SURVİVOR 2017 TV8

Survivor 2017 de desteklediğiniz yarışmacılar kimler ?

• Ankete Katılan
    658
İki dokunulmazlık da kaybedildi . İlk akşam Sabriye nin adini yazdı malum 4' lü , Adem bireysel dokunulmazlığı aldı ve Furkan ın adini verdi . Sabriye istemiş .
İkinci akşam İlhan aday oldu . Sonuç olarak Furkan veda etti .
teşekkür ederim cnm ilhanı söylerlerse gider tabi furkan belki serhat söylenseydi serhat gidebilirdi

şu sabriyeyi korumaktan ne zaman vazgeçecekler acaba hatun herkesi eledi hiçbir şey yapmayarak
Elenme zamanı geldi bence de . Arabayı aldı yeterince de kazandı . Elenirse belki Adem biraz toparlar . Performansı bayaa geriledi zaman da kalmadı gerçi .

Sabriye yi kırmamasini anlıyorum aslında , sonuçta bu zamana kadar iyi kötü arkadaşlık ettiler birbirlerine . Bu aşamada Sabriye ye hayır dese ve Sabriye elense arkadaşını yarı yolda bıraktı olacaktı .

Elif yeter Adem takıntın bunalttı artik , nedir karin ağrın anlamadım .

Berna sağ gösterip sol vurarak oldukça keyifli bir konsey izletti :cool: :KK53:

İlk gün bireyseli Berna aldı . Takımla konuşup karar vericem dedi . Konuşurlarken Gökhan ı yazalım Ogeday ın ismini ver diye konuşuldu . Berna konseyde Elif ın ismini verdi . Gerçi Elif e konsey öncesi , onun adini vereceğini söylemiş ama Elif bayaa bir bozuldu . Güzeldi :)

Sabriye bireyseli aldı . Adem ve İlhan da potaya dahil oldu . Elenen ise Gökhan .

Sabriye bireyseli aldı . Adem ve İlhan da potaya dahil oldu . Elenen ise Gökhan .
sabriye ilhan mı dedi
ya yemin ederim salak bu kız ilhan gibi oy potansiyeli olan biri ademin karşısına çıkartılır mı adamı beşiktaşlı olmayanlar bile seviyor hiç mi bilmiyor resmen gökhan olmasa büyük risk
artık berna gitmeli orada hak eden sadece ogeday
sabriyede gitmeli

İlk gün bireyseli Berna aldı . Takımla konuşup karar vericem dedi . Konuşurlarken Gökhan ı yazalım Ogeday ın ismini ver diye konuşuldu . Berna konseyde Elif ın ismini verdi . Gerçi Elif e konsey öncesi , onun adini vereceğini söylemiş ama Elif bayaa bir bozuldu . Güzeldi :)
resmen strateji yapmış berna rakip olarak gördüğünden elensin istemiş

sabriye ilhan mı dedi
ya yemin ederim salak bu kız ilhan gibi oy potansiyeli olan biri ademin karşısına çıkartılır mı adamı beşiktaşlı olmayanlar bile seviyor hiç mi bilmiyor resmen gökhan olmasa büyük risk
artık berna gitmeli orada hak eden sadece ogeday
sabriyede gitmeli
Ortak karar vermişler öyle dedi . Karşıdan birinciden diye bekliyorlardı zaten .

eleme yarın olmayacak mı gökhan nasıl elendi

Artık sona yaklaştığından böyle olacak , ikinci dokunulmazlığın oynandığı gün konseyin ardından elenen açıklanacak . Toplu oylama yapıldı Kıbrıs a kadar o oylar geçerli . Konseyde adı çıkanlar içinde en az oy almış olan elenecek .

Su sabriyeyle adem kardesim ayagina yatiyor ya bu seneki survivor unlileri acayip basitlestirdi bu ikisi adem iyi gidiyordu ama ondada ipin ucu kacti Sabriye ademe dokunmadan duramiuo resmen

bende başta hep izliyordum her senede severek izlerdim bu seneki çok sıkıcı ve itici olmaya başladı
Acun seneye kadrosunu güçlü yapar umarım
bu senekilerinde hepsi birbirinden gıcık

X