Taciz şantaj sübyaniyet korku iğrençlik içerisindeyim.

Kocama hak vermeli miyim vermemeliyim?

• Evet

OY: 0 0,0%
  • Hayır

OY: 2 100,0%

• Ankete Katılan
    2
burda tabırı caızse resmen hadıs ındırdın
laf arasında seks dedın
:KK70: cınsel munasebet ozel yakınlasma eş ılıskısı gıbı ıce donuk cumleler yerıne
SEKS dedın :KK70: ne amacla konuyu actıgın bellı
bır git ya

ya bırde sosyal medyadan mesajlar gonderıyorlarmıs ya
ona koptum
:KK70:

bu kadar bu derece mutahassıpsın Elhamdülillahlar, Estağfurullahlar havada uçuşmuş ama hiiiiççççç çekinmeden seks diyebilmişsin
enteresan
(bu arada seks kelimesi kötü bi kelime değil tabii ki ayıp da değil ama konu sahibi zihniyetindenki insanlar kolay kolay ağızlarına almazlar diye düşünüyorum)

Selamün Aleyküm ve rahmetullahi ve berekatu. Kimsenin beni tanımaması için bir nick kullanarak üye oldum çünkü af buyurursunuz ki sizinle mahremimden bahsedeceğim. Estağfurullah. Diyarbakırda lice ilçesinde yaşıyorum eşimin şark görevi için 1 yıldır buradayız elhamdülillah. Çarşaflı da bir kadınım çok şükür. Kimseyi tahrik etmek için uğraşmıyorum iç güzellik benim için hep en başta gelmiştir. Uzun süredir baskı ve taciz ortasındayız. Eşimin psikolojisi artık yerinde değil tedavi de olmak istemiyor. Ne yapacağım bilmiyorum. Eve operasyondan dolayı 3 gün bazen 1 hafta sonra geliyor dağda kalıyorlar çoğu zaman. Çevreden çok sözlü taciz alıyor. Evde davranışları değişti. Bana hiç yanaşmıyordu üstüne gidince neden olarak sosyal medyadan gelen mesajlarını okuttu. Çevredeki sempatizanlar teröristler; sen dağa çıkarsan bizde karının üstüne çıkacağız. Sen bize basamadan biz karına basacağız. Karına minik hewallerimi içereceğim (bunu anlayamadım pek anlayan varsa açıklasın) ve diğer iğrenç şeyleri gösterdi ve ardından eğer ki böyle bir şey olursa içindeyken kes çıkart ağzına sok beylik tabancamla makatından vur dedi. Düşünebiliyor musunuz bu sebeplerden dolayı benimle seks yapmıyor. psikolojim çok kötü namaz kılamaz hale geldim üstümde kara kara bulutlar var sokağa çıkamıyorum artık ürünleri getir ile alıyorum ne yapacağımı bilmiyorum Allah rızası için yardım edin bu sözleri hakedecek ne yaptım ? Yalnız kalıyorum tecavüze uğramak istemiyorum. Selametle

Allah aşkına biri şu şerefsizi bilişim suçlarına şikayet etsin.... 3 gündür açmadığı konu kalmadı elimde tüm bilgileri mevcut Kadına taciz , tecavüz diye şikayette bulunun 1 saatte her şeyine ulaşırlar.

X