Bebek Beslenmesi Sütümün rengi bu şekilde bakabilir misiniz ?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

Mevsim hep bahar

Popüler Üye
Pro Üye
8 Mart 2020
6.982
15.854
Merhaba hanımlar, bebeğim 5 aylık lakin memeyi bırakalı 1 aydan fazla oldu geceleri sadece emiyordu şuan o da bitti . Bende mama ve sagdigim süt ile beslemeye çalışıyorum ancak sütüm 2 gündür bu renkte ve vermiyorum korkudan 😒 buarada çok azaldı sütüm.
Bir rahatsızlık geçirmedim,yeşil renkli biseyde yemedim ama niye bu renk bilmiyorum,yaşayan var mı bu durumu ?

Eklentiler

• IMG_20220510_141944.jpg
    IMG_20220510_141944.jpg
    53,9 KB · Görüntüleme: 409
Durumunuzu googledım koronaya yakalanan annenin sütü yeşil renk oldu diye haber çıktı.korona olmasanız bile pek de sağlıklı bir durum görünmüyor şu durumda en iyisi bebeğinizin druna durumunuzu sormaktır

Durumunuzu googledım koronaya yakalanan annenin sütü yeşil renk oldu diye haber çıktı.korona olmasanız bile pek de sağlıklı bir durum görünmüyor şu durumda en iyisi bebeğinizin druna durumunuzu sormaktır
Bende baktım netten araştırdım 2 kere yakalandım daha önce hamileyken ve bebeğim 2 aylıkken , bugünlerde de bir sorunum yok çok şükür . Ama niye böyle olur bende garipsedim

Sutun rengi hastalikta degisebiliyor, orneklerini gordum, kendi sutum de degisirdi. Her zaman hastaligi net belirti vererek gecirmiyoruz. Muhtemelen sizde de su an boyle bir durum olustu. Ama memeden gelen sutun bozuk gelmesi diye bir ihtimal yok. Bence endise edeceginiz bir durum yok. Iciniz rahat etmiyorsa saglik ocagini arayip bilgi alabilirsiniz.

Sutun rengi hastalikta degisebiliyor, orneklerini gordum, kendi sutum de degisirdi. Her zaman hastaligi net belirti vererek gecirmiyoruz. Muhtemelen sizde de su an boyle bir durum olustu. Ama memeden gelen sutun bozuk gelmesi diye bir ihtimal yok. Bence endise edeceginiz bir durum yok. Iciniz rahat etmiyorsa saglik ocagini arayip bilgi alabilirsiniz.
Teşekkür ediyorum zaten sütüm kesildi gibi son kez bu kadar mlm görmüş oldum 😔 onu da veremedim

X