SURVİVOR 2017 TV8

Survivor 2017 de desteklediğiniz yarışmacılar kimler ?

• Ankete Katılan
    658
Ben de uzun süredir uğramiyordum . Sema , Şahika'ya küfür ettikten ve yanına kaldiktan sonra çok soğudum. Gereksiz furkan in elendigjni görmek çok mutlu etti. Sonra baktım adem ve sabriye diğer 3 kibirliyle gayet sarmaş dolaş , özellikle sabriye. gıcık oldum , izleyesim gelmedi

Allstar hep heyecanlıdı bunlar bayıyorlar.

sernayla sabrıye kalınca berna gıttı ha valla yazık olmus o zaman bernaya gercı bernada mukemmel degılde sabrıyeden ıyı oldugu kesın
umarım o salak serhat gıder ve ogeday kıbrısa gıder sevmesemde para acısından yarısması acısından onun hak ettıgını dusunuyorum serhatla ılhana fark bıle atıyor
artık adamı destekleyemıyorum nedense ıtıcı oldu ve agırlastı yarısamıyor gıbı
furkan gıdınce dedıkodu bıttı gıbı oldu :KK70: ne ılgınctır kı serhat artık bagırmıyor kavga cıkarmıyor herkese bagırdı moralını bozdu demoize etti sımdı kedi kesildi adam

şuan çok heyecanlandım hiç ihtimal vermememe rağmen umarım ogeday elenmez diyorum :KK43:

edit: ilhanın yaptığı çok hoş bir hareketti :KK52:

İZleyemdimm kocam olacak adam içerde yi izliyor hayınnnn okussss:))))

Çok sevindim oge inşallah şampiyon olur!! Hak ediyor

ben ilhan şampiyonluğa yürür diyordum yanıldım demekki ogenin oy oranıda yüksek bayağı sevindim bende. inşallah o kazanır

ogedayın kalmasına çok şaşırdım ilhan mansız nasıl bu kadar oy aldı inanamadım ki ogedayın bu kadar oyu da yoktu
ama ogedayın kalmasına sevindim çünkü ihtiyacı var kazanırsa ve sporcu çocuk hak ediyor ilhan serhat bunlar zaten zengin insanlar ihtiyacları yok
sema alır bu yarısmayı bence
umarım serhat elenir
ademde alsa sevınırım cunku oda serhat ve ılhan gıbı zengın degıl ve ıyı bır sporcu yarısmacı
umarım gönlumden gecen ogeday veya ademın alması ama sema öyle bır at ki :KK70: o alır dıye dusunuyorum

Başından beri İlhan Mansızı destekleyen birisi olarak İlhanın gidişine çok üzülmedim bence o da üzülmedi çünkü o kadar güzel kalbi var ki kendisinden çok ogedayın hakettiğini düşünüyordu, İlhan mansızın şampiyon olmasına gerek yok o bizim gönlümüzü yıllar önce fethetmişti zaten onun gibi birisini desteklediğim için gurur duyuyorum ilk zamanlar çok algı yapıldı hakkında ama o ne kadar adam gibi olduğunu herkese gösterdi :KK200: Bundan sonra kimin şampiyon olacağıyla ilgilenmiyorum ama performans olarak en iyisi ogeday bu kesin ama şampiyon olursa üzüleceğim tek kişi sema olur öyle samimiyetsiz birinin şampiyon olmasını istemem :63:

Sema diyor ki pişman olduğum , keşke yapmasaydım dediğim hiçbir şey yok , altını çiziyorum.
Sahika'ya o...u demek sema için pişman olunacak bir şey degil demek ki . herkes kendine yakışanı yapıyor , seyirciler bunu görebiliyordur umarım. ilhan mansız bile giderken 'doğru ve yanlis davranışlarım oldu . yanlış yaptıklarımdan özür diliyorum ' dedi... peki sema?? pff

:KK70:
Yine iyi idare ediyor aslında . alman erkeği ya o

Saten güzel türkçe konuşan alman erkeği olmak bunu gerektirir. Şimdikten sonra herkes böyle konuşsun..
Birkaç gün önce tvnin sesini kıstım altyazılardan takip ediyorum serhat konuştu. 1 tane anlamlı cümlesi yoktu :işsiz:

X