sürekli para muhabbeti yapan kız arkadaş

Herkese teşekkür ederim içimi dökmüştüm :) demek ki var herkesin uzaktan yakından tanıdığı kadınlar...
Cidden erkekler daha 1-2 görüşmede fark ediyor zaten kullanılacaklarını.
Ya biz çok hızlı görüşmeye başladık böyle iş için bir tanışıklığımız vardı önce sonra e hadi bir yemek yiyelim birşeyler içelimler oldu.
Aslında hep takıldığım kız arkadaşlarımda var yalnızlıktanda değil yani evlerimiz de yakın birbirine oturduğum yerde hemen restoranların cafe/barların olduğu sokağın arka caddesi. Bir bakmışım biz sürekli görüşür olmuşuz sonra biraz daha muhabbetler artınca para konusunu çok fazla açmaya başladı. Böyle böyle brikti bende zten artık eskisi kadar görüşmüyoruz ayda 1-2 o da yalnız değil ortak başka bir arkadaşla.
3 kişi olunca otomatik olarak alman usulüne dönüyor zaten.

İyide bahsettiğiniz markalar orta sınıf markalar.. herkesin ulaşabileceği yerler.. arkadaşınızın daha kırk fırın ekmek yemesi lazım özendiği yere bir adım yaklaşabilmek için.. onun maaşı bi babet parası aslında..

İki gündür daha yeni tanıştığı kıza maaşını soran erkeklerin muhabbeti geçiyor.
Benim de anlatmak istediğim bir şey var.
Çok yakın bir arkadaşım var 3-4 senelik tanışıklığımız var, arkadaş ortamında tanıştık görüşmeye de devam ettik.
Ayda 1 falan görüşürüz buluşuruz yeme,içme hatta daha çok içme olur bu.
Durumu kendi yaşıtlarına göre gayet iyi işi çok rahat ve pozisyonu iyi olduğundan ve ailesiyle yaşadığından harcadığı paranın haddi hesabı yok.
Nerdeyse her hafta gider twist ninewest polo garage alışverişler yapar. Başta zaten bana ay geçende şöyle bi ayakkabı aldım veya şöyle bir bluz aldım demesinden zaten sıkılıyordum çünkü "of şu kadar para verdim içime oturdu ama aldım" diyor her lafın sonunda. Bende boşver almışsın artık deyince sana konuyu ilerletmiyor benden tepki bekliyor.
Ben de marka giymeyi sevsemde her zaman indirim takip ederim özellikle inernetten alırım ama bütçem neyse o hiç öyle kredi kartımın limitini bulmam çok şükür öbür ay ne ödeyebileceksem odur benim limitim.

Gel gör ki bu zamanla görüştüğü kişilerin maddi durumundan bahsetmeye başladı...jipi var falan dedi biri için... olmayacak duaya sırf X fabrikalarının varisi olduğu için çok bağlandı falan öldü aşkından aramıyor diye.
Çok itici geliyor bana böyle konular, tamam halin vaktin yerinde zaten takıldığın yerler lüks yerler karşına çıkan tipler de hemen hemen öyle. Ama sürekli benim iş statüm sebebiyle olmuyor benden korkuyorlar hiç ciddiyete geçmiyor bir iki görüşüyoruz sonra anlamadığım bir sebepten ilerlemiyor diyor.
Kendi maddi durumuna denk birini arıyor ama zaten denk o tipler ama ona göre işi sebebiyle olmuyor falan.
Şuna da denk geldim ama eski arkadaşlarıyla bir mekanda karşılaşıp başka bir mekana geçti birşeyer söylendi ortaya falan neyse hesap kısmında ben cüzdanımı çıkardım benim cüzdanımı çantama koydurttu gerek yok xxx ler öder diye...niye canım olmaz dedim yok yok biz hep böyleyiz bana hiç hesap ödetmezler dedi. Bu ara arkadaşı olan çocukta evet bi kere hesap ödemedin üniversitede:olamaz: dedi gülerek

Benim bu kadar zamandır gözlemlediğimde ; dışarı çıktığımızda benim hiç arkadaşlarımla alman usulü hesap muhabbetim olmaz ben veririm bir gün başka gün arkadaşlarım falan ama şimdi bunda da baktım ki hep ben ödüyorum gerek yok falan diyorum ama o bana hiç demiyor:kızgın: Benim bir etkinliğim oldu mesela hadi herkese ben ısmarlayacağım diye artistlik yaptı shot istedi, sonra hesap kısmında hop limiti dolmuşş... Ortamda da benim farklı yerlerden arkadaşlarım var tabi bana kaldı hesap sonra özürler falan ... Oradaki arkadaşlarımdan biri bana iyi kitledi sana hesabı yaa o ne saçma haraketti diye mesaj atmış.
Bir süre de görüşmedim ben bu durumlardan sürekli mesajlar sen beni unuttun beni bıraktın çok özledim görüşelim falanlar.

