Sürtünme ile ilişkimden sonraki belirtiler ve detayları. Kan testi vermeme gerek var mı?

baskasinisevemem

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2022
16
8
Merhaba, kesinlikle sürtünme kelimesini görüp troll zannetmeyin. Çok fazla konu okudum yazık kızlarla hep dalga geçmişsiniz:KK48: fakat onları az çok anlayabiliyorum bende aynı durumda olduğumdan ötürü fakat lütfen bir okuyun. 23 yaşındayım henüz gerçek bir birlikteliğim olmadı. 2 Ekimde regl olmuştum (hamilelik haftası son adetin ilk gününden itibaren sayılıyormuş o yuzden bu bilgiyi veriyorum) 13 Ekim'de ilk kez sevgilimle çıplak bir şekilde sürtünme ile bir ilişki yaşadım (vajina girişine temas oldu.) fakat boşalım gerçekleşmedi, sadece zevk suyu. İlişkiden 5 gün sonra 3 gün boyunca ateşlendim, karın ağrısı, ishal oldum ayrıca akıntı fazlalaştı üşüttüğümü düşündüm yada aniden hamilelik belirtisi mi diye düşündüm ve regl(adet) olmayı bekledim. 2 Kasım'da regl oldum, tam rahatlayamadım çünkü çok fazla konu okudum hamilelikte regl olan. Regl bittikten sonra 25 Kasım'da sabah idrara çıkmadan devlet hastanesine kadın doğuma gittim fakat kan testi vermedim bekar olduğumdan ötürü. Doktora da izah ettim kan testi vermek istemediğimi (yaptırırsam özelde yaptıracağım çünkü.) Sonrasında karnıma jel sürüp ekrana baktı ne zaman ilişki yaşadığımı sordu ve kese görünmediğini söyledi. 29 Kasım'dada (bugün) tekrar regl oldum normalde adetlerim düzensiz ve geç olur en az 35-40 gün geçerdi fakat 27 gün sonra tekrar oldum ve çok şaşırdım.. aşırı sulu ve sancılı geçiyor belki adetin ilk günü diyedir bilmiyorum. Sizce hcg kan testi vermeme gerek var mıdır?

Merhaba, kesinlikle sürtünme kelimesini görüp troll zannetmeyin. Çok fazla konu okudum yazık kızlarla hep dalga geçmişsiniz:KK48: fakat onları az çok anlayabiliyorum bende aynı durumda olduğumdan ötürü fakat lütfen bir okuyun. 23 yaşındayım henüz gerçek bir birlikteliğim olmadı. 2 Ekimde regl olmuştum (hamilelik haftası son adetin ilk gününden itibaren sayılıyormuş o yuzden bu bilgiyi veriyorum) 13 Ekim'de ilk kez sevgilimle çıplak bir şekilde sürtünme ile bir ilişki yaşadım (vajina girişine temas oldu.) fakat boşalım gerçekleşmedi, sadece zevk suyu. İlişkiden 5 gün sonra 3 gün boyunca ateşlendim, karın ağrısı, ishal oldum ayrıca akıntı fazlalaştı üşüttüğümü düşündüm yada aniden hamilelik belirtisi mi diye düşündüm ve regl(adet) olmayı bekledim. 2 Kasım'da regl oldum, tam rahatlayamadım çünkü çok fazla konu okudum hamilelikte regl olan. Regl bittikten sonra 25 Kasım'da sabah idrara çıkmadan devlet hastanesine kadın doğuma gittim fakat kan testi vermedim bekar olduğumdan ötürü. Doktora da izah ettim kan testi vermek istemediğimi (yaptırırsam özelde yaptıracağım çünkü.) Sonrasında karnıma jel sürüp ekrana baktı ne zaman ilişki yaşadığımı sordu ve kese görünmediğini söyledi. 29 Kasım'dada (bugün) tekrar regl oldum normalde adetlerim düzensiz ve geç olur en az 35-40 gün geçerdi fakat 27 gün sonra tekrar oldum ve çok şaşırdım.. aşırı sulu ve sancılı geçiyor belki adetin ilk günü diyedir bilmiyorum. Sizce hcg kan testi vermeme gerek var mı
Kafanıza elektrik verdirin, daha çabuk düzelirsiniz. Kan testi gerekmez.

