Sürtünme yoluyla ilişki yaşadım regli olmuyorum hamile miyim lütfen yardım edin

Hamile mi olmak istiyorsun ben seni anlamadım ki 😂 hayır hamile kalman için SPERM lazım içine boşalma olmuş olması lazım sonra o spermlerin yüzüp yüzüp varacağı yere varıp döllenmesi lazım öyle zevk suyundan falan hamile kalamazsın
Hayır hamile olmak istemiyorum hamile kalmaktan korkuyorum. hamile kalmak icin sperm lazım diyorsunuz, zevk suyunda sperm yok mu?

Adetim hala gecikiyor, bugun 6. gecikme günüm hamile değilsin dediniz fakat adet olamıyorum ve sanırım ilk defa bu kadar çok gecikti başka bir belirti yok

O moda kadar gelip bakireyim demiyorlar mi biraz gidin kitap okuyun geliştirin kendinizi ya...
Oralara kadar gelip durmakta nerden baksan vizyonsuzluk cıbıldak cıbıldak 😂

Korkuyorsan bundan sonra yapacaklarını zevkin uğruna değil hayatın ve korkuların uğruna yaparsın ki buraya birdaha böle soru sormak zorunda kalmazsın
Zaten yaptığım için çok pişman oldum bir daha asla böyle bir şey yapmam, şuan için korkuyorum hamile miyim değil miyim adetim 6 gündür gecikiyor ve ilk defa bu kadar cok gecikti

Zaten yaptığım için çok pişman oldum bir daha asla böyle bir şey yapmam, şuan için korkuyorum hamile miyim değil miyim adetim 6 gündür gecikiyor ve ilk defa bu kadar cok gecikti
Stresten canm hamile kalmak o kadar basit bişe değil içime giren çıkan yok diyorsun tabi doğruysa o şekilde olmaz korkma sal kendini

X