Tak Tak Takıntı, Takıntıcı Geldi Haaaanııım 🤪

Takıntı...

• Hastalıktır

• Ufak tefek olabilir

• Altında mutlaka başka sebep vardır

• Hayatı zorlaştırır

• Bende hiç yok

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
Ben bir tık daha fazla takıntılıyım kapı konusunda kapı 3 kere değil 2 kere kilitlenir.
Kilidi söküp baktığında mekaniğini görebilirsin wjshhshs
3 kere kilitlendiğinde tek tarafında yine engel kalmıyor,hiç kilitlememiş gibi ama iki kere kilitlendiğinde sağda ve solda engeli oluyor hırsızlara karşı açması bir tık daha zor oluyormuş .😥😥 :KK17: :KK58::KK70::KK70::KK70:
Şimdi o kilidi sakince yerine bırakıyorsun ve buraya doğru geliyorsun, evet harika... Gel bakalım gell.. Neyin var senin kuzum🤣🤣🤣

Sırayla koymuyorum yav🤣 beynim onu bi mantığa göre otomatik olarak sıralıyor o yüzden karıştırmıyorum  :halay: durup sırası neydi diye düşünmüyorum yani hiç. Bunu bende teyzem fark etti bir gün kahvaltı yaparken reçelden de alsana dedi tamam dedim sırayı bitirdikten sonra yemişim, reçeli son sıraya koymuşum yani otomatik olarak :KK48: sen sırayla mı yiyorsun dedi bi düşündüm gerçekten de sırayla yiyormuşum her zaman. Meğer teyzem de sırayla yiyormuş ondan fark etmiş hemen🤣
O zaman yuzde bin bes yuz genetik aktarim, baska tanimi yok🤣🤣🤣 ben karman çorman, o an canim ne isterse hahahaa

Ben bir tık daha fazla takıntılıyım kapı konusunda kapı 3 kere değil 2 kere kilitlenir.
Kilidi söküp baktığında mekaniğini görebilirsin wjshhshs
3 kere kilitlendiğinde tek tarafında yine engel kalmıyor,hiç kilitlememiş gibi ama iki kere kilitlendiğinde sağda ve solda engeli oluyor hırsızlara karşı açması bir tık daha zor oluyormuş .😥😥 :KK17: :KK58::KK70::KK70::KK70:
Aa aynj bende boyle yaparim hatta alti 2 ustu 3 kilitlerim o soylenti de gercek degilse birini genede 3 tur kitlemis oluyim diye 😂😂

Caydanlik konusunda da bi anjm vardir yeni evliydik bi gun kahvalti yapip disari ciktik bi sure sonra ben cayin altini kapatmadm galba dedm esimde kapatmadysan olan olmustur zten bosver dedi eve gelnce gidip baktim ocagin dugmesi acik ama alti yanmiyor cnku hep el aliskanligi isim bittigi an dogalgaz vanasini kapatirim ocagin onu kapatmisim Allah tan .
Takintiliyimdir eskiden dha cok takntiliydim ama cocugm olali eskisi kadr takamiyorum biseylere

Ben eskiden xxxxxxxlarç bir tiptim, zamanla takintili birine dönüstüm.

Sadece cocukken yolda karolari sayaydim. Ve yok kapi calarsa soyle olacak, yok elimden bu duserse boyle olacak derdim en fazla.
Simdi en dibini yasiyorum her seyin.

Gecen takinti testi yaptim nette, yuksek duzeyde ciktim. :KK53: amannn gitsem ilac verseler ne olacak ki, gunu kurtaricam iste. Ama bununla yasamayi ogrenmek daha bir survivor :KK70:

Aa aynj bende boyle yaparim hatta alti 2 ustu 3 kilitlerim o soylenti de gercek degilse birini genede 3 tur kitlemis oluyim diye 😂😂

Caydanlik konusunda da bi anjm vardir yeni evliydik bi gun kahvalti yapip disari ciktik bi sure sonra ben cayin altini kapatmadm galba dedm esimde kapatmadysan olan olmustur zten bosver dedi eve gelnce gidip baktim ocagin dugmesi acik ama alti yanmiyor cnku hep el aliskanligi isim bittigi an dogalgaz vanasini kapatirim ocagin onu kapatmisim Allah tan .
Takintiliyimdir eskiden dha cok takntiliydim ama cocugm olali eskisi kadr takamiyorum biseylere
Usttekine cok guldum, hahshaha hangisi doğruysa bi 2 bi 3 mantikli🤣

Ben de uyumadan önce ve evden çıkmadan önce kapatıyorum ocağın doğalgaz vanasını 😂

Ben eskiden xxxxxxxlarç bir tiptim, zamanla takintili birine dönüstüm.

Sadece cocukken yolda karolari sayaydim. Ve yok kapi calarsa soyle olacak, yok elimden bu duserse boyle olacak derdim en fazla.
Simdi en dibini yasiyorum her seyin.

Gecen takinti testi yaptim nette, yuksek duzeyde ciktim. :KK53: amannn gitsem ilac verseler ne olacak ki, gunu kurtaricam iste. Ama bununla yasamayi ogrenmek daha bir survivor :KK70:
Ay o bu olursa su olcak bende de vardı ahsjabbbsns

X