Taciz edildim... :( 😢

Evet haklısınız eğer davalık olursak şu an olduğum durumdan daha kötü olabilir her şey diye korkuyorum.
Yanımda olan kimse yok zaten psikoloğa mecburum.. öyle görünüyor
Arkadaşı da ortak olmuş ona demek ki başka açıklaması yok
Teşekkürler inşallah bu da geçecek

Yuh bi de sen o haldeyken baya keyiflendi yani. Bildigin sapık.

Yuh bi de sen o haldeyken baya keyiflendi yani. Bildigin sapık.
Durduramadım hiçbir şekilde
Şimdi gel de hayata karış, insanlara güven, sev, sevil en önemlisi kendini sevmeye çalış yani kısacası yap yapabilirsen göz yaşlarım kurudu

Durduramadım hiçbir şekilde
Şimdi gel de hayata karış, insanlara güven, sev, sevil en önemlisi kendini sevmeye çalış yani kısacası yap yapabilirsen göz yaşlarım kurudu
Genel olarak zaten bunları yapmak bi mesele bu hayatta. Hirpalama kendini. Beyinsiz herif kendi üstüne gelmiş en fazla, ya hamile falan kalsaydın iyi tarafindan bak. Ucuz atlatmissin. Sen hic bagirmadin mi o arkadasi olacak dallama duymadi mi. Dava acacaksan tanik gosterebilirsin.

Tabi beterin beteri vardır. Bu durumla zor baş ediyorken bir de fazlası olsa altında ezildikçe ezilirdim. Diğer kişi de hiç orada değil gibiydi.

Kabirde de çeker inşallah gün yüzü görmesin
Söyledikleriniz nedense motive etti beni ayrıca iyi ki buraya yazdım yüzlerce beddua hakaret aldı hak ettiği gibi inşallah tek tek ulaşır ona
bedua almasada Allah hic bi kulunun hakkindan gecmez merak etme belasini bulacak mutlaka hic uzulme her zaman kotuluk eden uzulmeli

Tabi beterin beteri vardır. Bu durumla zor baş ediyorken bir de fazlası olsa altında ezildikçe ezilirdim. Diğer kişi de hiç orada değil gibiydi.
O da Allahından bulsun inşallah. Gene de mahkemede korkup konusabilir. Ama sen ugrasmak istemiosun anladigim kadariyla yoksa ertesi gun adli tibba giderdin zaten. Gecmis olsun. Daha dikkatli olmaya calis insanlari tanirken. En beyefendisinin altinda bile hayvan var bu erkeklerin en nihayetinde. Ama bi hayvan bunu yaptı diye de komple de kendini kapatma insanlara. Sadece tedbirli yaklas.

bedua almasada Allah hic bi kulunun hakkindan gecmez merak etme belasini bulacak mutlaka hic uzulme her zaman kotuluk eden uzulmeli
Çok teşekkürler biz insanlar çok sabırsız ve aceleciyiz. Acı hemen geçsin, ödül veya ceza çabuk verilsin vs. pek çok şey anında olsun istiyoruz. Ama dünya sabırla dönüyor. Ağlayanlar bir gün güler elbette

bazen bi insani unutdukdan sonra hoc umrundada olmuyo yaptigi bi yerden mutlaka duyacaksin cezasini buldugunu. hic takma Allah izin vermemis isde seni daha cok uzmesine erkenden tanitmis sana hic takma daha kotu seyler ola bilirdi dusunerek sukr et ve unut gitsin hayatina onune bak hoc takma ölülerden say gitsin

İlgin için çok teşekkür ederim uğraşmak istememek değil de korkularım var, çekiniyorum. Daha önce benimle ilgilenen erkekler olunca özellikle belli konularda kırmızı alarm verdiklerinde tamamen uzaklaşıyordum. O canavarlayken de başta geri çekilmek istedim ama bu sefer öyle kolay olmadı duygularım vardı, kör olmuş gibiydim. Önceki tecrübelerimiz nasıl olursa olsun yeni tanıştığımız insanlarla ilişkimizin %50 iyi %50 kötü olma ihtimali vardır. Bu ihtimal her seferinde aynı orandadır. Aslında evrenin basit kuralları var ama biz karmaşığız. Umarım sağlıklı bakış açıları yakalarız daima.

Ben cezalandırıldım diye kötü fikirlere kapılıyordum ama düşününce korunmuşum bile çünkü kendini az biraz belli etmişti ona rağmen gözüm açılmayınca da kurtulmam için bir şekilde görmem gerekiyordu ne kadar yanlış kişi olduğunu. Yine de en kötüsü olmadı. Çok haklısınız zaman her şeyin ilacı. Bana düşen duaya sığınmak, sabır ve şükür
İlginiz için çok sağ olun

Sizn bir sucunuz yok cocuk abazaymıs herif fırsat kollamıs resmen ki ben şeyi anlamadım okadr cırpındınız diger arkadas kakıpta gelmedi mi ya

Keşke şikayetçi olsaydın
Resmen diğerine yeltenmiş bence

Seni anlıyorum bende buna benzer bir şey yaşadım eve gelmek istedi zaten eve gelmek istemesine niyetini belli etti. Bende senin gibiydim hiç ilişkim olmadı ona da dedim velhasıl onunla yüz yüze bile gelmedim. Yaşanacakları tahmin ettiğim için. Bitirdim yani. Ama bu olayda senin suçun yok. Üzme kendini. İnsanlar hele erkekler iğrenç mahluklar çoğu öyle uzak durmak gereken iyisi tek takılmak hayatında kimsenin olmaması çok huzur verici. Acını yaşa bir daha da arkana bakma. Umarım unutursun hemen acın hafifler biran önce

Canım kendini suçlama senin suçun değil kendinden tiksinme sen çok değerlisin eğer imkanın varsa bir kaç seans terapi görmeni tavsiye ederim ,güvendiğin biri bile olsa kimseye söyleme abla tavsiyesi. Ne yazık ki milletin kanı bozuk, yarın obur gun bu sırrını sana karşı kullanmak isteyenler olabilir.

Çok teşekkürler canım. Sen çok iyi yapmışsın. İnan ben de daha önce böyleleriyle karşılaştım. Açık açık beraber olmak istediğini söyleyenler bile oldu. Yani isteseydim birçok erkekle takılırdım ama benim bu yönde bir isteğim hiçbir zaman olmadı. Olacaksa gerçek bir ilişkim olsun istiyordum. O yüzden karşı tarafta hoşuma gitmeyen durumlar olunca direkt silerdim. Yalnızlıktan da korkmazdım. Yanlış kişilerle kendimi heba etmektense kendi başıma mutluydum. Bu kişide gardım düştü ne yazık ki. Nasıl oldu ben bile anlamadım. İyi dileklerin beni bir an önce bulur umarım ben de sana tüm güzellikleri diliyorum

Canım ya sen o an ne yapacağını bilememişsin. Şoka girmiş olabilirsin o an. O kötü tabiki de senin suçun yok.
Çok sağ ol Allah razı olsun şok haliydi ne yapacağımı bilemedim. O an artık hiçbir şey gözüme gelmedi bir an önce bitsin diye diledim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…