SURVİVOR 2017 TV8

Survivor 2017 de desteklediğiniz yarışmacılar kimler ?

• Ankete Katılan
    658
dün ünlüler kimi çıkardı kızlar potaya dokunulmazlığı kim aldı

dün ünlüler kimi çıkardı kızlar potaya dokunulmazlığı kim aldı

Sema kazandı bireysel dokunulmazlığı.
Adem ve İlhan çıktı potaya. Takım olduk artık risk ama böyle 6 kişi devam etmek istiyoruz o yüzden de risk alıyoruz dediler.

Sema kazandı bireysel dokunulmazlığı.
Adem ve İlhan çıktı potaya. Takım olduk artık risk ama böyle 6 kişi devam etmek istiyoruz o yüzden de risk alıyoruz dediler.
Aa beraber ademi yazdılar. Sonra sema sabriye yerine ilhanı mı söyledi :KK57:
İzleyemedim hiç hafta sonu şaşırdım.

Aa beraber ademi yazdılar. Sonra sema sabriye yerine ilhanı mı söyledi :KK57:
İzleyemedim hiç hafta sonu şaşırdım.

Evet Adem rica etti konseyden önce dörtlüden Sabriye çok stresli sizden ilk kez rica ediyorum artık takım olduk beni yazın dedi. Onlarda zaten biz Sabriye'yi yazmayacaktık İlhan'la Serhat'ı çıkartmayı düşünüyorduk oylarınının güçlü olduğunu düşünerek dediler bunun üzerine Adem'i yazdılar Sema İlhan dedi.

Evet Adem rica etti konseyden önce dörtlüden Sabriye çok stresli sizden ilk kez rica ediyorum artık takım olduk beni yazın dedi. Onlarda zaten biz Sabriye'yi yazmayacaktık İlhan'la Serhat'ı çıkartmayı düşünüyorduk oylarınının güçlü olduğunu düşünerek dediler bunun üzerine Adem'i yazdılar Sema İlhan dedi.
Vayy ilginç olmuş. Bu ademde sabriyeyi koruma işini fazla abarttı sanki.

Vayy ilginç olmuş. Bu ademde sabriyeyi koruma işini fazla abarttı sanki.

Aynen katılıyorum performansı zaten çok iyi değil bir de böyle kazandıkça o çizgiyi koruyamıyor şımarıyor hemen. İlk zamanlar sempatik bulurdum ama artık tam tersi antipatik geliyor

Ben bu yarışmada yaşananların kurmaca olduğunu düşünürüm hep ne bileyim tv de olan bu tarz şeylerin gerçekçi olacağına inanmıyorum yinede izliyorum ama:KK70: survivorun kurmaca mi gerçek mi olduğunu öğrenmenin 2 yolu var. Ya kendimiz katılıp ogrencez yada tanidigimiz birisi katılırsa öğreniriz diger türlü hep ikilemdeyim acaba mi diye

Ordaki kadınlar kesinlikle yemek yiyor. Bu kdr şişko olunur mu ya aç kalınıp :/ Berna bıngıl bıngıl sema bile kilo aldı

Kızların saçları da hiç yağlı değil deniz suyu temizlemez diye tahmin ediyorum ama bilemem.birde kimse o kadar açlığa o performansı gosteremez yemeklerden once enerji içeceği vs.veriyoruz dedi acun ama o bile inandırıcı değil bence belkide otelde kaliyorlardir göstermelik cekim icin 1saat filan gidiyolardir barakaya :KK70:

Kızların saçları da hiç yağlı değil deniz suyu temizlemez diye tahmin ediyorum ama bilemem.birde kimse o kadar açlığa o performansı gosteremez yemeklerden once enerji içeceği vs.veriyoruz dedi acun ama o bile inandırıcı değil bence belkide otelde kaliyorlardir göstermelik cekim icin 1saat filan gidiyolardir barakaya :KK70:

:)))) yok artık bence otel olmaz sıkıntılı riskli bi durum. Ama yani ödem bu kdr olmaz bence.
Ben birleşmeye kdr yemek vermediklerini düşünüyorum sonrasında bişeyler veriliyor bence hepsi birleşmeden sonra kilo aldı ve bu her sene oluyor.
Bu arada Volkan gider bence. Ogeday kalır umarım

X