Suslenme diyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
6 yıllık evli eşim benim doğal halimi daha çok beğendiğini söylüyor.
Ama ben suslenmeyi çok seviyorum abartısız .
Hafif allık çok az rimel ve pembe dudak parlatıcisi

bazen onun yerine de sadece mat dudak kalemi kullanıyorum daha doğal duruyor diye.

Çok özel günlerimizde goz kalemi kullanıyorum.
Dışarıda zaten hiç makyaj yapmıyorum sadece nemlendirici uyguluyorum yüzüme. ama evde suslenmeyi çok seviyorum.
İçimden geliyor . Evin içinde Dikkat çekici Giyinmeyi de seviyorum güzel kokular illa ki olacak.

Ben bu kadar ozenliyken eşim
Yüzüne hic bir şey sürme diyor neden dedim doğal daha güzelsin diyor.
Bekarken Dışarıda da biraz suslenirdim beni makyajlı gördü sevdi hic doğal halimi görmemişti.
Yeni evliyken kirpiklerimi severdi rimel surerdim o zaman çok güzelsin derdi onu hatırlattım doğal halini görünce daha çok beğendim dedi.

Benim gözüm mü kör onun ki mi anlamış değilim kendi fotoğrafımı atamam ama temsili fotoğraf bulup aticam .

Benim adam mi değişik anlamiyorum.

benim bildiğim erkekler bakımlı kadınlardan daha çok hoşlanmaz mıydı?

Esimi kenara birakim ben kendimi bakımlı daha çok beğeniyorum. Sizce insanin kendi beğenisi mi daha önemli yoksa kocasının beğenisi mi ?
Benim esim de sevmez hic oyle makyaj parfum bende sadece ozel gunlerde yapiyorm ztn disarda da yapmam ama sen kendini mutlu hissediyorsan evde yap tabiki insanin kendisini begenmesi de onemli

Her erkek hatta her kadın makyaj sevmek zorunda degil. Bunun yalan olduğunu düsünmek tüm erkekleri genellemektir.

Benim esim de makyaj sevmez. doğal halimi gayet güzel bulur. Ben de makyaj seven bir insan degilim.

Bizim gibi tüketimin uretimden fazla olduğu toplumlarda kozmetik firmaları tarafından reklamlar ve çesitli sosyal medya kanalları aracıyla "makyajlı kadın daha guzeldir kadın makyajlı olmak zorundadır erkekler makyajlı sever sevmiyorum diyen yalan soyler" algısı empoze diliyor ve gorduğum kadarıyla başarılı olunmuş.

Esimle fransaya gittik. paris hava alanında buyuk bir firmadan araba kiralayacagız. giriste musterileri karsilayip forum doldurup arabanin anahtarinı teslim eden genc bir kiz var. kız sıfır makyajdı ve sade giyimliydi. gözume o kadar guzel geldiki. esime dedim dikkat ettin mi kız hergun o kadar musteriyle muhattap oluyor ve sıfır makyajlı esimde dediki evet ama ataturk havalimanında araba kiralama firmasına gir hepsi ful makyaj buyuk bir ihtimal turk firmasi sirf musterilerle muhattap oldukları icin makyajı zorunlu tutuyor.

Siz makyaj seviyorsaniz yapın tabiki ama makyajı sevmemek doğal hali daha güzel bulmak inanılmaz bir şey değil.

Hayir arkadas konu aciyorsun sonra terkediyorsun konunu cevap yazip ilgilenmiyorsun demek istemis sitede baya aktifsin profil msjlarnda hep goruyorum seni de konuna niye yazmiyorsun onu anlamadjm benm dikkatmi cekmedi zaten arkadas soyledi okumussundur
Keşke 24 saat uyanık kalabilsek ama ihtiyaçlarımızı gidermek zorundayız gece açtım konuyu 😅 ondan olabilir mi 😘

Bugün de temizlik yapmaktan elime alsam bile dönüş yapamadım ama girdikçe okuyorum .

Tatmin oldun mu şekerim 🍦🍦🍦

Yorumlardan okuduğum kadarıyla yalnız olmadığımı anladım benim ki türünde tek değilmiş sevindim 🤣🤣🤣

Dediğiniz gibi önce insanın kendi mutluluğu daha önemli.
Ama bazen doğal olmak Da değişiklik oluyor.

Tüm yorumların ortak alacağım dersi aktarıyorum

Makyaj yapmasam da cilt bakimimi yapacağım.
Doğal görünümlü makyajlı olmaya çalışacağım.
O isteyken ben susleneceğim kendi isteklerimi ve zevklerimi görmezden gelmeyeceğim.

