Taciz

Iyi yapmissin.. hadi sen yetiskinsin kucuk
Cocuga birsey yapsalar cocuklar bilmezler ki tacizi sunu bunu😞 yavrucuklar ne olsugunu bile anlayamazlar

Iyi yapmissin.. hadi sen yetiskinsin kucuk
Cocuga birsey yapsalar cocuklar bilmezler ki tacizi sunu bunu😞 yavrucuklar ne olsugunu bile anlayamazlar
11 yaşındayken tacize uğradım ve kötü bişey olduğunu biliyorsun ama ne yapacağını bilemiyorsun o yüzden çocuklara bu konularda daha hassasım o yüzden inşallah belasını bulur

11 yaşındayken tacize uğradım ve kötü bişey olduğunu biliyorsun ama ne yapacağını bilemiyorsun o yüzden çocuklara bu konularda daha hassasım o yüzden inşallah belasını bulur
11 yas cok kucuk degil zaten ama 5 yasindaki cocuk bilebilir mi acaba? 6-7 yas? His olarak
Kotu seyler hissedersin cocukta olsan ama ne olduguna bir isim takamazsin

Tanıdık olduğunuz halde buna cesaret ettiyse başka insanlara da yapabilir veya yapmıştır Allah korusun, çoluk çocuk var diyorsunuz. Çok korkunç...
Şikayetçi olmanız tam isabet.
Pislik ceza alır mı ne olur bilinmez malesef ama en azından korkar belki.

Aklima direk şu geldi: Alkol alan bir erkegin yakinina yaklastirmaz hatta muhattap bile etmez benim ne esim ne abim ne kayimbabam ne de kendi babam.Alkol bilinci az ya da cok bir sekilde alir insandan ve melegi bi canavar edebilir bilincsiz hali sebebiyle.
Benim ailemde uzak tutar ama olacak olduktan sonra oluyor. Bu benim suçum değil öyle değil mi?

Son düzenleme:
Benim ailemde uzak tutar ama olacak olduktan sonra oluyor. Bu benim suçum değil öyle değil mi?
Sizin suçunuz değil tabi ki diğer üyenin ima ettiği gibi alkolün suçu da değil.Adam sapık alkol bahane.Alkol alan bir insan olarak söylüyorum çok sarhoş olsam da arzu etmediğim birşey yapmadım.Birlikte içtiğim arkadaşlarım tarafından da hiç taciz edilmedim.Her türlü _oku yiyip 'alkolün etkisi' yalanına sığınanlara tahammülüm yok.

Merhaba. Pazartesi günü eşimin bir akrabası tarafından cinsel taciz e uğradım.biraz sarhoştu ama düşündükçe bize yapmaya çalıştıklarını içkiden yapmadığına daha da emin oluyorum. Kızım vardı kucağımda normalde onu çok sever ama bu kez gitmek istemedi bende bişeyler farkedince ona fırsat vermeden çıktım dükkandan • şok oldum elim ayağım boşaldı bir gün sonra kendimi toplamaya çalışıp kayınpederime anlattım. Eşimin haberinin olmasını istemedim çünkü çok kötü şeyler olurdu eminim. ( eşim babam erkek kardeşim vs vs vs eminim canını okurlar ama onların başına bişey gelmesini istemiyorum) Velhasıl Kayınpederim çok sinirlendi ben ona yeri gelince konuşurum sen uzak dur selam verme dedi. Ama benim içim içimi yiyor hazmedemiyorum. Bulunduğu yerde bir dükkanı var dükkanın arkasına götürdü beni . Yani benim yerimde başkaları da olabilir o mahallede bir çok çocuk var ben yetişkin halimle ona güvenip girdiysem o dükkana bir çok çocuğuda çekebilir başlarını belaya sokabilir. Çünkü bu abiyi yıllardır tanıyorum sakin güleç böyle bişey yapacağı benim hiç aklıma gelmezdi eminim başkalarınında aklına gelmez. Demem o ki ben bunu gizli şikayet etmek istiyorum ama böyle bişey var mı bilmiyorum. Adım geçmesin ama odunda gözü korksun kimseye yapamasın bi daha istiyorum . Bi yandan delilim ispatim yok o an orada sadece kızım ben ve oydu. O korkuyla çıktım dışarıdan birileri gördü mü bilmiyorum. Ne yapmalıyım lütfen bana fikir verin. Üzerini örtüp susamam. Bugün bana yarın başkasına..

Konuyu güncelliyorum ve sonlandırıyorum
Nşallah. Olayı anlatıyorum soranlar için. Yoldan geçerken kolay gelsin abi dedim elleriyle gel gel işareti yaptı yıllardır tanığım biri olduğu için kızımı kucağıma alıp dükkana girdim. Aramızda mesafe vardı kızıma gel güzelim of of canım benim gel hadi filan diyordu resmen gelsin diye yalvardı ama kızım asla gitmek istemedi .abi dedi ki o gelmek istiyor sen getirmiyorsun dedi Estağfirullah abi dedim iki adım attım oda dibime kadar geldi bir eliyle kızımın yanağını severken of of canım benim güzellerim derken diğer elini sırtıma getirdi beni çekmeye çalıştı bende nefesi dibimde aşırı rahatsız oldum bide beni kendine çekmeye çalışınca geri çıktım abi burayı senemi işletiyorsun dedim oda bak sana ne göstereceğim dedi arka tarafta perdeyi açtı içeri girdi virane gibi bir yerdi gel sana bişey söyleyeceğim dedi buradan söyle abi dedim aferin sana tebrik ederim seni dedi gülerek.ama tüm bu konuşmalar olurken of of of yada güzellerim yada güzelim vs tarzı böyle çirkince nefes alış verişler yapıyordu sürekli. neyse bende kolay gelsin abi dedim dükkandan çıktım hemen . Bana göre bu tacizdir . Boyutu tartışılır tatbiki .Güvenip girdiğim biriydi ama ileri gidecekti belliydi içmişti kokuyordu ama aklı başındaydı o dükkandan nasıl çıktım bilmiyorum . Eşime anlattım şikayetçi olacağım dedim şikayetçi oldum da. Ama kanıtım olmadığı için neler olacak bilmiyorum.eşim arkamda çok şükür ama öldürecdğim onu deyip duruyordu çok şükür biraz sakinleşti ama benim midem bulanıyor .
Aaaa çok üzüldüm geçmiş olsun öncelikle banada eşimin çok yakın akrabası sarkmıştı internet aracılığı ile yüz yüze cesaret edemez ama buluşalım vs demişti direkt eşime söyledim bende inkar etmişti yazdıklarını eşim gördü allahtan inkar etti gerçi ben boşver dedim eşime engel oldum aman uzak durun

X