Tahlil sonuçlarım için doktorla görüştüm. Bakar mısınız.

Canım haklısın ama adam farklı yolla kızlık zarının gittiğini düşünür sürekli bunu sıkıntı ederse evlilik boyunca. Diyelim görücü usulü evlendim evlilik öncesi benim kızlık zarım yok desem adam beni rezil eder. Bende erkek olsam belki şüphe duyarım başka bir sıkıntı mı var diye. Hatta yumurta toplatmasam belki çocuğumuz olmayacak ya da zor olacak desem bile birçok erkek evlenmez zaten.
Canım o bölge ilk ilişkide dar olacağı için yine kanayacaktir. Bı tanıdık ilk gece kız değilim demiş. Doktora götürmüşler falan doktor demis niye dedinki anlamazlardi zaten... Ayrıca doktorun işi çok yokuşa sürmüş. Karından yumurta toplayan çok kişi var. Hep olumsuz şeylerden bahsetmiş. Teknoloji gelişiyor bence değerlendirmek lazım. Biliyorsun düşüncemi zaten yine yazmak istedim😊

Canım o bölge ilk ilişkide dar olacağı için yine kanayacaktir. Bı tanıdık ilk gece kız değilim demiş. Doktora götürmüşler falan doktor demis niye dedinki anlamazlardi zaten... Ayrıca doktorun işi çok yokuşa sürmüş. Karından yumurta toplayan çok kişi var. Hep olumsuz şeylerden bahsetmiş. Teknoloji gelişiyor bence değerlendirmek lazım. Biliyorsun düşüncemi zaten yine yazmak istedim😊
Biliyorum abla. Şu tedavimin bitmesini bekliyorum belki bir mucize olur. C life kullancam sonra incir havuç falan en sonda artık dondurucam ama bi 5-6 ay tedavi görücem.

Kızlık zarını geçtim. Doktorum dedi ki diyelim yumurta dondurduk yumurtaların ömrü 5-7 sene. Bu süre zarfında evlenmedin diyelim bi 8-10 yıl sonra evlendin 32-33 yaşında (bu arada 25 im şimdi) ve menapoz oldun donan yumurtalarda boşa gidecek dedi. Ya aslında kafam çok karışık dondursam mı dondurmasam mı diye. Şimdi kürler yapıyorum henüz tedavimin 2. Ayındayım bi 2 ay sonra kürler bitince tahlil olucam sonra kararı vericem. Bu arada doktor ultrasonda baktığında çok yumurta gördü, büyüklüğü çok iyi dedi. Hatta boşuna amh testi yapıcaz dedi büyük ihtimal yüksek çıkar dedi ama 0.38 çıktı. Doktorda çok şaşırdı yumurtan çoktu dedi. Sonra dedi yaşından dolayı yumurtan çok görünüyor. Üç aylık tedavi verdi. Bak sende de işe yaramış proxywomen yumurtan oluşmuş. Rabbim kısa zamanda çocuk nasip etsin canım. C life dene çok iyiyimiş bi araştır
Amh inip çıkabilen bir değer kabul ediyorum ama bir kere düştü mü tehlike çanları çalıyor demek. Kürler vitaminler yumurta kaliteni arttırır ama sayın bitiyorsa bitiyordur. Üzgünüm aynı derdi yaşadığım için rahat konuşuyorum sadece anne olma ihtimalini sırf bir zar için yok etmeni istemem. Yoksa Allah vermeyeceksen hiç vermez verecekse kum fenyekun. Doğru adım atıp tevekkül etmek lazım. İnşallah en doğruyu sana gösterir🙏

Amh inip çıkabilen bir değer kabul ediyorum ama bir kere düştü mü tehlike çanları çalıyor demek. Kürler vitaminler yumurta kaliteni arttırır ama sayın bitiyorsa bitiyordur. Üzgünüm aynı derdi yaşadığım için rahat konuşuyorum sadece anne olma ihtimalini sırf bir zar için yok etmeni istemem. Yoksa Allah vermeyeceksen hiç vermez verecekse kum fenyekun. Doğru adım atıp tevekkül etmek lazım. İnşallah en doğruyu sana gösterir🙏
İnşallah canım ben de bunu çok istiyorum en doğru yol ne ise inşallah gösterir.

Ne zarmış arkadaş! İnanamıyorum bi kadının kendini bukadar aşağılamasına inanamıyorum!
Bence de toplatma yumurta falan, üremesin bu zihniyet.

X