SURVİVOR 2017 TV8

Survivor 2017 de desteklediğiniz yarışmacılar kimler ?

• Ankete Katılan
    658
pınar da benim yorumu yaptı tuğçenin kraldan çok kralcı olması anomal diye
ama tuğçe hiç düşünmüyor sanırım saçmaladığının hiç farkına varacak gibi değil

burçağın da anılı potada olduğum adama bak, mağra kovalayan kukla yapıp onla konuşan bi adam diye suratını buruşturması eleştirildi, gerçekten anılın bu kadar aşağılanacak bir insan olduğunu sanmıyorum, çok üst düzey insanlar demekki tuğçeyle burçak:KK53::KK53:
aynen kendilerini iyice bir şey sandılar anıl kendini yetiştirmiş biri biraz takıntısı yan çizmesi var ama kötü bir insan değil ve zeki biride en iyisini yaptı 3 kişi arasından oy alacağıma 4 kişi arasından alırım o benden daha zayıf niye potada olmasın dedi çok da dogru yaptı öz kardeşi değil ya sonucta burcağın haftalar önceden gitmesi gerekiyordu
sema sakatlandı iki sayı aldılar burcakla tugce hemen kendilerini bsy sandılar
tugce birkaç birinci geldi haftanın yıldızı oldu hemen havalandı ama semanın yokluğunda olduğunun farkında bile değiller
tugce basından beri fos poposunu kaldıramıyor resmen

elif hepsinden atik ve kibar kızmış gercekten hiç çirkinleşmedi ogeday gökhanı sattı ama elif çizgisini bozmadı hiç satmadı kimseyi baştan neyse hala o

Anket sonuçlarına göre Burçak elenecek. Sunucu Hakan da Burçak gider diyor ve söyledikleri genelde çıkıyor.

Bu akşam Burçak elenirse, Tuğçe çıldıracak, Anıl'a adayı dar edecek. Anıl'ı kimler savunacak merak ediyorum. Anıl vicdan yapıp üzülüp, Tuğçe'nin boyunduruğuna girmese bari.

Kaç zamandır sessizleşen Berna daha agresif hale gelir. Oy sayısı olarak gücü yok diye çaresizlikten sessizleşmişti. Şimdi sonuca etki edebileceğini anladı. Burçak onun da oyu sayesinde gitmiş olacak. O yüzden eski kendinden emin haline dönmeye başlar.

Böylece, Berna'nın Bulut yalanının ortaya çıkması ve Tuğçe'nin ateş başında Berna'ya ilk çemkirnesiyle başlayan Berna'nın sindirilmesi-Tuğçe'nin dominantlaşması süreci de tersine dönmeye başlayabilir.

Muhtemelen, Tuğçe'nin performansı morali bozulduğu için düşer, Berna'nın performansı yükselir.

Volkan mor odaya Tuğçe ve Ogeday'ı götürüp, çok sevdiği Erdi'nin emaneti olan, onu doyuruyorum dediği Berna'yı götürmemişti. Şimdi Burçak gidince Anıl'a, Berna'ya doğru yaklaşıp kaç zamandır ihmal ettiği onlarla da arasını iyi yapmaya çalışabilir. Rüzgar ne taraftan eserse o tarafa giden bir hali var.

Burçak elenince Ogeday biraz hata yaptıklarını anlayıp Tuğçe'yi daha fazla eleştirmeye başlayabilir.

Özetle, Anıl'ın bir oyu domino taşlarının yıkılması gibi bir sürü olayı tetikleyecek gibi görünüyor.

fragmanda anıl düşünce takımdaki herkes kalkıyor koşuyor tuğçe ve burçak kalkmıyor, belki sonrasında kalkmışlardır ama..

Geçen hafta Burçak ile Tuğçe hanım Gökhan gidnce Elif bizim yanımıza gelecek mi diye kesim hüküm konuşuyorlardı demekki neymiş büyük konuşmamak gerekirmiş bakalım şimdi Tuğçe ne yapacak? Hangisiyle yakın arkadaş olacak göreceğiz :işsiz:

Burçak-Gökhan vedası komikti.

Burçak: Seni seviyorum.
Gökhan: ... Hadi bye bye... Yiğit'e selam söyle.

