Piercing, Hızma tabancayla kıkırdak deldirme?

dbhg

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2013
71
3
geçen sene kıkırdağımı tabancayla deldirmiştim ertesi gün küpeyi çıkardığım ve sürekli uyduruk küpeler taktığım için feci bi şekilde iltihap kapmıştı şimdi kapandı tekrar deldiricem ama bi yerde tabanca kıkırdağı çatlatır falan demişler böyle bişey gören duyan varmı? ben sincandayım kızılaya git gel hem yol parası hem piercing parası en az 40 50 lira. sorun çıkma ihtimali nedir :KK43:

ben tabanca ile deldirdim beş gün sorunsuzdu, şuan şişme ve zonklama var korkuyorum geçer umarım. tabanca riskli evet, ben o riski göze alarak deldirdim malesef.

bende deldırdım agrıyor hala kulagımın ust tarafı ama cok hos duruyor deger agrısna

Bende tabancayla 3 ay önce deldirdim çok mutluyum ilk hafta hiç ağrımadı ama iltihap kapmaması için her gün sabah akşam tentürdiyot ve kolonya ile temizledim ilk küpeyi çıkardıktan sonra da devam ettim bir iki hafta kadar. Şimdi arada kolonya ile temizliyorum. Küplerimi alırkende gümüş alıyorum ve onları kaynar suya sirke atıp bekletiyorum mikropların ölmesi için. Sık değiştirmiyorum değiştirirken yara kremlerini sürüyorum. Üzerine direk olarak bir şey gelmediğinde varlığını bile unutuyorum. Sanırım cildin hassaslığına göre değişiyor :) Yinede dikkatli olun tabanca tehlikeli sinirler kulaktan geçiyorumuş ve yıllar sonra ciddi hastalıklara sebep olabilir! Neyi göze aldığınızı unutmayın derim :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

benim sol kulağımda 4 tane var kıkırdağımda değil ama, sağ kulağımda 2 tane kıkırdağımda 3 tane normal var. kıkırdak benim çok acımadı üstelik ben deldirdiğim günden sonraki sabah tarak taktırmıştım unutup, ama şuan acımıyor, gerçi şuan 9 ay olmuş daha dün gibi geliyor :KK53::KK1: tabi sakın hatta asla hiç bi zaman bak kesin şey dandik küpe takma titanyum küpelerinde gayet güzel şekilleri var sakin diğer küpelerin cazibesine kapılıp alma o zaman iltihap toplar boşuna acı çekersin

ben 6 ay önce kıkırdağımı deldirdim onun dışında her iki kulak mememde de 3 tane delik var. kıkırdağım tabancayla delindiği için neredeyse 6 ay boyunca ağrı çektim kanadı falan . onun içinde bephanten sürdüm (nasıl yazılıyo bilmiyorum :26:) şimdi hiç ağrı falan yok ama bence bir kulak deliği için 50 tl vermek çok saçma. göbek için bile aynı fiyatı istiyorlar:KK42:

Piercing parası 50 lira diye bişey yok canım kıkırdağımı 15 liraya iğneyle delirdim piercing işlemi gibi aynı küpe taktı gümüş bir aya yakın çıkartmadım sorun olmadı hiç

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kulağımın tepesideki kıkırdak kısmı tabanca ile deldirdim, 10 yıldır delik hiç bir sorun yaşamadım

Evet kizlr bu kadar para vermeyin. Ben kulagimi 2 kere eczanede deldirdim 2 kere gumuscude deldirdim. Hepside tabancayla oldu.kikirdagi da 4-5sene once deldirdim. Ben ustten kupe arkasinin gorunmesini istemedigim icin burun hizmasi tkiyodum. Bi kac aydr halka kupe kullaniyorum. Hic agri sizi hissetmedm ilk gunden beri

X