İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar Sütyen derdi...

ne buyuk dertmis olanla yetinmeyi bilmek lazim yani saglik yerinde olduktan sonra gerisi bos bende 75 beden kullaniyorum memnunum da ovunmek degil de beterin beteri var hatirlatmak istedim.

Konu kapanmadan yaziyim :) dediginiz markanin sutyenini bilmiyorum. Bir cok sutyen markasi kullandim.hepte dolgulu olanlari tercih ettim. Hem para yonunden hemde dolgun gostermesi yonunde bimdeki sutyenleri tavsiye ederim cok dayanikli.deneyin bence. Ayrica bi sutyen almistim o da cok iyi 4 sene once 20 tl idi. Hala daha kullaniyorum onun markasida norddiva.yanlis hatirlamiyorsam bunuda kompedandan aldim.

bende pentininkileri kullanıyorum aslında sütyenleri iyi de bende kaynar çamaşır yıkama alışkanlığı var o yüzden çabuk bozuluyorlar malesef. bende la senza kullanıyordum çook da memnundum ama Türkiyeden çekildi. ben 75C kullanıyorum yani göğsüm büyük sırtım dar. penti olmasa şu an ne kullanırdım bilemiyorum bende canım.o_O
75C :KK30::halay:

ne buyuk dertmis olanla yetinmeyi bilmek lazim yani saglik yerinde olduktan sonra gerisi bos bende 75 beden kullaniyorum memnunum da ovunmek degil de beterin beteri var hatirlatmak istedim.
Evet de görüntü açısından daha güzel olur diye yoksa haklısınız sağlık her şeyden önemli.

bende pentininkileri kullanıyorum aslında sütyenleri iyi de bende kaynar çamaşır yıkama alışkanlığı var o yüzden çabuk bozuluyorlar malesef. bende la senza kullanıyordum çook da memnundum ama Türkiyeden çekildi. ben 75C kullanıyorum yani göğsüm büyük sırtım dar. penti olmasa şu an ne kullanırdım bilemiyorum bende canım.o_O
Penti kullanıyorum şu an kötü oldu biraz

Kimse yazmamis ama cok guzel iki beden buyuten m&s da var. 100 liraydi fiyati en son. Ama la senzaya bile basar. La senza Türkiye pazarından cekildi. Vardi gecen seneye kadar ama kapattı dukkanlarini

Dolgu sütyen kullanmıyorum, ama kullanan arkadaşım victoria secret'ın dolgu sütyenlerinden çok memnun ona da bakabilirsin.

X