Sürtünme yoluyla zevk suyundan hamile kalınırmı

Miya357

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2020
565
694
Git eczaneden ertesi gun hapi al yarina birakma yoksa olacaksada o gebelik önlemis olursun eczayenede git sor 3 gun gecti dedi ona gore veriyor zaten 5 gunden sonra cok anlami kalmaz kalk git bekleme burds

JOYz

Sono solo appassionatamente curiosa
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2020
1.903
8.071
31
2 gün önce mi çocugun doğması gelmiş nerdeyse:eek:

Miya357

Üyelik İptali
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2020
565
694
Bundan 10 yil once benimde basima geldi ama dogal yolla hemen ertesi gunu ilacini aldim sorun cikmadi geciktirme

Miya357

Üyelik İptali
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2020
565
694
Ya ama erkek arkadaşıma sordum zevk suyu gelmedi diyo
Kiz o ne bilsin gelip gelmedigini benimde esim geri cekilme yontemi kullandi cok dikkat ettim dedi yine gebe kalmisim 5 haftalik kurtaj oldum ikizlere ustune aha yine gebeyim 3 haftalik sen bilirsin erkege guven olmaz 18 gun sinra gebeymisim die post falan acma o zaman

Ebrar123

Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2021
416
586
37
Sevgilimle iki gün önce sürtunme yoluyla beraber olduk altımızda hiç birşey yoktu vajinama girmedi üzerine bosalmadi dışarıya boşaldı ama zevk suyundan şüpheleniyorum adetime 18 gün var daha zevk suyundan hamile kalmış olabilme riskim varmı yardımcı olursaniz sevinirim
No panik tatlim mümkün degil . Ama korktugun seyler varsa yasamamalisin ya da dikkatli olmalisin 👌

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 13-09-2021

Hamileliğimin 35. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 40 gün kaldı.

Doğum sırasında kan kaybı kaçınılmaz olduğu için, bu arada plasenta rahim duvarından ayrılmak zorundadır. Kan fazlalığından dolayı, bir miktar kan kaybı aşırı risk oluşturmaz. Bol miktarada sıvı tüketmeye, yeterli demir, kalsiyum, bakır ve K Vitamini almaya devam etmelisiniz. Bebeğinizin başı aşağıya dönerek doğuma hazırlanıyor olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2490 gr. - Yaklaşık boyu : 46.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Asla durmam

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2021
11
4
27
Kiz o ne bilsin gelip gelmedigini benimde esim geri cekilme yontemi kullandi cok dikkat ettim dedi yine gebe kalmisim 5 haftalik kurtaj oldum ikizlere ustune aha yine gebeyim 3 haftalik sen bilirsin erkege guven olmaz 18 gun sinra gebeymisim die post falan acma o zaman
İyide içime girmediki

dayler dayler

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2014
4.819
9.448
33
Zevk suyu spermi rahme tasıyor geri cekme yöntemi ile korunmalarda evet bırakabilir ama spermi icerisinde barındırmayan zevk suyu konu sahibinin sürtünme yoluyla olan iliskisi icin problem arz etmiyor🤷‍♀️😅
Ha orasi kesinnn🤣🤣🤣 de tasimiyor deyince bilgilerimden şüphe ettim bi an🤭

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 15-11-2021

Hamileliğimin 26. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 103 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün içinde bebeğinizin akciğerlerindeki hava kesecikleri (alveol) gelişmeye başlayacak. Bebeğin nefes alabilmesi genelde 24. haftanın sonunda mümkündür. Çünkü bazı hava keseciklerinin gelişimi, kanla iyi beslenen akciğer dokularının ve bronşların gelişininin sonunda tamamlanır. Buna ek olarak hava keseciklerini ayrıran membran(zar tabakası), oksijen- karbondiyoksit değişimine izin verecek kadar incedir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Cocuklarininannesi

Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2019
29
11
33
Yok biri cvp veriyor erkek ne bilsin gibisinden post sahibinin verdigi cvp iyide içime girmediki yani duymak istedigi cvp yok bişey olmaz rahat ol inşallah hamilesindir de yaptıgın hatayı görürsün ki göremeyecek kadar da cahilsin de

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 58 gün geçti.

seamoms

Deniz koydum adını..🎈
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2015
1.268
4.806
Sürtününce sevişmiş olunmuyor mu?Yeni moda valla bu sürtünme de.Ne şiş yansın ne kebap.Neyse korkuyorsanız korunacaktınız.Spiral ve prezervatif ile hamile kalan da var yıllarca uğraşıp kalamayan da.Belli olmaz.Kaçan bir tane her şeyi yapmış olabilir.Hadi bakalım😆

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 34 gün geçti.