Taciz şantaj sübyaniyet korku iğrençlik içerisindeyim.

Kocama hak vermeli miyim vermemeliyim?

• Evet

OY: 0 0,0%
  • Hayır

OY: 2 100,0%

• Ankete Katılan
    2
Fake canım ya,bir kere eşi askerse çarşaflı eş yoktur polistede yoktur .
Bide sosyal medyaya o teröristler nerden bulacak bu kişiyi demi.
Konu komşudan destekçisi vardır belki dedim söylediği ilçeye binaen.
Ama polislerde çarşaf olmaz olayını bilmiyordum.

Birde etiketlere bakar mısın abla hewal-İslamiyet-tecavüz-vajinismus.

Aslında Sadece gerçekten böyle bir konudan zevk alarak ağzından salyalar akıtarak pc başında cevaplardan zevk alan dangalakların varlığına inanmak istemiyorum. Olmamalı ya.
Yani bunca şehit, bunca tecavüz mağduru offf ne bileyim. Nasıl bir dünyada yaşıyoruz:KK43:

Sen de o sempatizanlardan değilsen ben de bi şey bilmiyorum.
O malum sözlükte senin gibiler çok ne de olsa.
Hikaye yazarken bile kalleşsiniz.
Dağlarda domuz gibi yaşamaktan insanlığınızı kaybetmişsiniz.
(Domuzlardan özür dilerim)
Hakettikleri yer orası. Mümkünse aramıza inmesin kalleşler.

Konu komşudan destekçisi vardır belki dedim söylediği ilçeye binaen.
Ama polislerde çarşaf olmaz olayını bilmiyordum.

Birde etiketlere bakar mısın abla hewal-İslamiyet-tecavüz-vajinismus.

Aslında Sadece gerçekten böyle bir konudan zevk alarak ağzından salyalar akıtarak pc başında cevaplardan zevk alan dangalakların varlığına inanmak istemiyorum. Olmamalı ya.
Yani bunca şehit, bunca tecavüz mağduru offf ne bileyim. Nasıl bir dünyada yaşıyoruz:KK43:

Eş olarak yoktur öyle tahmin ediyorum..
Sapık bunlar saplıklıklarını böyle gideriyorlar işte.

Ne diyosun sen be pislik..
Iyice azittiniz artik.
Ahlaksiz serefsiz, bi agziniza dolamadiginiz vatan millete hizmet eden kolluk kuvvetleri vardi.
Kim kime icindeyken makatina sok silahi filan der.
Utan terbiyesiz, pislik fake

Selamün Aleyküm ve rahmetullahi ve berekatu. Kimsenin beni tanımaması için bir nick kullanarak üye oldum çünkü af buyurursunuz ki sizinle mahremimden bahsedeceğim. Estağfurullah. Diyarbakırda lice ilçesinde yaşıyorum eşimin şark görevi için 1 yıldır buradayız elhamdülillah. Çarşaflı da bir kadınım çok şükür. Kimseyi tahrik etmek için uğraşmıyorum iç güzellik benim için hep en başta gelmiştir. Uzun süredir baskı ve taciz ortasındayız. Eşimin psikolojisi artık yerinde değil tedavi de olmak istemiyor. Ne yapacağım bilmiyorum. Eve operasyondan dolayı 3 gün bazen 1 hafta sonra geliyor dağda kalıyorlar çoğu zaman. Çevreden çok sözlü taciz alıyor. Evde davranışları değişti. Bana hiç yanaşmıyordu üstüne gidince neden olarak sosyal medyadan gelen mesajlarını okuttu. Çevredeki sempatizanlar teröristler; sen dağa çıkarsan bizde karının üstüne çıkacağız. Sen bize basamadan biz karına basacağız. Karına minik hewallerimi içereceğim (bunu anlayamadım pek anlayan varsa açıklasın) ve diğer iğrenç şeyleri gösterdi ve ardından eğer ki böyle bir şey olursa içindeyken kes çıkart ağzına sok beylik tabancamla makatından vur dedi. Düşünebiliyor musunuz bu sebeplerden dolayı benimle seks yapmıyor. psikolojim çok kötü namaz kılamaz hale geldim üstümde kara kara bulutlar var sokağa çıkamıyorum artık ürünleri getir ile alıyorum ne yapacağımı bilmiyorum Allah rızası için yardım edin bu sözleri hakedecek ne yaptım ? Yalnız kalıyorum tecavüze uğramak istemiyorum. Selametle
bi bitmediniz:bicak::bicak::bicak:

X