık. İleri hareket sıkıntılı olduğu için, sizin yerinizde olsam ben aşılamaya hiç uğraşmazdım
Peki özellerde nasıl oluyor ileri hareket sıkıntısı olduğu için eşimin de sıfır mesela bu değerle hemen yapılıyor mu yoksa belli bir süre ilaç falan kullanması gerekiyorm u

Peki özellerde nasıl oluyor ileri hareket sıkıntısı olduğu için eşimin de sıfır mesela bu değerle hemen yapılıyor mu yoksa belli bir süre ilaç falan kullanması gerekiyorm u

Bizde hemen yapıldı ilaç süreci falan olmadı. Bence devlet hastanesi rapor ünitesini arayıp bütün bilgileri alabilirsiniz ona göre hareket ederdiniz

Hanımlar merhaba rabbim hiç kimseye aratmasın çok zor gerçekten tecrübeli olan hanımlar nolur bildiklerinizi yazın bana yardımcı olun benim herşeyim normal fakat eşimde sperm kalitesi düşüklüğü var yani morfoloji bir ileri hareket sıfır ama sperm sayısı falan gayet iyi hsg çekildim üçüncü aydayim regle 15 gün var bu ayda olmazsa yine doktora gitcez muhtemelen aşılama diycek özele gidiyorum bu arada bir şekilde denkliyordum muayene ücretini falan ama aşılama vs hep okuduğum kadarıyla pahalı direk düğünde takılan bir bileziğim var kenara ayırdığımız onun dışında hiç bir birikim yok malesef aşılama bu değerle tutan oldumu yok ise gerçekten elimdeki son parayı da kaybetmek istemiyorum veya bu değerle tüp bebek yaptırsam hangi aşamalardan geçmiş olcam neler bekliyor beni süreçten bahseder misiniz ve tüp bebek ilaçlarla vs ne kadar tutuyor özelde yaptıran oldu mu veya devlette tüp bebek için neler gerekli ne kadar sürüyor
Bence aşılamayla uğraşmayın bizde sebepsizken 2 aşılama tutmadı. Sperm sorununuza göre aşılama şartı olmadan devletten rapor çıkarabilirsiniz özellikle ilaçlar baya uyguna gelir sizin için. Ben devlette tüp bebek yaptırdım ilaçlar tedavi dahil toplam 3 bin ödedim.

Esimde morfoloji 4 sayi hareket normal duzeyde 2 normal 1 tanede cipli asilama denedim tutmadi ve gercekten vakit kaybi olduguna inaniyorum. Ben. Devlette tüp bebege gecmek icin ozelde mecburiyetten yaptirdim yoksa yaptirmazdim eger devletten faydalanmak istiyorsaniz iki igneli asilama yaptirin ama igneli oluncada maliyet artiyor bilemiyorum biz cok para harcadik bu yolda asilama cok gereksiz bisey 😣

Merhaba öncelikle çok geçmiş olsun sizi çok iyi anlıyorum ve yanlış değilsiniz bizde de aynı sorun var maalesef 3 aşılama denedik sonuç alamadık kullanılan iğneler hormonlarımı çok bozdu tabi herkeste bu süreç aynı olacak diye bir kaide yok ama aşılamada şans çok düşük onun normal gebe kalmaktan hiç bir farkı yok doktor elinde kateryelle spermi yumurtaya en yakın yere atış yapmaya çalışıyor fakat yumurtanın o an çatlayıp çatlamadığını kalitesini maalesef göremiyor

X