İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar Sütyen derdi...

Bulunduğun yerde kompedan mağazası varsa harem suare markasının 3 boyutlu sütyeni var Penti den ondan bundan çok çok uygun. Ayrıca çokta takma kafanı birçok bayanın evlendikten sonra büyüyor ne hikmetse

Kompedanda yengem çalışıyor gerçekten çok uygun ve kalieteli. bütün ihtiyaçları :-)ordan alıyorum

Bende 75b kullaniyorum ama onuda dolduramiyorum. Sutyenlerin sucu yok. Napsinlar mememiz yok olmayan birseyi nasil guzel gostersinki zavallilar :)

Bende 75b kullaniyorum ama onuda dolduramiyorum. Sutyenlerin sucu yok. Napsinlar mememiz yok olmayan birseyi nasil guzel gostersinki zavallilar :)
Ozaman A cup kullan cnm o doldurur kotu durmaz hem.

H&M uygulaması var tabletten kullanıyorum alışverişte yapılabiliyor e-postayla
Aaa yeni duydum bayadir bakmamistim. iyimis kiz varsa super. Bazen Sale kosesinde bakin indirimli ic camasiri cok aldim ben ordan superler.

Azicik kucuk aydi goguslerim bende mutlu olursum
Herkesin dersi baska:) la senza yi yillar once kullanirdim cok ta memnundum hala kullandiklarim var icinde. Hm aliyorum bir suredir hm nin ic camasirlarindan cok memnunum zaten bedeninizi bulup dogru olcuyu edinin oncelikle ne yazikki olcu konusunda cok bilincsiziz millet olarak:)

Dolgulu sutyen kullanmadigim icin fikrim bilgim de yok ne yazikki, ben genelde kucuktucu kullaniyorum:)

Ozaman A cup kullan cnm o doldurur kotu durmaz hem.

Aaa yeni duydum bayadir bakmamistim. iyimis kiz varsa super. Bazen Sale kosesinde bakin indirimli ic camasiri cok aldim ben ordan superler.

Aynen cnim bakıyorum tabiki ama indirim varsa direkt gidip mağazadan alıyorum :-)
malum hm.nin bazı iç çamaşırı kumaşları hiç esnek olmuyor ben sevmiyorum öyle

Beden konusunda bir fikriniz var mı la senza da beden olayını tam anlamadım sitedeki

34-75 sırt ölçüsü 36-80, 38-85
Meme boyutunu da A, B, C, D cupları belirliyor A en küçük D en büyük bu dördü arasında. A dan küçük AA da uretiolar hatta AAA da oluyor nadiren. Sırtını memenin altından ve üzerinden ayrı ayrı olcuosun. Aradaki fark bu harfler oluyor. Internette tablosunu bulursun.

ay keske ımkanım olsa takvıye etsem sana
bence kucuk gogus sans
emzırdıkden sonra sarktı bıde benımkıler nerdeyse kısın atkı dıye omzuma boynuma atıp dolasıcam :KK70:
push up modeller var
ten kom pentı altınyıldız bu markalar guzel

Kom un evitasina bakabilirsin tam dolgulu dgu falan hissetmiyorsun parcali olmadigi icin agiz goz kaymiyorda yikaninca

X