Değişiklik güzeldir 🥰🥰🥰🥰🥰

Keşke 24 saat uyanık kalabilsek ama ihtiyaçlarımızı gidermek zorundayız gece açtım konuyu 😅 ondan olabilir mi 😘

Bugün de temizlik yapmaktan elime alsam bile dönüş yapamadım ama girdikçe okuyorum .

Tatmin oldun mu şekerim 🍦🍦🍦
Canim anlatamiyorum galiba ben degilim free woman arkadas yazmisti geri sayfalarda ben ona istinaden sordum bu konun icin degil cinsellik bolumune actgn konuya sonra ugramamissin onu kastetti bende aslnda gayet sitede aktif ama kendi aciklar gelnce bakalim filan dedim . Herneyseee

Canim anlatamiyorum galiba ben degilim free woman arkadas yazmisti geri sayfalarda ben ona istinaden sordum bu konun icin degil cinsellik bolumune actgn konuya sonra ugramamissin onu kastetti bende aslnda gayet sitede aktif ama kendi aciklar gelnce bakalim filan dedim . Herneyseee

O mesajı görmedim cvbi o üstüne alınsın o zaman . Sen alınma.

bazen onun yerine de sadece mat dudak kalemi kullanıyorum daha doğal duruyor diye.

Dışarıda zaten hiç makyaj yapmıyorum sadece nemlendirici uyguluyorum yüzüme. ama evde suslenmeyi çok seviyorum.
İçimden geliyor . Evin içinde Dikkat çekici Giyinmeyi de seviyorum güzel kokular illa ki olacak.

Bekarken Dışarıda da biraz suslenirdim beni makyajlı gördü sevdi hic doğal halimi görmemişti.
Yeni evliyken kirpiklerimi severdi rimel surerdim o zaman çok güzelsin derdi onu hatırlattım doğal halini görünce daha çok beğendim dedi.

Benim gözüm mü kör onun ki mi anlamış değilim kendi fotoğrafımı atamam ama temsili fotoğraf bulup aticam .

Esimi kenara birakim ben kendimi bakımlı daha çok beğeniyorum. Sizce insanin kendi beğenisi mi daha önemli yoksa kocasının beğenisi mi ?
Adamla evlenmissem o benim begenime ben onun beğenisine saygı duyarım. Evlenip de öyle ben ne istersem nasıl istersem öyle olur fikrini her iki taraf için de doğru bulmuyorum. Eşim de yüzüme bişey surmemi istemez çünkü öpünce onu rahatsız ettiğini söylediği için sürümüyorum. Dışarda bi yere gidiyosak gereğini yapıyorum. Bazen evde sırf kendim istediğim için aşırı. Makyaj yaptığım da oluyo ama bunu kendimi daha iyi hissettigim için yaptığımı ve ona kasıt olsun diye yapmadigimi bildiği için eşimle aramda hiç bu konuyu konuşmadık. Yeri gelir ben Onun giyimine de karisirim doğal olarak o da bana bu olmamış şu sana daha çok yakışıyo diyebilir. Eşler anlayış çerçevesinde birbirlerinin hayatlarına mudahale değil dahil olurlar.

Eğer ev için diyorsa öyle seviyor demek ki, eğer dışarı çıkarken söylüyorsa amacı başkadır.

Eğer ev için diyorsa öyle seviyor demek ki, eğer dışarı çıkarken söylüyorsa amacı başkadır.

Ev içinde diyor dışarı çıkarken ben de dikkat çekici olmamak için sadece nemlendiricilerimi bakim kremlerimi sürüyorum. Sağlıklı bir cilt yeterli oluyor.
Kendime güzel olmayı seviyorum.
Kadınız heves ediyoruz işte 💅👄💃

Benim nişanlım da allık sevmiyor. Beni yanaktan öperken kimyasal bir tat oluyormuş.
Yazında güneş kremimi sevmiyordu. Garip kokuyormuş. Güneş kremimi hiç azaltmadım. Azaltmam da. Çünkü beyaz tenliyim. Güneş kremi sürmesem yüzüm haşat oluyor. Ama allık arada sürmüyorum.
Ama nedeni sadece onun sevmemesi değil, allık hep kullanınca bende sivilce oluyor.

Eger siz makyajı seviyorsanız devam edin. Ben olsam sadece karşı taraf memnun olsun diye makyajdan vazgeçmezdim. Eğer vazgeçecekseniz de sizde eşinizden istekte bulunun. Mesela onu sakalsiz begeniyorsaniz o da sakalini kessin.
Tek taraflı istek bence bencilliktir.
Iki taraflı olacaksa uzlaşmaya gidilebilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X