Abla kafayı yemişsin galiba
Bende ilişki yaşadım insan ister istemez kuruntu ediyor için rahatlaması için test yaptır sen ama adet olmuşsun zaten
He sen yemedin sanki, mesajlarını ifşalarım çocuk, sen de bu kızdan farklı değilsin. İkiniz de gebe değilsiniz. Yatın uyuyun

Merhaba, kesinlikle sürtünme kelimesini görüp troll zannetmeyin. Çok fazla konu okudum yazık kızlarla hep dalga geçmişsiniz:KK48: fakat onları az çok anlayabiliyorum bende aynı durumda olduğumdan ötürü fakat lütfen bir okuyun. 23 yaşındayım henüz gerçek bir birlikteliğim olmadı. 2 Ekimde regl olmuştum (hamilelik haftası son adetin ilk gününden itibaren sayılıyormuş o yuzden bu bilgiyi veriyorum) 13 Ekim'de ilk kez sevgilimle çıplak bir şekilde sürtünme ile bir ilişki yaşadım (vajina girişine temas oldu.) fakat boşalım gerçekleşmedi, sadece zevk suyu. İlişkiden 5 gün sonra 3 gün boyunca ateşlendim, karın ağrısı, ishal oldum ayrıca akıntı fazlalaştı üşüttüğümü düşündüm yada aniden hamilelik belirtisi mi diye düşündüm ve regl(adet) olmayı bekledim. 2 Kasım'da regl oldum, tam rahatlayamadım çünkü çok fazla konu okudum hamilelikte regl olan. Regl bittikten sonra 25 Kasım'da sabah idrara çıkmadan devlet hastanesine kadın doğuma gittim fakat kan testi vermedim bekar olduğumdan ötürü. Doktora da izah ettim kan testi vermek istemediğimi (yaptırırsam özelde yaptıracağım çünkü.) Sonrasında karnıma jel sürüp ekrana baktı ne zaman ilişki yaşadığımı sordu ve kese görünmediğini söyledi. 29 Kasım'dada (bugün) tekrar regl oldum normalde adetlerim düzensiz ve geç olur en az 35-40 gün geçerdi fakat 27 gün sonra tekrar oldum ve çok şaşırdım.. aşırı sulu ve sancılı geçiyor belki adetin ilk günü diyedir bilmiyorum. Sizce hcg kan testi vermeme gerek var mıdır?
Arkadaşım al sıcak su torbanı,gir yorganın altına ve aç netflix ten bir dizi, otur seyret yahu. Regl dönemi keyfi yap. Ne hamileliği. Bir de doktora baktırdın mı ultrasondan Allah aşkına. Böyle de tersliyor gibi oluyorum ama sizce mümkün mü sürtünmeyle hamilelik? Bu kadar cahilseniz böyle haltlar yemeyin rica ediyorum hemcinslerim♥️

Arkadaşım al sıcak su torbanı,gir yorganın altına ve aç netflix ten bir dizi, otur seyret yahu. Regl dönemi keyfi yap. Ne hamileliği. Bir de doktora baktırdın mı ultrasondan Allah aşkına. Böyle de tersliyor gibi oluyorum ama sizce mümkün mü sürtünmeyle hamilelik? Bu kadar cahilseniz böyle haltlar yemeyin rica ediyorum hemcinslerim♥️
Çok haklısın sancıdan ölüyordum bugün ama hala kafamda dolanıyor saçma sapan şeyler nasıl bir takıntı anlamadım gitti, hayır doktorda hiç yardımcı olmadı ki bana dediği şeyler yok işte sürtünmeyle hamile kalan bakire hastam var şakaya gelmez cart curt..

Çok haklısın sancıdan ölüyordum bugün ama hala kafamda dolanıyor saçma sapan şeyler nasıl bir takıntı anlamadım gitti, hayır doktorda hiç yardımcı olmadı ki bana dediği şeyler yok işte sürtünmeyle hamile kalan bakire hastam var şakaya gelmez cart curt..
O da dalga geçmiş işte.

Hamile olmadığınıza ikna olmanız için bi Azerbaycan'ın 12 puan vermesi kalmış ama yine de siz bilirsiniz 🤷

X