Makyaj Ürünleri SuRMeLi'nin resimLi gözmakyajLarı (özeL, sade, günLük)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Maşallahh sübhanallahh harikasınnnnn:))))alkisalkisalkis:nazar:Yukardaki gri farının markasınıı merakk ettimm? çokkk hoşşş delikafadulden

Tesekkur ederim balsuratim opuyorumnanaktan
O kullandigim 3lü fardi gri beyaz siyah.. markasi manhattan.. zemuszemus

Howww çok hoşuma gitti en önemlisi renkleri çok güzel kaynaştırmış ve uyum yakalamışsınız.Birde kullandığınız pigmentler ışıltılı ama çok doğal duruyor

Tesekkur ederim.. opuyorumnanaktan

hepsi birbirindne güzel=)

opuyorumnanaktan

birini deniycem artik,hepsi harika olmus,,bayildim inan,foto isine gelince,bosver be askim,,

kıskandım mııı akannehir hiç kıskanmadım :dilcikar: hıh :dilcikar: hiç beğenmedim :dilcikar:
valla şaka bi yana maşallah tamam güzellik var ama bide el mahareti de var yavrum be :hulya:
ya bişi sorucam :kedi: bu göz kalemini teee içine sürmüşün ya onu nasıl yapıosun :kedi: ben yapaıyorum ve yapmak istiyorum :nazar: acımıo mu delikafadulden

kıskandım mııı akannehir hiç kıskanmadım :dilcikar: hıh :dilcikar: hiç beğenmedim :dilcikar:
valla şaka bi yana maşallah tamam güzellik var ama bide el mahareti de var yavrum be :hulya:
ya bişi sorucam :kedi: bu göz kalemini teee içine sürmüşün ya onu nasıl yapıosun :kedi: ben yapaıyorum ve yapmak istiyorum :nazar: acımıo mu delikafadulden

Sagol sekerim
canim cok basit kalemi elime aliyorum gozumun bitis kosesinden basliyorum boyamaya sırnaşık şey

oooooooo sürmelim topıkın hayırlı olsun süpersin makyajlar 10 numara zaten byle hem daha ögretıcı olur.her makyajın ayrı güzel=)

canim ya masallah harika yapiyosun ,hepsi birbirinden guzel

bende yapmaya calisiyorum ama tum rekleri karistiriyorum karma karisik biseyler cikiyo
seninki her ton ne guzel hepsi net
bide eyelinerle kuyrugu iyi yapamiyorum

mrb canım ben de abonesi oldum artık bu topiğin, kaşın gözün çok güzelmiş maşallah şekerim:nazar::nazar:

sen rimeli nasıl sürüyorsun anlatabilir misin acaba, belli bir tekniği var mı rimel sürmenin? tabii mutlaka senin kirpikler güzel ondan da güzel duruyordur :))kaydirigubbakcemile2

oooooooo sürmelim topıkın hayırlı olsun süpersin makyajlar 10 numara zaten byle hem daha ögretıcı olur.her makyajın ayrı güzel=)

sagool guzel gozlum opuyorumnanaktan

gözlerini beğendim:):kedi:

:eek:

canim ya masallah harika yapiyosun ,hepsi birbirinden guzel

bende yapmaya calisiyorum ama tum rekleri karistiriyorum karma karisik biseyler cikiyo
seninki her ton ne guzel hepsi net
bide eyelinerle kuyrugu iyi yapamiyorum

teşekkür ederim canım..
bilmeyenler için eyelıner çekmek gerçekten zor ama insan yapa yapa alışıyor..yerimseniben

Hepsi çok güzel olmuş

a.s.

ne zaman actin bu topici ben yeni gordum tatlisim
hayirli olsun

sagol bebegimmm :emir_bebek:opuyorumnanaktan

canım hayırlı olsun topiğin bilmeyenlerede öğretirsin artık sürmelicim:KK70:

umarım ögretebilirim şekerim.. opuyorumnanaktan

mrb canım ben de abonesi oldum artık bu topiğin, kaşın gözün çok güzelmiş maşallah şekerim:nazar::nazar:

sen rimeli nasıl sürüyorsun anlatabilir misin acaba, belli bir tekniği var mı rimel sürmenin? tabii mutlaka senin kirpikler güzel ondan da güzel duruyordur :))kaydirigubbakcemile2

oh oh sagol canım bırde surmelı fan club mu acsam ne kaydirigubbakcemile3
tatlım ben önce rimeli herkesin sürdügü gibi sürüyorum sonra rimelin fırçasının ucuyla yukarı kaldırıyorum kirpiklerimi.. yerimseniben

oy dattum yeni gördüm ben bu topigini hayirli olsun..
bende acmak istiyorum ama biraz daha birikim yapyim diyorum..

ellerine saglik süpersinn

maşallah, çok beğendim bende, bu ne marifet böylee alkisalkisalkis
36,47,48 numaralı mesajlarındaki, mavi ve gri farlarının markasını merak ettim tatlım.

Masallah yaa cok guzelsin..beceriklisinde. nazar degmesin..akannehir

anlatmamissin ama nasil yaptiginicokacimcoook

oy dattum yeni gördüm ben bu topigini hayirli olsun..
bende acmak istiyorum ama biraz daha birikim yapyim diyorum..

ellerine saglik süpersinn

Teşekkür ederim canik00mm opuyorumnanaktan aç aç iyi olur..

:nazar::nazar: :nazar: :nazar:maşallah allah nazarlardan esirgesin..

:kedi:

maşallah, çok beğendim bende, bu ne marifet böylee alkisalkisalkis
36,47,48 numaralı mesajlarındaki, mavi ve gri farlarının markasını merak ettim tatlım.

Teşekkür ederim..opuyorumnanaktan
gri : Manhattan (trde yok)
mawi: Loreal
kahwerengı : catrice (trde yok)

Masallah yaa cok guzelsin..beceriklisinde. nazar degmesin..akannehir

anlatmamissin ama nasil yaptiginicokacimcoook

Teşekkür ederim tatlım.. opuyorumnanaktan
eklediklerim arşivimdeydi.. yenilerini anlatırım.. yerimseniben

X