Tatlı Tarifi Sütlü Zerde- Arifoğlu Kuş Üzümü Sponsorluğunda

Ayy gerçekten mi yavrum süper olur ya 😍😍 dur hemen Nevreste Nevreste ye mesajla sor bence kaldıysa sana da verir. Kaldıysa katıl ama noluuuuur ♥️♥️♥️
Yalnız yazarken aklıma gelmedi annemlerdeyım muzkadım ya, burda ugrasabılır mıyım bilmiyorum. Neyse bundan sonra olacak yarısmada Nevreste Nevreste hanıma rica ederim

Bundan sonraki yarısta kulagım burda artık ozaman katılırım hmcıgım. Annemlerdeyim, annem anjiyo oldu ya. Hastalığın arasında can hıras tatlı yapmak abes durur diye dusundum 😂
Bu hafta eve donerim, mutlaka baska bır yarısma olur. ozaman seve seve. ❤️ H M H M

Bundan sonraki yarısta kulagım burda artık ozaman katılırım hmcıgım. Annemlerdeyim, annem anjiyo oldu ya. Hastalığın arasında can hıras tatlı yapmak abes durur diye dusundum 😂
Bu hafta eve donerim, mutlaka baska bır yarısma olur. ozaman seve seve. ❤️ H M H M
Tekrar çok geçmiş olsun. Biz sana haber ederiz. Senin kahve sunumlarını dan çok güzel şeyker çıkacağına inanıyorum 💜

Çok geçmiş olsun canım🤗23 Aralık son gün isterseniz alın ,1 hafta sonra eve gidince yaparsınız:)

Yaa gecmis olsun🤗 peki nasıl iyi hissedersen ❣️ Rabbim şifa versin inşallah annecigine.

Çok geçmiş olsun canım🤗23 Aralık son gün isterseniz alın ,1 hafta sonra eve gidince yaparsınız:)
Nevreste hanım cok sagolun cok incesınız ❤️ama verdıgım sozu tutamazsam uzulurum. Yetısemem falan. Bu yarısmadan sonraki ne yarısmasi olursa olsun, ona katılıp sansımı deneyim ben net olur hem.
Gaza da geldım hazır, komıkte olursa sessizce gulersınız ama 😂 pek becerikli oldugumu soyleyemem cunku 🤗

Nevreste hanım cok sagolun cok incesınız ❤️ama verdıgım sozu tutamazsam uzulurum. Yetısemem falan. Bu yarısmadan sonraki ne yarısmasi olursa olsun, ona katılıp sansımı deneyim ben net olur hem.
Gaza da geldım hazır, komıkte olursa sessizce gulersınız ama 😂 pek becerikli oldugumu soyleyemem cunku 🤗
Ne olursa olsun katılacağım dedi hemen kayıt altına alıyorum yazışmaları ✍️ 🤣🤣

X