Seviyorum da ne yapayım bilmiyorum cidden kötü niyetli olduğunu düşünmüyordum ama başka bir ortak arkadaştan bahsederken ay hesabı kıza ödetti veya işte 10 tl eksik verdi gibi saçma muhabbetleri oldu birileri için... dedim bana da mı öyle diyor acaba ama bi baktım en son 2 sene önce bana bi kahve ısmarlamıştır herhalde.
Mesela taksi parasının hesabını yapar herkes şu kadar verecek falan diye.
Var mı ya böyle hem iyi para kazanıp hem lüksü sevip hem de eli cebine gitmeyen kız arkadaşlarınız?
bunu neden buraya yazdınız görüşmeyin kıskanmışsınız arkadaşınız kıskandınız bdv saldırsınlar sizde sanırım mutlu olacaktınız uymazsa görüşmezsin bu kadar basit

bunu neden buraya yazdınız görüşmeyin kıskanmışsınız arkadaşınız kıskandınız bdv saldırsınlar sizde sanırım mutlu olacaktınız uymazsa görüşmezsin bu kadar basit

İçimi dökmekti. Keza bdv'nin konu açılımı da bu bir kontrol edin isterseniz.
Okumak istemiyorsanız okumazsınız sayfayı kapatmanız yeterli :)
Yoksa her topiğe aynı cümlenizi kopyalayıp yapıştırmanız sizin için yorucu olur zaman kaybetmeyin :)

Benim de ünv de bir arkadaşım vardı. Bu bi ceket tarzı bişi almış kendine. Tabi kendisinin övünmeyi sevdiğini biliyorum. Neyse bana diyo ki, 100 TL ye aldım bunu. Ben de hiç bozuntuya vermedim. Aaa iyi almışsın dedim. Yani cidden çok pahalı değil, ederi neyse o yani. Ama tabi o bekliyo ki ben ona "aaaa ne kadar çok para vermişsin. Ya sen ne zenginsin" falan diyim. Demeyince de bana diyo ki işte aslında bunlar başka markalarda 50 Tl:olamaz:
Görgüsüzlük acıdır. Allah kimseyi sonradan görme yapmasın. Amin:KK14:

Boyle insanlar hep taniyacagiz sanirim "maalesef."

Bana arkadasini soyle sana kim oldugunu soyleyeyim derler ya, o hesap. Size uymayan, fikirlerde bu senli farklilik olan insanla gorusmenizi onermem. Cunku bugun oyle bir ortamda olur bu bahsi gecen limit olayi ama ileride bambaska bir ortamda.
Insanlari kategorize eden hic kimseyle gorusmem, arkadas olmam. Size de tavsiye etmem, cunku arkadasinizin mantik bambaska...

bak şimdi aklıma bir arkadaşım geldi.
Ünide bu arkadaşım çok pahalıya aldığını söylediği parfümünü bir ders boyunca öve öve bitiremiyordu.
sonra bu sıranın altında parfümünü unutmuş bize dedği parfümü 350 tl gibi bişeye aldığıydı.
neyse ben parfümünü kıza vermek için elime aldım tam unutmuşsun diyecektim birde ne göreyim parfümün altında 29,99 tl fiyat etiketi var.
vay dedim çakal.
sonra birdaha eskisi gibi görüşmedim samimi olamadım

İçimi dökmekti. Keza bdv'nin konu açılımı da bu bir kontrol edin isterseniz.
Okumak istemiyorsanız okumazsınız sayfayı kapatmanız yeterli :)
Yoksa her topiğe aynı cümlenizi kopyalayıp yapıştırmanız sizin için yorucu olur zaman kaybetmeyin :)
sizde gereksiz insanlarla gereksiz diyaloglara girip zaman buraya yazmakla zaman kaybetmeyin okuyorum konuları malasef falcı değilim içerik malasef boş kusura bakmayın arkadaşınızı kıskanıp buray dert gibi yazmışsınız ama ben saldırmıycam size tavsiyem ortak noktanız yada muhabetiniz olmadığı insanlrla görüşmeyin yoksa insan neden arkadaş olur bence bunu cevabını düşünün greksiz konu açmayın

valla evlenmeden önce ben de öyle sürekli alışveriş yapardım yeme içmeye de elim gitmezdi gerçekten ama kimseye hesap ödetmedim. onun yerine dışarı yemeğe çıkmazdım fazla. ben bir yemeğe en fazla 30 tl veririm dışarda. ama arkadaşlarım değişik yerlere giderler kişi başı 80- 100 tl lik hesap çıkacak şekilde yerler ben hiç sevmezdm. bu nedenle de gitmezdim.. hem hesap ödetiyor hem milletin arkasından konuşuyor hem de para muhabbeti yapıyor. bence sen o arkadaşınla görüşmemeye devam et.

falcı değilsiniz ama konu başlığından konuyu anlamamanız da üzücü olmuş yazık size bütün insanların dertlerini sürekli okuyorsunuz tabi kalbiniz kararıyor... gereksiz kendinizi geriyorsunuz bir sakinleşin ve yavaşça konudan çıkın derim :) saygılarr sevgilerr... jaippur jaippur

valla evlenmeden önce ben de öyle sürekli alışveriş yapardım yeme içmeye de elim gitmezdi gerçekten ama kimseye hesap ödetmedim. onun yerine dışarı yemeğe çıkmazdım fazla. ben bir yemeğe en fazla 30 tl veririm dışarda. ama arkadaşlarım değişik yerlere giderler kişi başı 80- 100 tl lik hesap çıkacak şekilde yerler ben hiç sevmezdm. bu nedenle de gitmezdim.. hem hesap ödetiyor hem milletin arkasından konuşuyor hem de para muhabbeti yapıyor. bence sen o arkadaşınla görüşmemeye devam et.

