Taciz

Gizli şikayet diye bir kurum yok, şikayet edeceksiniz delillerle birlikte, varsa kamera kaydı ve tanık olabilir. Bir de taciz derken cinsel bölgelere dokunmak mı sözlü olarak cinsel bir şey demek mi burasını anlamadım. "Of of güzellerim" demek ne kadar cinsel tacize girer bilemiyorum ama bu şikayete tabi.

eşinize kesinlikle anlatın , adam sonradan öğrenirse daha kötü olur o süreçte onunla falan görüşürse üstünede öğrenirse iyice kötü olur . muhakkak eşle paylaşın

Adam sürekli güzelim güzellerim diye söyleyip duruyormuş zaten böyle bir adama bide beklemezdim diyorsunuz daha ne desin adam onna buna bu şekilde konuşması bile tacizdir bana göre ne münasebet ya güzelim falan. Ayrıca nasil taciz etti hiç anlamadım...

Ne söylemiş ben anlamadım.

Bir şey söyleyeceğim deyip dükkanın arkasına götürüp oy güzellerim mi dedi, bunu söylemek için mi çağırmış? Ne konuda tebrik etmiş?
Arka tarafa çağırmış, gitmeyince “aferin sana” demiş sanırım. Taciz kısmını ben de anlayamadım, cinsel taciz dediğine göre fiziksel bir şey olmalı.

Taciz kısmını neden paylaşmıyorsunuz? Herkesin zihninde farklı bir senaryo oluştu. Adamın içeriye çağırması mı taciz anlamadım ki tanıdık bildik insanmış neticede. Travmatik bir durum mu var anlamadım? Eğer öyleyse sizi geçtim çocuğunuz için sorun olabilir.

Taciz kısmını neden paylaşmıyorsunuz? Herkesin zihninde farklı bir senaryo oluştu. Adamın içeriye çağırması mı taciz anlamadım ki tanıdık bildik insanmış neticede. Travmatik bir durum mu var anlamadım? Eğer öyleyse sizi geçtim çocuğunuz için sorun olabilir.
Başlığı açıp forumu terk etmiş. Herkesi merakta bıraktı 🤣

Ne yaptı bu adam sadece sözlü taciz mi yoksa size ve kızınıza fiili bir şey yaptı mı? İnşallah öyle bir şey olmamıştır.☹

Kesinlikle eşinizle paylaşın ve gerekli yerlere şikayette bulunun . Bu pisliği bütün çevresi bilsin. Bilsin ki insanlar kendilerini, çocuklarını koruyabilsin.

Ben sekip verip geçecektim el işaretiyle dükkana çağırdı ilk kez girdim burayı mı işletiyorsun abi dedim bak dedi arka tarafta perde varmış orayı açtı içeri girdi bende perdeden baktım iyiymiş abi dükkan dedim gel sana bişey söyleyeceğim dedi buradan söyle abi dedim .aferin sana tebrik ederim seni dedi zaten sürekli of of güzellerim güzeller güzellerim deyip duruyordu of demesi kulaklarımdan gitmiyor midem bulanıyor
Sözlü tacize uğradınız anladığım ve perde arkasına girseydiniz olayın boyutu değişecekti,çok garip ama gel sana birşey diyeceğim burda falan ...çocuk kandırır gibi. Sarhoş insan taciz etmez sapık taciz eder alkol insana yapmayacağı bir şeyi yaptırmıyor.Kadının hislerine güvenirim ben ne hissettiyseniz odur ,yanılıyor muyum diye düşünmeyin. Konuyu kesinlikle eşinizin bilmesi gerekiyor gerekiyor ki adama karşı tavır koysun gelip gitme olmasın ya da çocuğunuzu düşünün ne hisle sevdiğini bilemezsiniz.Eşinizde bilsin ki çocuğa temas etmesine izin vermesin.
Şikayet konusuna gelince bundan bir ceza alınacağını sanmıyorum ifadesi alınır salınır en fazla.

Adam neyin üzerine "aferin sana tebrik ederim seni dedi" böyle dedi ?

Adam"zaten sürekli of of güzellerim güzeller güzellerim deyip duruyordu"
bu sözü size mi söyledi ?

Konunuzda çok şey var ancak esas olayı anlatan çok az şey var. Konunuzu anlayabilmek için soruyorum , ortada bir taciz varsa şikayette bulunun.
Perdeden içeri girince orada bekledi gel sana bişey söyleyeceğim dedi bende bunun üzerine buradan söyleşin deyince aferin sana tebrik ediyorum seni dedi. Bi kızıma dönüp söylüyordu bi banadönüp söylüyordu sürekli söyledikçe rahatsız oldum

Anlamadim tacizi nasil yapti.cagirdigi icin mi soylediniz yoksa fiili bi saldirida mi bulundu.
Sırtıma elini koyup çekmeye çalıştı ben gitmemek için geri durdum ben çıkmasaydım fiili saldırı olacaktı eminim sözleriyle de davranışlarıyla da belliydi herşey

X