Sürekli kasık ağrısı ve idrar varmış hissi

Merhaba hanımlar,benim şikayetim aslında 6 ay önce başladı. Evliyim ve afedersiniz ilişki anında özellikle dört ayak pozisyonunda iken kasıklarım acırdı. Bende o sıralar ibs çıktı. Makat kası ağrısı da çekiyordum. Belki bunlardandır diye düşündüm ama geçen ay kadın doğuma gittim. Kasıklarım ağrımaya başladı bir süre sonra da sürekli idrar hissi yaşamaya başladım. Doktor muayene etti hafif rahim sarkman var dedi. Onu da duyunca fizyoterapistten randevu aldım ama henüz muayene olmadım. Her şey üst üste geliyor yani psikolojik olarak bitmiş durumdayım. Her neyse kadın doğum doktoru idrar testi istedi her alanda 2-3 lökosit, nadir eritrosit ve 3-4 epitel görüldü yazıyordu. Doktor az enfeksiyon var bol su iç dedi. Ama şikayetlerim geçmeyince idrar kültürü istendi ve yeni bir idrar tahlili daha ve idrar kültürü yaptırdım. Muayeneden önce wcye gittim çok sıkışmıştım. Muayene sonrası da su içtim tuvaletim gelsin diye. Baticonlu gazlı bez verdiler idrar kültürünü vermeden önce temizle o bölgeyi dediler. Her neyse kültür ve yeni idrar tahlilim de temiz çıktı. Ama hala sürekli kasık ağrısı ve idrar hissi yaşıyorum . Böyle olan var mı? Nolur bilgi verin. Makat kas ağrısından kurtulmadan ibs ,ibs üstüne rahim sarkması ,onun da üstüne bu kasık ağrısı ve sürekli idrar hissi. Ölsem diyorum bazen. Çok kötüyüm. Eşime eş olamıyorum. Psikolojim berbat her şey gelip beni buluyor sanki diyorum. Doktor da ürolojiye gidin kadın doğumluk bir sorununuz yok dedi. Yardım edin lütfen kasık ağrısı ve tuvalet hissi yaşayıp testleri temiz çıkan var mı?
Yok mu dertleşebileceğim kimse? Aynı durumu yaşayan var mı yardımcı olursanız sevinirim.

Yok mu dertleşebileceğim kimse? Aynı durumu yaşayan var mı yardımcı olursanız sevinirim.
Merhabalar benimde sag tarafımda öyle bir agrı varki bıçak saplantısı gibi bir sızı var. Ve 8 kasımdan beri ishal mide bulantısı kusma yanma, var Dr. Gittik kan tahlili ve idrar tahlili yaptık. Birşey çıkmadı ultrason çektik bir şey çıkmadı ama sag böbrek tarafım çok agrıyor ve idrarımı yaparken yanma oluyor tam bitince rahim yerim agrıyo artık o agrıdan lekelenme tarzında hafif adet olmuş gibi kan geldi acaba taşmı kum mu döküyorum lütfen bilen yardımcı olabilir mi lütfen sürekli bol su ve limonlu su içiyorum ve idrar yolu içinde maydanoz suyu içecem birde kırk kilit otunun suyunu içiyorum. Lütfen benim gibi oln var mı yada bana. Bilgi verirmisniz çok agrım var😔😔😔😔😔🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Merhabalar benimde sag tarafımda öyle bir agrı varki bıçak saplantısı gibi bir sızı var. Ve 8 kasımdan beri ishal mide bulantısı kusma yanma, var Dr. Gittik kan tahlili ve idrar tahlili yaptık. Birşey çıkmadı ultrason çektik bir şey çıkmadı ama sag böbrek tarafım çok agrıyor ve idrarımı yaparken yanma oluyor tam bitince rahim yerim agrıyo artık o agrıdan lekelenme tarzında hafif adet olmuş gibi kan geldi acaba taşmı kum mu döküyorum lütfen bilen yardımcı olabilir mi lütfen sürekli bol su ve limonlu su içiyorum ve idrar yolu içinde maydanoz suyu içecem birde kırk kilit otunun suyunu içiyorum. Lütfen benim gibi oln var mı yada bana. Bilgi verirmisniz çok agrım var😔😔😔😔😔🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Merhaba öncelikle geçmiş olsun. Bel soğuklu diye bir hastalık var.Bazı belirtileriniz benziyor. Ürolojiye mi gittiniz? Ben de sürekli araştırıyorum. Benim idrarımı yaparken yanma olmuyor ama idrardan sonra idrarın çıktığı yer yanıyor. 2 sene önce makatımda başladı bu yanma. Cildiyeye gittim ama ilaçlar fayda etmedi. Hemeroidden ameliyat eden doktor kasların sıkıntılı kasılı kalmaya devam ediyor dedi. Şimdi egzersiz yapıyorum onun için ama ön tarafta da başladı yanma üstüne de sürekli idrar hissi. Bazen krem sürüyorum daha çok yanıyor her iki yer. Acaba yanma kaslardan değil de ciltle mi alakalı diye düşünüyorum. Sanki sürtünme tetikliyor gibi ama görünürde de normal ,kızarıklık vs yok. Deliricem ya. Sadece kadın doğuma gittiyseniz ürolojiye de gidin derim. Benim de kasık ağrım şu anda. Ama bende yok yok🥴

