Sürtünme yoluyla ilişki yaşadım regli olmuyorum hamile miyim lütfen yardım edin

3 gün önce erkek arkadaşımla sürtünerek çıplak şekilde ilişki yaşadım, 3 gün önce normalde adet olma günümdü, Boşalma olmadı, İçe girme olmadı, Bakireyim, zevk suyundan korkuyorum, zevk suyu gelmiş olabilir sürtünürken, 4 gündür adetim gecikiyor regli olmuyorum, midem bulanıyor. stresten olabilir mi bilmiyorum hamile miyim bilmiyorum lütfen yardım edin çok korkuyorum. Normalde de adetim gecikir veya erken olur, fakat şuan bir ilişki yaşadıgım icin ve geciktiği için çok stres yapıyorum lütfen yardım edin
Hamile değilsiniz.

Ama reglim 4 gündür gecikiyor ve bazı kişiler hamilesin diyor reglim normalde de gecikir düzenli bir adet dönemim yok fakat cok korkuyorum
Merhaba soru sormak istiyorum bnde zevk suyundan hamile kalınırsa bebeğim sağlıklı olur mu acaba bilen varsa cevap verebilir mi

3 gün önce erkek arkadaşımla sürtünerek çıplak şekilde ilişki yaşadım, 3 gün önce normalde adet olma günümdü, Boşalma olmadı, İçe girme olmadı, Bakireyim, zevk suyundan korkuyorum, zevk suyu gelmiş olabilir sürtünürken, 4 gündür adetim gecikiyor regli olmuyorum, midem bulanıyor. stresten olabilir mi bilmiyorum hamile miyim bilmiyorum lütfen yardım edin çok korkuyorum. Normalde de adetim gecikir veya erken olur, fakat şuan bir ilişki yaşadıgım icin ve geciktiği için çok stres yapıyorum lütfen yardım edin
ne oldu hamile kaldinmi? adet oldunmu?
3 gün önce erkek arkadaşımla sürtünerek çıplak şekilde ilişki yaşadım, 3 gün önce normalde adet olma günümdü, Boşalma olmadı, İçe girme olmadı, Bakireyim, zevk suyundan korkuyorum, zevk suyu gelmiş olabilir sürtünürken, 4 gündür adetim gecikiyor regli olmuyorum, midem bulanıyor. stresten olabilir mi bilmiyorum hamile miyim bilmiyorum lütfen yardım edin çok korkuyorum. Normalde de adetim gecikir veya erken olur, fakat şuan bir ilişki yaşadıgım icin ve geciktiği için çok stres yapıyorum lütfen yardım edinsonuc nasil oldu hamile kalmadin

Reglim geciktiği için ve bir ilişki yaşadığım için strese girdim, zevk suyunda sperm var sonuçta, zevk suyunun gelmiş olmasından korkuyorum, hamile kalmaktan korkuyorum
Zevk suyu gelse bile içeri girmemiş nasıl hamile olma ihtimali olabilir?

Siz üremeyinn mümkünse

X