Tak Tak Takıntı, Takıntıcı Geldi Haaaanııım 🤪

Takıntı...

• Hastalıktır

• Ufak tefek olabilir

• Altında mutlaka başka sebep vardır

• Hayatı zorlaştırır

• Bende hiç yok

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
benim aslinda fazla takintim yok sükür evden fitursuzca cikabiliyorum:KK70:

ama dolap kapaklari ve cekmeceler hafif aralik olsun uyuyamam nekadar uykum varsada erinmem kalkar kapatip öyle yatarim:KK70: birde dusum bittiginde o dus basligi kafamin üstünden üc kez ceviriririp arilip durulup tertemiz oldum derim:KK70:

birde kokulari cok severim mesela benzin elime bile damlatirim ki bütün gün buram buram gelsin koksusu onun haricinde yagli boya kokusu cok hos geldiginde tadina bakmistim canim cekmisti:KK70: saatin bilekde biraktigi deri kokusu , cimen , gas vesaire kokular cok hosuma gidiyor yiyesim geliyor:KK70:

birde eve nekadar aksesuar dekorasyon vazo misali alsam bi diger temizlikde kaldiririm geri hic kalabaliga gelemem ne var ne yok alir atar yada baskasina veririm .....
Koku deyince aklıma geldi.. 🤣🤣
Tabi o senin dediğin kokular değil 🤣🤣🤣
Odanın temizlenmesi bittikten sonra odaya parfüm sıkarım 🤣🤣🤣 bu benim için oda tam anlamıyla temizlenmiş demektir 🤣🤣🤣🤣

benim aslinda fazla takintim yok sükür evden fitursuzca cikabiliyorum:KK70:

ama dolap kapaklari ve cekmeceler hafif aralik olsun uyuyamam nekadar uykum varsada erinmem kalkar kapatip öyle yatarim:KK70: birde dusum bittiginde o dus basligi kafamin üstünden üc kez ceviriririp arilip durulup tertemiz oldum derim:KK70:

birde kokulari cok severim mesela benzin elime bile damlatirim ki bütün gün buram buram gelsin koksusu onun haricinde yagli boya kokusu cok hos geldiginde tadina bakmistim canim cekmisti:KK70: saatin bilekde biraktigi deri kokusu , cimen , gas vesaire kokular cok hosuma gidiyor yiyesim geliyor:KK70:

birde eve nekadar aksesuar dekorasyon vazo misali alsam bi diger temizlikde kaldiririm geri hic kalabaliga gelemem ne var ne yok alir atar yada baskasina veririm .....
Iyi ki de fazla yokmuş, çok şükür yarabbim🤣🤣🤣 daha nolsun acabaaaa? Ahsjahs ama o kokuları ben de çok seviyorum çaktırma 🤣🤭

-Kesinlikle yanlış söylenen kelimeleri düzeltirim özellikle "herkes" kelimesi ve "şarj" kelimesini düzeltirim. Neden herkez ve şarz derler anlamıyorum 🙄🙄🙄
-Hiçbir dolap kapağı açık kalamaz. Kaldı ise hiç üşenmem kalkar kapatırım. 🙄🙄🙄
-Kapıyı üç kere kilitlerim. Kilitledikten sonra kendime doğru çekerim. Açılıp açılmadığını kontrol ederim🙄🙄🙄
-Saçımı çift sayıda yıkarım. 2, 4 vs olur ama 1, 3, 5 vs olmaz. 🙄🙄
-Musluktan su damlayamaz. Onu kapatana kadar rahat edemem. İş yerinde özellikle o tuvaletteki su sesi beni deli eder. Odanın karşısında. Gider kapatırım. 🙄🙄🙄
Çok mu çok takıntılıyım 🙄🙄
Ben bir tık daha fazla takıntılıyım kapı konusunda kapı 3 kere değil 2 kere kilitlenir.
Kilidi söküp baktığında mekaniğini görebilirsin wjshhshs
3 kere kilitlendiğinde tek tarafında yine engel kalmıyor,hiç kilitlememiş gibi ama iki kere kilitlendiğinde sağda ve solda engeli oluyor hırsızlara karşı açması bir tık daha zor oluyormuş .😥😥 :KK17: :KK58::KK70::KK70::KK70:

Ciddi misin ahshahshahsh🤣🤣🤣 nasıl aklinda tutuyorsun, o siralama ile mi yerleştiriyorsun tabağa 🤣 velev ki karistirdin, napiyosun? 😁😁
Sırayla koymuyorum yav🤣 beynim onu bi mantığa göre otomatik olarak sıralıyor o yüzden karıştırmıyorum  :halay: durup sırası neydi diye düşünmüyorum yani hiç. Bunu bende teyzem fark etti bir gün kahvaltı yaparken reçelden de alsana dedi tamam dedim sırayı bitirdikten sonra yemişim, reçeli son sıraya koymuşum yani otomatik olarak :KK48: sen sırayla mı yiyorsun dedi bi düşündüm gerçekten de sırayla yiyormuşum her zaman. Meğer teyzem de sırayla yiyormuş ondan fark etmiş hemen🤣

Benim allerjim var, en kokusuz temizlikler için sayfama ahdjajbds
Benim de bazı kokulara var o yüzden kendi parfümümü sıkıyorum 🤣🤣🤣
Evin her yeri ben kokuyor🤣🤣🤣
Ben bir tık daha fazla takıntılıyım kapı konusunda kapı 3 kere değil 2 kere kilitlenir.
Kilidi söküp baktığında mekaniğini görebilirsin wjshhshs
3 kere kilitlendiğinde tek tarafında yine engel kalmıyor,hiç kilitlememiş gibi ama iki kere kilitlendiğinde sağda ve solda engeli oluyor hırsızlara karşı açması bir tık daha zor oluyormuş .😥😥 :KK17: :KK58::KK70::KK70::KK70:
Valla hiç onu duymadım canım. İki kilidi var ikisini de üç kere kilitliyorum etti mi sana 6🤣🤣🤣

X