Evet öncelik meselesi, neyden keyif alıyorsak ona para harcıyoruz :) teşekkür ederim

Evet öncelik meselesi, neyden keyif alıyorsak ona para harcıyoruz :) teşekkür ederim
aynen mcdonalds da basit bir menü yiyip saatlerce alışveriş yapmak bana daha çok zevk veriyor. pahalı bir restoranda yemek yeyince yedim bitti şimdi diye düşünüp paramı boşa harcamış gibi hissediyorum onun yeirne gider kendime çanta alırım kalıcı bişey mantığı :)

benim cok var cunku hesabı surekli ben odedigim icin yapısan insanlar. ya da kendi yiyip icip cok az para koyup ay bir lavaboya gidip geliyorum odedim ben diyip kacanlar. ohooo. benim konularıma baksan full oyle insanlar. surekli surada ev aldım burada sunu aldım bunu aldım diyorlar. sonra bır bakıyorum taksi parası vermemek icin tehlikeli muhitlerde gece yuruyor sırf taksi parası vermicek ya. ama benimle br yere gidince senin araban var, ay senin soforle gidelim alsın bizi. bilmem ne. sinir oluyorum boyle tiplere hayatım boyunca yolundum ama artık gorusmuyorum hic.
haram olsun da demiyorum cok somurduler kullandılar ama ben de salakmısım, neyse ki bu kadar harcadıgım benim bazı seyleri anlamamı sagladı pahalı bir ders almıs oldum.

Ödedi ödedi eft yaptı hatta. :KK53::KK53:
okurken cok sinirlendim valla benim de basıma geldi aynı sey.. yok isteyememissindir sen dusunmussundur falan demesine cok gıcık oldum :KK11:ne terbiyesiz insanlar var ama ödemis olduguna sevindim, benim eski patronum boyleydi adama baksan bastan asagı prada gucci rolex louis vuitton ama benim iş için yaptıgım masrafları vermemek icin kırk takla atıyordu. dolandırıcı ya. sonradan anladım, dolandırıcıyı savunan bir adam kendisi ne kadar durust olabilir ki zaten

ayrıca bluzuna kazagına 200 300 lira verince zengin görunmuyorsun. ne ayakkabı giydigin ne canta taktıgın daha onemli. isterse twistten sezonda 300 liraya kazak alsın ama cantası nine westse uzgunum fabrikatörun oglunu kendine baglayamaz bu kafayla. ustundeki kıyafet kisiliginin onune geciyorsa uzgunum :skandal: mesele ucuz bile giyiniyor olsan kendi kaliteni yansıtmaktır. bir arkadasım var, durumu gercekten iyi degil ve simdi bosandı isten ayrıldı vs vs bir suru sey yasadı. ama kı o kadar kaliteli ve asil duruyor ki, o kadar guzel giyiniyor ve oyle davranıyor ki, sanki kolundaki canta pazar degil chanel. cunku dısı chanel canta içi yesilköy pazarı tipler var. onları gordukce anlıyorum. insanlar cok ucuz. kıyafetlerinin cantalarının ayakkabılarının onları bir yere tasıyacagını bir statu kazandıracagını dusunuyorlar cunku karakterleri sıfır, kendilerine guvenmedikleri ve silik, ezik oldukları icin ancak materyal seylerle o kaliteye ulasabileceklerini dusunuyorlar.

İşi neymiş ki kendini bir halt sanıyor. Ayrıca çok itici bir kız bence bosverin. Kısıtlı zamanda bu boş beleş muhabbetleri dinlemeye değmez gerçekten.

benim cok var cunku hesabı surekli ben odedigim icin yapısan insanlar. ya da kendi yiyip icip cok az para koyup ay bir lavaboya gidip geliyorum odedim ben diyip kacanlar. ohooo. benim konularıma baksan full oyle insanlar. surekli surada ev aldım burada sunu aldım bunu aldım diyorlar. sonra bır bakıyorum taksi parası vermemek icin tehlikeli muhitlerde gece yuruyor sırf taksi parası vermicek ya. ama benimle br yere gidince senin araban var, ay senin soforle gidelim alsın bizi. bilmem ne. sinir oluyorum boyle tiplere hayatım boyunca yolundum ama artık gorusmuyorum hic.
haram olsun da demiyorum cok somurduler kullandılar ama ben de salakmısım, neyse ki bu kadar harcadıgım benim bazı seyleri anlamamı sagladı pahalı bir ders almıs oldum.
Bende geçmişte çok hesap ödedim, bunu okuyunca çok üzüldüm :KK43: sonra bir süre yurtdışına çıktım, ailem dışında beni arayan soran olmadı

X