Selülit Sweat mass & Slim anti selülit korsesi kullanan varmı?

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

Starfly

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2016
1
0
42
Merhaba kızlar. Sweat mass & Slim anti selülit korsesini almayı düşünüyorum. Daha önce kullananınız varsa deneyimlerinizi paylaşırmısınız?

Adini duymadim ama burada yazildi diyede merak edip arastirmayacagim bile..Bu tarz seyler sacma geliyor bana

Benim hiç ihtiyacım olmadı ki sana yorum yapayım:KK70: Bir korse ne yapabilir ki, çok da anlam yüklememek lazım.Az tuz,az yağ, bol su ve bol hareketin sağlayacağı faydayı gösteren bir korse varsa ayakta alkışlarım:KK9:

Arkadaşlar merhaba, ben yeni katıldım aranıza.
Selülit ile ilgili yazdıklarınıza bakmak ve fikirlerimi sunmak istiyorum ancak hep çok eskiden yazılan yazılar var. ya da ben arama yapmasını beceremedim :)))
Kullanan, selülitlerini gideren arkadaşlar yazabilirse çok sevinirim

Arkadaşlar merhaba, ben yeni katıldım aranıza.
Selülit ile ilgili yazdıklarınıza bakmak ve fikirlerimi sunmak istiyorum ancak hep çok eskiden yazılan yazılar var. ya da ben arama yapmasını beceremedim :)))
Kullanan, selülitlerini gideren arkadaşlar yazabilirse çok sevinirim

Merhaba ben de yeniyim buralarda.Evet konular eski hep.Ben de silk n silhuoutte diye bir cihaz aldim bir hafta once onu kullaniyorum ama kk da kullanan yok galiba.Soruyorum kimseden çıt yok

X