Makyaj Ürünleri SuRMeLi'nin resimLi gözmakyajLarı (özeL, sade, günLük)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
sürmelimm öncelikle allah mutlu etsin evlenmişin tatlım ben kaçırdım allah bi yasıkta kocatsın
topğicin hayırlı olsun harika hepisi

çook güzelll gözlerin kirpiklerin ekle bol bol kuzuşş bakalımm bizde maşallahhh

cok ii olmus cicim senden eyeliner cekme videosu istiyorum.bir de şöyle altın sarılı kahveli güzel bir makyaj istiyorum anlatımlı tabi mumkunse opuyorumnanaktan

Arsivimde altin sarili makyajim war canim.. yawas yawas hepsini ekliyorum yerimseniben

aaaa bitanesi topiğin hayırlı olsun bebeğim çok iyi ettin çiçek gözlümmm güzel güzel makyajlar dileği ile bebekimmm

Sagol gülüsümmmm..Şeniz

çok güzel gözlerin var maşallah ne sürsen o yakışıyor opuyorumnanaktan

Tesekkür ederim canim..opuyorumnanaktan

sürmeli on numarasınn,
bu arada geç oldu ama allah mutlu mesut etsin arkadaşım..

Sagolasin canim.. Allah razi olsun..Şeniz

hayırlı olsun sürmelim opuyorumnanaktan

Sagol sekerr..opuyorumnanaktan

Topicin hayırlı olsun canımmmm eklediklerinde çok hoş badem şekerim opuyorumnanaktan

Sagol canim kedi$imm..Şeniz

Topiğin hayırlı olsun,takipçisi olacağım bir konu daha çıktı.. kaydirigubbakcemile2

Tesekkür ederiim.. herzaman beklerim..zemuszemusbuyrunnnnnnnnn

cnm çok güzel olmuş on numara

Tesekkurler canim..zemuszemus

ayyyy çok güzel,buralara bakıp bakıp hevesleniyorum,geçiyorum aynanın karşısına sonra maymuna çeviriyorum kendimidelikafadulden

kaydirigubbakcemile3
gara gaşlım gara gözlüm..:nazar:a.s.
topiğin hayırlı olsun.. çok güzel bir fikir olmuş bu güzelliği her kes görsün..ee arada bizlerde sayende güzelleşelim abla.. demi ama..:lepi:

oy oy sürmelisinin bitenecik hemsosuu.. cok tesekkur ederimm.. opuyorumnanaktanŞeniz sen her halinle guzelsin yafrummm.. zemuszemus

Sürmeli çok iyi ettin valla hayırlı olsun topik :lepi:

Tesekkur ederim tatlim..kaydirigubbakcemile5

canim cok tesekkürleer ya :) .. iyiki actin bu konuyu .. cok isimize yariycak ..
hayirLu ugurLu oLsun ..

Tesekkur ederim tencerem tavam kaydirigubbakcemile3Şeniz

canim hayirli olsun topigin..bu arada gec olsada tebrik ederimm allah mesut bahtiyar etsin insallah..:Saruboceq:

Allah razi olsun Raziyem.. Darisi ins. size.. Şeniz

Sürmelim, toppiciğin hayırlı olsun..İhtiyaçtı valla..Çok iyi ettin..Gözümüz şenlensin ,senin kaşın gözünle..

Tesekkur ederim abladim.. Hosgeldin.. Şeniz

cok iyi ettinkaydirigubbakcemile5, hadi ozmen bekliyoz daha fazla resimmm:hulya:

ekliyorum canikom..kaydirigubbakcemile5

sürmeli hayırlı ugurlu olsun... cok güzel gözlerinde makyajlarında...

Tesekkurler sinexcim..opuyorumnanaktan

sürmeli hayırlı olsun cnmm gözlerin,bakışların yakıo kavuruo her seferinde cok güsel bi karar olmş bu topiği açmak,bu arada bildgm kadaryla taze gelinsin allah bi yastıkta kocatsın mutlulk,huzurla:nazar:

Ewet canim taze gelinim.. cok tesekkur ederim.. hepimizi insallahh.. opuyorumnanaktan

hayırlı olsun cnm topiğin,hepsi çok güzel :asigim:

Tesekkur ederim fistik.. opuyorumnanaktan

heeeeyt yaqvrum o kaslar ne oylee,,,muhtesemalkisalkisalkis

ŞenizŞeniz

sürmelimm öncelikle allah mutlu etsin evlenmişin tatlım ben kaçırdım allah bi yasıkta kocatsın
topğicin hayırlı olsun harika hepisi

Amin ablacim.. Allah razi olsun..
topik icinde tesekkur ederim.. opuyorumnanaktan

çook güzelll gözlerin kirpiklerin ekle bol bol kuzuşş bakalımm bizde maşallahhh

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan sagol canim..

bir göz kalemi bir insanda bu kadar mı güzel durur canım yaa.göz kalemi rimelinin markalarını yazarmısın????

:nazar:

eyelinerımı yeni aldım ama sürmeyi bilmiyorum ne olur yarına kadar bir video koyar mısın malum bayram ya :)) :teytey:

bir göz kalemi bir insanda bu kadar mı güzel durur canım yaa.göz kalemi rimelinin markalarını yazarmısın????

kalemim catrice , rimelim BOURJOIS canimzemuszemus

:nazar:

eyelinerımı yeni aldım ama sürmeyi bilmiyorum ne olur yarına kadar bir video koyar mısın malum bayram ya :)) :teytey:
hayirli olsun canim ben wideo cekmiyorum resimli eklemeye calisacagim..opuyorumnanaktan

heeey massallah,tu tu tuuu..

birazdan deniyecem o goz makyajini,tabi biliyom oyle olmazda,,
supersin,,nazar deymesin kiz,,,,:lepi:

X