Mutfak Dekorasyonu Taç marka düdüklü tencere

Canangul133

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2020
1.216
1.254
Kızlar merhaba, uzun zamandır düdüklü tencere ihtiyacım var,fakat istediğim markalar çok pahalı, onları almam imkansız. Bütçem Max 1.500 lira taç marka gördüm o fiyata, kapak üzerine su dökülerek açılıyor. Bu guvenlimi bilemedim. Yorum ve tavsiylerinizi beklerim 🙂

1500 TL'ye kadar birçok marka var aslında, siz hangi markaları istiyorsunuz ki, fissler falan mı? Kapağına su dökülerek açılması olayını da anlayamadım, düdüklü çabuk açılsın diye uygulanan bir yöntem bu

1500 TL'ye kadar birçok marka var aslında, siz hangi markaları istiyorsunuz ki, fissler falan mı? Kapağına su dökülerek açılması olayını da anlayamadım, düdüklü çabuk açılsın diye uygulanan bir yöntem bu
Fissler ve tefal 6.000 TL civarı aslında hep fissler istiyordum. Kısmet değilmiş. Otomatik kapaklarda 1.500 TL' ye çok sınırlı marka var. Kapağına su dökme olayı şöyle, ürün özelliklerinde yazıyor. Kapağına su dökülerek buhar boşaltılarak açılır falan diye. Su dökme olayı beni korkuttu.

Fissler ve tefal 6.000 TL civarı aslında hep fissler istiyordum. Kısmet değilmiş. Otomatik kapaklarda 1.500 TL' ye çok sınırlı marka var. Kapağına su dökme olayı şöyle, ürün özelliklerinde yazıyor. Kapağına su dökülerek buhar boşaltılarak açılır falan diye. Su dökme olayı beni korkuttu.
Bence onu hızlı açılması için söylemişlerdir, hepsi için geçerli çünkü. Kullanıp memnuniyet bildiren olur umarım. 🌹
Ben hem normal tencere hem düdüklü tencere olarak kullanılan ikili setlerden kullanıyorum, öyle olanlara da bakabilirsiniz.

Benimki de korkmaz ikili hem tencere hem düdüklü olanlardan.
Memnunum tabi on yılı geçmiş halen var mı bilmiyorum?
Geçenlerde shaffer outlette 180 liraydı hafif defolu.
Anneme aldım.
Eve gidip deneyin su ile sızarsa getirin değişim yapalım dediler.
Suyu koydum heryerden sızıyor.
Sonra yorumları bir okudum o markadan düdüklüsü patlayan patlayana.
Geri iade yapıcam dedim olmaz outlette aynıyla değişim var dediler.
Sonra dedim ben yorumlarda patladığı okudum hep başkasına alıyorum bir sıkıntı olursa ne olacak mesuliyeti dedim.
İşte o da ordan almış sıkıntı olmamış vs.
İnanın bırakıp çıkacaktım da son anda mağaza sorumlusuna sorun başka ürün alayım dedim kabul ettiler.
Düdüklüden korkarım da yani.
Ama o kadar paralar dökmek de bana gereksiz geldi şimdi.
Bu klasikler var küçük el altında olsun onlardan alın geçin derim.
Sürekli de kullanılmıyor çünkü.

X