Gökhan bilerek yapmamıştır tabii de komikti.

burçak çok bile durmuştu arkadaşların ayrılması açısından duygulandım tuğçeyle vedalaşırken ama kesinlikle iyi oldu elenmesi çok dedikodu yapmaya büyük konusmaya baslamıstı gökhana gider dedi bernaya gider dedi kendi gitti ve bence burçağın gitmesinde panoromada erdinin konuşmaları da etkili oldu diye düşünüyorum
serhatın anıla akıl verdiğini söylüyorlardı fragmanlarda öyleyse eğer serhat tüm sisnsiliğini sergilemiştir
tuğçe anılı yem olarak kullanmak istediler bizim takımı karıştırmak güçlüleri göndermek için vs gibi bi söz etti
sanıyor ki burçak güçlü rakipti ünlüler göndermeye çalıştı anılın aklına girdi gibi düşüncede
yani onu dinlerken güldüm burçak mı güçlü :) yani öyle bi amaç olsa güçlü baska isimleri aklına sokarlardı
serhat belkide 3 kişiyle potaya girersen daha iyi olur senin için diye mantıklı bsyler söylemiş olabilir bunu söylediyse bir şey diyemem çünkü anılın yaptığı hamle mantıklıydı ama baska şekilde serhat işler çevirdiyse sinsiliğini ortaya koymuştur diyorum

anıl ve berna kendilerini mükemmel ifade etmeye başladılar. özellikle berna çok akıllı konuşmaya başladı.
bırçak çook büyük büyük konuştu, gidişi mükemmel oldu.
tuuçe artık korku filmi karakterlerine benzetiyorum ürperiyorum. şımarıklığını izleyemiyorum.
ogeday her kız kavgasının içinde olduğu sürece şampiyon olamaz.
volkan favorilerimdendi ama artık değil, safını belli etmekten korkuyor.
elifi pek sevmezdim ama şuan bana en düzgün gelen kız. birde sürekli anladın mı demese.
adem favorimdi hala da öyle ama fazla konuşmaya başladı.
dördüzlerle ilgili fikrim değişmedi hala sevmiyorum.

tuğçe hepten kısa devre yaptı ünlüler anılı yem olarak kullandı burçağı yazdırdı falan, sanki burçak çok sayı alan başarılı bi yarışmacı da parkurlarda, adamlar burçağı eletsin, burçağın kalması onların işine gelir, çünkü kötü
röportajda da diyo ki anıl bana ben ezik değilim diyo demekki kendini öyle görüyor, ben ona eziksin demedim ki diyo, kız birine edilebilecek tüm hakaretleri etti, daha da ezik demedim diyo, eee onu da de de hakaret load tamamlansın bari:KK53:
bu arada anılda gerçekten ezik malesef, tuğçeye karşı hep geri basıyor adam, kafayı yersin, bernanın lafını kesip laf sokuyo tuğçe, anıl da diyor ki sen ordan daha laf sok, sonra bu laf sokmak mı değil mi tartışmasına giriyor, evet laf soktun kardeşim ben şuan bernayla konuşuyorum araya girme desene

adam gram kendini ifade edemiyor ya, bu nazik hallerle çok dayanabileceğini sanmıyorum
bu arada inşallah bir dahaki sefere de tuğçe gider
ogedayında hala tuğçeyi uyarmaması ayrı garip, liseli kanka modundalar tuğçe burçak ogeday, bu olaylar ogedaya da puan kaybettirir bence

ogaday konusmayı ne cok sevıyor mevzuları uzatyıor dun serhatla kjonustu geldı bı de anlattı konustukca konustu ne cenesı var ıstatislik tutuyormus kendisi ogeday bıldıgınız asosyal bı cocuk
adam yemegı bıraktı oyuna daldı
evden cıkmayan oyun oynayan tıplerden ve takntılı yok ıstatıstlık tuttum hekresın dıyor sen kimsinde tutuyorsun nesin yani ogeday ılk potasında gıder seveni de cok yok kızların dizinin dbidinde bik bik anca konusuyor zaten satıcının teki gökhan abıyı ben sevmıyorum dıyo dun serhata önceden kankisiydin tmm sogumus olabılırsın olaylardan dolayı artık konusmuyor olabilirsin ama berabaer yemek yedıgın berabaer millerin adını yazdın yan yana oturdun yattın kalktın abi dedim şimdi niye kötülüyorsun
volkan zaten her tarafa döne döne bi hal oldu tugceyle burcakla kanki modunda dedıkodu yaptı sız ıyısınız soylesınız derken burcağın adını yazdı sımdı kesın kalacaklar olarak tugce ve ogedayı gördüğü için semboll oyununa da onları götürdü ama elifede yalakalıgı elde bırakmıyor volkan cok garip biri
adem cok konusmaya basladı sevdiğim halde itici buluyorum artık

gönüllülerden kıbrısa gidecek kimse yok bence fanları yok cunku volkan ve ogedayın

Ogeday'ın Burçak konusunda Anıl'a kaybettikten sonra akıllanacağını, hatta Tuğçe'yi de dizginleyeceğini düşünüyordum. Sonuçta eleme için Ogeday'ın söylediği isim (Anıl) gitmedi, Anıl'ın yazdığı isim (Burçak) gitti. Bir nevi seyirci Ogeday'ın istediğini değil Anıl'ın istediğini yaptı.

