takıntı mı yaptım gerçek aşk bu mu yoksa :(

Zaten evlenip ayrıldığını ilişkinin başında değil çok sonrasında söylemesi başlı başına bir yanlış burda size sinyal vermiş ama siz anlamamışsınız , her buluşmanizda o kadının adının geçmesi de yanlış , o kadını kötülerken sizin buna izin vermeniz de yanlış sonuç olarak bitmiş gitmis bir evlilik o kadını kötülemesine izin vermemeli ve konuyu kapattirmaliydin bidaha açmamak üzere , Bence çokta mükemmel bir ilişki değilmiş

Ay şimdi başlığa tam dikkat ettim. Gerçek aşk bu mu diye sormuşsunuz. Ne aşkı? Olsa olsa dolandırıldım, kandırıldım yazmalıydınız.

Deli kadın yoktur henüz erkek tarafından delirtilmeyen kadın vardır diye bir laf duydum çok tatlı bir kadından. Siz de kadını anlamışsınızdır. Neden delirtildiğini?

Kendinize biraz da olsa saygınız varsa bu adama bir daha ulaşmaya çalışmayın ve ne yaptığına ne ettiğine bakmayın. İlkler evet unutulmaz ama sırf bu yüzden size yalan söyleyen, sizi aldatan ve salak yerine koyan bir insanla hala devam mı etmek istiyorsunuz? Kendinize zaman verin. Kötü hissetmeniz çok normal. Zaman yaralarınızı saracak, acınızı hafifletecek merak etmeyin..

Clübte bulduğunu clübteki başka kıza kaptırmışsın
Daha neyin sancısı bu
Oldu bitti de günahı sevabı bana de gitsin daha neyin acısını taşıyorsun

Madem ki pişmanlık yok
Ama erkek kısmı bu ,
Hep bekareti alana kadar gelsin başka bir kız,olay bu işte

Takintili oldugunuz herif tipik bir muhafazakar zampara. Bunlardan ulkede 30 milyon tane var. Nesini unutamiyorsunuz? Sokakta elinizi atin, bunlardan birine carpacak zaten

Kurtulduğunuza şükredin. Unutmaya çalışın. Daha çok gençsiniz. Önünüzde uzun yıllar var. Gerçek aşkı bulursunuz umarım. Çok sevilir ve çok seversiniz.

Herif resmen kırmızı bayrağı eline almış, konu sahibinin gözünün önünde sallamış her buluşmada. Herifin kendisi yürüyen

Ben ne okudum yaa?
Bu şahıs için üzünülmez..

Dinine düşkün birini istiyormuş

Tövbe yaa, yemin ederim güldüm okurken.
Diskodan dindar erkek bulduğuna sevinmek de neyin nesi? Gerçekten namaz kılan kuran okuyan sevgili istiyorsanız sizin barda vs de ne işiniz var çok saçma değil mi bu? Bir de ciddi ciddi inanmışsınız dindarlığına.

Bu aşk falan değil hadi ki diyelim aşk bu olsun, ne değişir? Adama geri mi döneceksin? Aşk bu mu, aşk şu mu diye diye saçma sapan durumları romatize ederek hayatınızı mahvetmeyin. Yok ağlamış da, yok namaz kılıyormuş da, yok bekarete önem veriyormuş da, karısı kıskançmış da... Adamın tutarsız olduğu, dengesiz olduğu, güvenilmez olduğu her davranışından belli. Lafı örneklerle uzatmak istemiyorum da cluba gitmesinden de, sizinle iki ayda cinsellik yaşamasından da, dini kullanarak şov yapmasından da belli yani. Adamın derdi kız düşürmek, bunun için her şeyi yapacak, her yalanı söylecek karaktersiz biri olduğu belli. Hadi başta anlamamış olabilirsin (başta da belliymiş de hadi gözüne perde inmiş olsun) sonra bu adam seni aldatmış (aldatmak sadece seksle olmuyor) ve buna rağmen barışmışsın ağladı diye? Ben olsam ağlamasını da tutarsız, güvenilmez ve dengesiz biri olduğunun işareti olarak görürdüm. Aldattığı kızlar sana durumu açıklamış "Kemalim yapmaz" moduna girmişsin? Adama kız, söv, ağla, üzül, bunları hissetmen normal, kendine zaman tanı ama asla bu adama ya da bunun gibi birine dönüp bakma. Adam yerine koyma. Böyle aşk olmaz. Aşk dengeli, huzurlu, iyi hissettiren, güvende hissettiren bir şeydir. Ayrıca ben kendime bunu neden yaptım diye sorgulayıp bu durumdan öğrenmen gerekenleri öğren. Suç adamda olsa da sen de onun sana bunu yapmasına izin vermişsin.

İğrenç bir tipmiş.
İyi ki evlenmeden görmüşsün.
Büyük ihtimalle eşi de bu yüzden ayrıldı bundan.
Lütfen kendine bunu yapma.lk kez onla olduysaj oldun ne var mecbur değilsin ona asla.
Terbiyesiz pisliğin teki.

Böyle bir adam için üzülmeye değmez. Boşver gönlünü almaya çalışmasın, sonuçta değişen birşey olmayacak. Adam sırtlanın teki yalan söylemeye, seni kandırmaya devam edecek.

Merhaba naptınız topqrlqyabildiniz mi geri döndü mü

merhaba her hangi bir gelişme yok 4 ay oldu zaten bu saatten sonra döneceğini de düşünmüyorum ben yıne aynıyım kımseyı hayatıma almıyorum alamıyorum daha doğrusu herkes benı kandıracakmıs gıbı hıssedıyorum. ınsallah bır an once duzelırım. Çok teşşekür ederim merak edip yazdıgınız ıcın :)

Dini bütün geçinip cluplardan çıkmaması,seninle birlikte olması,başta sen birlikte olmak istemiyorum diyince benim öyle şeylerde gözüm yok ben çok şey gördüm demesi bile bu adamdan uzaklaşman için işaretmiş aslında. Birliktelik istemediğini söylediğinde de sorun yok diyip sevinmiş gibi davranmasıda yalan bu arada onuda anlamışsındır sanırım.

Keşke engelini falan kaldırmasaydın. Adamın dönüp senden 1 özür bile dilememesi,üstüne engellemesi biliyorum seni sinirden delirtiyor ama yapacak bir şey yok,yoluna bak. İnan bana çok yakın bir zamanda yine gelir kapına. Ama o zaman lütfen affetme. Bir güzel canına oku ve yolla onu.

Eski sevgilim aklıma geldi, meğer babası namaza başlamazsan iş kurmam demiş bizimkine 2-3 ev parası yemiş zaten haklı olarak ben de çok üzülmüştüm bak dalga geçerek anıyorum şimdi, geçecektir emin ol, sanan da iyi bir ders olacaktır hatta (yani umarım). Süreci yönetmeyi bilirsen seni daha güçlü bir kadın yapacaktır bu olay, büyüyeceksin yani. İlkler konusuna gelince.. çok anlam yüklememek gerk bence, sonlar daha özel olacaktır emin ol.
Neyse benm eskisi de son işini de batırmıştı, aldatmak değik de böyle zırda kalınca kaçarak, yokluğuyla tehtid ederek kendi şartlarını kabul ettirmeye çalışırdı, ailseni öyle yapmış hep çünkü. Seninki de farklı bir manipülasyon türü. Terapilere devam et, kariyer ya da eğitim hayatında bir hedef belirle.. bana faydasu olmuştu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…