Merhaba öncelikle geçmiş olsun. Bel soğuklu diye bir hastalık var.Bazı belirtileriniz benziyor. Ürolojiye mi gittiniz? Ben de sürekli araştırıyorum. Benim idrarımı yaparken yanma olmuyor ama idrardan sonra idrarın çıktığı yer yanıyor. 2 sene önce makatımda başladı bu yanma. Cildiyeye gittim ama ilaçlar fayda etmedi. Hemeroidden ameliyat eden doktor kasların sıkıntılı kasılı kalmaya devam ediyor dedi. Şimdi egzersiz yapıyorum onun için ama ön tarafta da başladı yanma üstüne de sürekli idrar hissi. Bazen krem sürüyorum daha çok yanıyor her iki yer. Acaba yanma kaslardan değil de ciltle mi alakalı diye düşünüyorum. Sanki sürtünme tetikliyor gibi ama görünürde de normal ,kızarıklık vs yok. Deliricem ya. Sadece kadın doğuma gittiyseniz ürolojiye de gidin derim. Benim de kasık ağrım şu anda. Ama bende yok yok🥴
Çok geçmiş canım hayır üroloji ye gittim bende idrar yolunda bakteri oldugunu söylediler bana cıpro ilacı yazdılar üç gün için tekrar gelin bakalım dediler. Şuan o belirtiler geçti sadece mide bulantısı ve sag tarafımda çok agrı ver böbrekte taş varsa kırk kilit otunun çayını iç canım idrar yolunada çok iyi geliyormuş limon suyu ve bol bol su , en iyi şey su içmekmil şuan 2 litre su içiyorum inşaAllah iyi olur ve tamda o sırada tüp bebek tedavisindeyim özel günüm gelirse transferim olacak çok korkuyorum ya lütfen banada dua edrmisiznz

Çok geçmiş canım hayır üroloji ye gittim bende idrar yolunda bakteri oldugunu söylediler bana cıpro ilacı yazdılar üç gün için tekrar gelin bakalım dediler. Şuan o belirtiler geçti sadece mide bulantısı ve sag tarafımda çok agrı ver böbrekte taş varsa kırk kilit otunun çayını iç canım idrar yolunada çok iyi geliyormuş limon suyu ve bol bol su , en iyi şey su içmekmil şuan 2 litre su içiyorum inşaAllah iyi olur ve tamda o sırada tüp bebek tedavisindeyim özel günüm gelirse transferim olacak çok korkuyorum ya lütfen banada dua edrmisiznz
Allah gönlünüze göre versin inşallah. İdrar yolunda bakteri olduğu içindir geçer inşallah. Keşke bende de çıksaydı ya ne olduğunu bilmiyorum çok canım sıkılıyor. İnşaallah sağlıklı bir bebişiniz olsun

Kadın doğuma gidip muayene olun. Kist, miyom olabilir. İdrar torbasına baskı yapıp, devamlı idrar varmış hissi verebilir, karın şişliği de bunlardan dolayı olabilir. Gidin muayene olun bence.

Merhaba şuan için şikayetleriniz geçtimi?
Bende nerdeyse birebir anlattığınız gibiyim 1 senedir
dışkı kan testi yapıldı kalprotektin yüksek çıktı 235
Diğerleri normal dr Crohn olabilir dedi
Çoook korktum kolonoskopi endoskopi yapıldı çok şükür binlerce şükür 🤲🏻 çıkmadı
Benim 1 senedir günde 1 kez yumuşak dışkılama,
Karın ağrısı,alt kasık ,sol fazla olmakla zonklama tarzı ağrı, vajinada ani ağrı sancı , makat bölgesinde kramp zonklama vs .. ilişki sırasında ağrı sancı
İbs tanısı konuldu flagyl ,cipro verildi
4. Günümdeyim ağrılarım devam ediyor
Psikolojik olarak çökmüş durumdayım 😰

X