Ama yeni fragmana göre Ogeday akıllanacağına iyice saçmalamaya başlamış. Herkesin ezdiği Anıl'a saçma sapan efeleniyor. Ama Anıl'ın yanında alfa kurt triplerinde olan adam Serhat, İlhan'ın yanında süt dökmüş kedi.

Gökhan dışında tüm takım iyice şamar oğlanına çevirdi Anıl'ı. Kızlar bu günkü oyunda hiç oyun alamadılar diye Anıl'ı ve Gökhan'ı eleştiriyor. Sanki kendileri çok başarılı. Kızlar aldıkları sayıyı Sabriye'den alıyorlar. Anıl'ın ve Gökhan'ın karşısında Sabriye gibi bir rakip yok ki. Rakipleri İlhan, Serhat, Furkan, Adem. Anıl da bunun gibi şeyler söyleyip kendini savunacağına "haklısınız" diyor. O yüzden en çok da onun üzerine gidiyorlar zaten.

Ödülü ünlüler kazandı..
Serhat her geçen gün iticiliğini katlıyor daha ne kadar itici olabilir bilmiyorum :işsiz:

Sabriye'ye kötü davranmayı bıraktığından beri Serhat gözüme sevimli gelmeye başladı. Hatta bazen komik geliyor. Komik olmaya çalışmadan doğal komik olanlardan. Malikanenin bahçesinde tuvaletini yapacak yer araması, kazanınca yaptıkları, bazı yorumları çok komik geliyor.

Geçen gün Serhat'la Volkan salıncakta sallanarak top atma oyunu oynuyorlardı. Oyunu Volkan kazandı. Normalde Serhat'ın çok sinirli olması lazım. O sırada Volkan "ben ne hayvanlar gördümmmm!!!" diye böğürdü. Serhat gayri ihtiyari güldü. Sonra da banka oturup gülen gözlerle "olsun bağırsın, ne zamandır bağıramıyordu" dedi.

Kesinlikle adamın eski yaptıklarını unutmuyorum. Ama böyle bir tarafı da var demek ki.

Ben Ogeday'a sinir oluyorum. Eskiden İlhan ve Serhat'ın Sabriye'ye yaptıklarını şimdi Ogeday Anıl'a yapıyor. Bir de Ogeday Anıl'dan 10 yaş küçük.

Oyunda 12-2 yenilmişler. Sanki Anıl sayı alsa yeneceklerdi. En fazla 12-4 olurdu. İki sayı almışsınız, o 2 sayıdan 1'ini Berna almış. Hala "Berna gitmeli" diyor.

Gönüllüler iki dokunulmazlık oyununu da kaybetse, bireysel dokunulmazlıkları Anıl-Gökhan-Berna'dan ikisi alsa ne yapacaklar merak ediyorum.

ben ogedaydan ilk baştan beri hoşlanmadım. çocukta bir iticilik vardı bana göre. volkan gökhan olayında; yiğit elendikten çok sonra ben onların konuştuklarını duydum o yüzden gökhan abiden soğudum dedi. ee aklın nerdeydi anında niye soğumadın, volkan defalarca kimse duymadı mı diye sordu, yiğit elenince mi yanlışlığını anladın. bırçak gidince barakada anıla yüklendikleri bir sahne var, ögeday tuuçenin önünde uzun oturuyor ama o nasıl oturma. önlerinde kamera var bunları çeken yahu kamerayı unutun ama bu kadar da doğal olmayın. kamera çekiyor işte.
adem dünkü oyun sırasında neydi öyle, konuştukça iticileşiyor.
ilk defa survivorda favorim artık yok.

ben ogedaydan ilk baştan beri hoşlanmadım. çocukta bir iticilik vardı bana göre. volkan gökhan olayında; yiğit elendikten çok sonra ben onların konuştuklarını duydum o yüzden gökhan abiden soğudum dedi. ee aklın nerdeydi anında niye soğumadın, volkan defalarca kimse duymadı mı diye sordu, yiğit elenince mi yanlışlığını anladın. bırçak gidince barakada anıla yüklendikleri bir sahne var, ögeday tuuçenin önünde uzun oturuyor ama o nasıl oturma. önlerinde kamera var bunları çeken yahu kamerayı unutun ama bu kadar da doğal olmayın. kamera çekiyor işte.
adem dünkü oyun sırasında neydi öyle, konuştukça iticileşiyor.
ilk defa survivorda favorim artık yok.

Adem ne konuştu? Devamlı izleyemedim.

Ben seviyorum Adem'i. Ne kadar desteklendiğini bilmiyor da o yüzden destekçisi olsun diye konuşuyormuş gibi geliyor. Bu haliyle saf bazen de komik buluyorum.

Ama dün ne konuştu duymadım.

X